مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت در استناد به قدرت به خار ویروس, لوازم

Category: لاس واگاس No comments

Donald Trump

اوان Vucci / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در نشست خبری با کروناویروس نیروی کار در کاخ سفید چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 در واشنگتن است.

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل مورد نیاز برای دریافت تجهیزات پزشکی در خط مقدم از coronavirus شیوع بسیج دولت فدرال به مارشال بخش خصوصی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود پیش از آن در هفته او را ضربه بزنید به عنوان مورد نیاز است. او روز جمعه گفت او قرار داده است که “در دنده.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: او التماس مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تماس تلفنی جمعه به استناد کره ای دوران جنگ عمل بلافاصله به منظور تولید هواکش و دیگر به شدت مورد نیاز پزشکی دنده.

رئیس جمهور گفت: شومر او را پس از آن می تواند شنیده شود در ساخت تلفن سفارش. او فریاد زد: به کسی که در دفتر کار خود به انجام آن در حال حاضر گفت: شومر سخنگوی جاستین گودمن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد موثر بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک منع ترین سفر جز برای تجارت است. که به ارمغان می آورد آن را در خط با محدودیت در مرز کانادا در اوایل این هفته.

رئیس جمهور خطاب به خبرنگاران در کاخ سفید اعلام کرد که تعلیق فدرال تست استاندارد برای دانش آموزان و کمک در فدرال متعلق به وام های دانشجویی.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

اصرار دولت فدرال است و نه یک “حمل و نقل کارمند” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام متحده را به امن خود را به شدت مورد نیاز, ماسک هواکش و تست تجهیزات فشار نصب شده در بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با افزایش تعداد coronavirus بیماران.

در یکی دیگر از حرکت سریع بعد در پایتخت مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در زمان اضافی یک بار غیر قابل تصور مراحل سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر. وزارت امور خارجه با صدور یک هشدار جدید اصرار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور تحت هر شرایطی. و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت باید بخشی از مالکیت شرکت های bailed در گیر یک مرحله که علامت گذاری فوق العاده ای فدرال رسیدن به بخش خصوصی است.

امید برای تزریق برخی از خبر خوب به دلتنگ چشم انداز تهمت برگزار شد کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در تلاش برای برجسته کردن جدید تلاش های در جریان برای پیدا کردن درمان برای COVID-19 به عنوان عفونت های کشور صعود گذشته 11,000 با حداقل 168 مرگ و میر.

او ارائه شده به شادمانی ارتقاء از داروهای درمانی در آزمایش اولیه است که او گفت می تواند “یک تغییر بازی” در درمان کسانی که رنج می برند. اما منتقدان به سرعت او را متهم کرد از پخش اطلاعات گمراه کننده و بیش از حد خوش بینانه پیش بینی پس از رئیس سازمان غذا و دارو ساخته شده روشن است که مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث هنوز در حال آزمایش برای اثربخشی و ایمنی. که فرآیند ماه طول می کشد و ممکن است یا ممکن است هیچ نتیجه عملکرد.

FDA بعد از یادآوری در بیانیه ای که وجود دارد “هیچ مورد تایید FDA درمان و یا مواد مخدر برای درمان یا جلوگیری از COVID-19.”

در کاپیتول هیل قانونگذاران کار می کرد به فوریت نسبت به $1 تریلیون بسته کمک به سرپا نگه داشتن خانواده ها و اقتصاد آمریکا که قرار دادن پول به طور مستقیم به آمریکا را به جیب. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد کرده است که ساخت پرداخت های مستقیم از 1200 $در هر فرد $2,400 برای زوج و 500 دلار برای هر کودک با توجه به یک کپی از این قانون به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

کنگره نیز بحث در مورد وام که پرداخت می شود برای تقویت خطوط هوایی و صنایع دیگر شد و کار به افزایش تولید لوازم پزشکی و ساخت موقت میدان بیمارستان های تحت جدید مقامات قفل که تهمت استناد دفاع تولید عمل چهارشنبه.

در کاخ سفید که در آن درجه حرارت چک ادامه داد و مقامات و روزنامه نگاران نشسته جدا از یکدیگر به عنوان آنها تمرین های اجتماعی فاصله تهمت همچنین شدت انتقاد خود را از چین تعزیر کشور او قبلا ستایش برای هشدار به جهان قبلا در مورد یک بیماری آغاز شده است که در ووهان اما پس از گسترش در سراسر جهان است.

در واقع مرگ و میر در ایتالیا از coronavirus پیشی گرفت و چین روز پنجشنبه با حداقل 3,405 مرگ و میر در یک کشور با جمعیت 60 میلیون نفر است.”

“اگر مردم شناخته شده اند که در مورد آن می تواند… متوقف شده است در محل آن می تواند متوقف شده است حق از کجا آمده است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اما در حال حاضر تمام جهان تقریبا تحمیل شده با این ویروس وحشتناک و آن را بیش از حد بد” او افزود: lamenting است چگونه U. S اقتصاد سالم “فقط چند هفته پیش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رشد آشفته هنگامی که یک خبرنگار با اشاره به اقتصاد بود و اساسا زمین را متوقف کند. “ما می دانیم که” مغلوب ساختن پیشی جستن جامعی. “همه در اتاق که می داند.”

بیش از هشت هفته پس از ایالات متحده در مورد این ویروس شناسایی شد, دولت فدرال که هنوز در تلاش برای پاسخ. آزمایش در ایالات متحده وقفه و به طور چشمگیری در پشت دیگر کشورهای توسعه یافته و کشورهای هنوز هم می گویند که آنها نمی تواند انجام گسترده آزمایش در مقیاس چرا که آنها لازم نیست که سواب یا دیگر مواد لازم برای پردازش آنها.

و به تعداد موارد تایید شده مانت پزشکان و پرستاران صدایی هشدار در مورد کمبود منابع مهم از جمله ماسک و دیگر دنده مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی همراه با هواکش برای درمان علائم تنفسی ویروس.

در واقع مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این هفته صادر راهنمایی گفتن کارکنان مراقبت های بهداشتی است که اگر بدون ماسک در دسترس هستند آنها می تواند تبدیل به “خانه” گزینه ها “(به عنوان مثال گلدار شال) برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره.”

اما تهمت اصرار داشت در برابر شواهد پنج شنبه که وجود دارد بیش از اندازه کافی منابع در دسترس برای دیدار با نیازهای شما. و او گفت که آن را تا به متحده برای به دست آوردن آنها.

در حالی که مایل به کمک “از هر کجا که ما می توانیم” او گفت: “فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار.”

“دولت فدرال قرار نیست به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید ما از حمل و نقل کارمند.”

پس از این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به سازمان مدیریت اضطراری فدرال که در حال حاضر شده است با پیشرو ملی coronavirus پاسخ به صورت تلفنی با فرمانداران — که برخی از آنها شکایت کرده اند در مورد عدم هدایت از واشنگتن است.

دوباره و دوباره در طول تماس فرمانداران گفت: آنها با داشتن مشکل تامین منابع از جمله مواد مورد نیاز برای فرایند آزمون با صدایی وحشتزده. گفت: برخی از آنها در رقابت با دولت فدرال برای خرید. مقامات در اتاق, اما, اصرار وجود دارد مقدار زیادی در دسترس در بازار برای خرید.

در میان کسانی که ابراز نگرانی شد لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن او می ترسید دولت آغاز خواهد شد به بیش از ظرفیت خود را برای ارائه مراقبت های بهداشتی به عنوان به زودی به عنوان یک هفته.

“من برای درخواست کمک در شرایط صعودی پزشکی ما ظرفیت در اینجا در لوئیزیانا” او گفت: رئیس جمهور. او گفت: دولت بود “می خواهم به انجام همه چیز ما می تواند به کاهش و آهسته گسترش, اما در این زمان که ما رو به افزایش ما افزایش ظرفیت. است که بزرگترین نگرانی من.”

برای بسیاری از مردم COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

به عنوان ویروس تهدید تر شده است حاد تهمت شروع به توصیف خود را به عنوان یک “جنگ به رئيس جمهور.” به عنوان او و اعضای کنگره صنایع دستی نجات بسته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او دولت باید مالکیت بخشی از برخی از شرکت های ضربه گیر و کمک مالیات دهندگان. برخی از جمهوری خواهان در کنگره را تحت فشار قرار دادند پشت در ایده و گفت: این مقدار به دولت چیدن برندگان و بازندگان آنها به عنوان انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما از انجام پس از بحران مالی 2008.

در جبهه پزشکی تهمت و دکتر استفان هان غذا و دارو کمیسر توصیف های مختلف موجود مواد مخدر و درمان در حال حاضر تحت آزمایش برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به کسانی که با COVID-19. در میان آنها: کلروکين مواد مخدر استفاده می شود برای درمان مالاریا; remdesivir تجربی ضد ویروسی که سعی در حداقل پنج جداگانه مطالعات و آنتی بادی های حذف شده از خون COVID-19 بیماران زمانی که آنها بهبود می یابند.

کلروکين به طور گسترده ای در دسترس در حال حاضر و می تواند مورد استفاده خارج از برچسب اما هان گفت: مقامات می خواهید یک مطالعه رسمی برای دریافت اطلاعات خوب در مورد اینکه آیا این کمک می کند تا مردم با COVID-19 و امن است. جدید و قریب الوقوع درمان اعلام شد و در این جلسه.

“ما در حال نگاه کردن به مواد مخدر است که در حال حاضر تایید شده برای دیگر نشانه” به عنوان یک پتانسیل پل یا موقت تا زمانی که مطالعات در حال تکمیل با مواد مخدر در دست بررسی هان گفت.

اجتماعی فاصله ثابت شده است به یک چالش در محله های تنگ از اتاق جلسه کاخ سفید. زمانی که نیروی کار اعضای رفت برای این جلسه آنها گسترش به طور گسترده ای. “ما در عمل آنچه که ما موعظه” جراح عمومی جروم آدامز گفت.

اما لحظاتی بعد معاون مطبوعاتی وزیر ظهور به اتاق جلسه و کارگردانی آنها را به حرکت و نزدیک به هم احتمالا به اتاق را برای رئیس او.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی به دلیل سن و سال او ایستاده بود تا به برخی از مقامات پاسخ دادن به سوالات در این جایگاه است که آنها نمی تواند ایستاده به طور کامل در مقابل آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان توجه داشته باشید از تنگ چهارم, هم, و ادعا کرد که اجتماعی فاصله بود و رسانه ها “بهتر است.” در عین حال او بعد از رنگ و لعاب به خبرنگاران نشان می دهد او می خواهم برای محدود کردن جلسات به دو یا سه نفر از خود را مورد علاقه هواداران است. و او برخی از هزینههای خود را پوشش کوبیدن به عنوان “جعلی اخبار” رسانه های که خبرنگاران باید کار می کرد به نگه داشتن خود را دولت پاسخگو برای آن تاخیر در پاسخ.

___

آسوشیتد پرس نویسنده متی Perrone کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>