مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin شرمسار ما

Category: لاس واگاس

نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg بود نامزد دریافت جایزه نوبل شد و ما استیضاح واقعیت تلویزیون ستاره بازی یک رییس جمهور زمین زدن دندان های خود را و سعی کردم به مسخره او را در توییتر. آن کار نمی کند به خوبی برای او است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده خود را با خزانه, منشی, Steve Mnuchin به مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس به نمایندگی از امریکا است. شرم آور همه آمریکایی ها وزیر در زمان خود نشانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به جای خود سوگند و اقدام به سخنرانی گرتا که او نیز وجود دارد گفت: او باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند که برخی از اقتصاد است.

این یک مرد است که فشار برای یکی دیگر از کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و ثروتمند زیر در حداقل چهار بار-افشا و خنثی trickle-down تئوری اقتصادی که در آن پول قرار است به قطره ای پایین به طبقه متوسط و پایین تر است. در واقع هر چند از آن می رود به دریایی حساب های بانکی و سهام buybacks منجر به بزرگتر, حقوق و پاداش برای مدیران و مانند آن.

آخرین برگ برنده دولت کاهش مالیات پرداخت شده برای افزایش کسری بودجه فدرال. چه مدت باید مردم آمریکا اجازه می دهد این دولت به غارت خزانه داری ما? جهان در حال تماشای. ما نیاز به یک رئیس جمهور واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im