مغلوب ساختن پیشی جستن امید کشور خواهد شد با عید پاک در میان شیوع

Category: لاس واگاس No comments

Donald Trump

اوان Vucci / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با میزبان لایحه Hemmer در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال با اعضای coronavirus نیروی کار در باغ گل رز در کاخ سفید سهشنبه, مارس 24 سال 2020 در واشنگتن است.

واشنگتن — با زندگی و اقتصاد حلق آویز در تعادل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت او امیدوار است این کشور خواهد بود بازگشایی شد, عید پاک به عنوان وزن او چگونه به بهبود در سراسر کشور-اجتماعی فاصله دستورالعمل به قرار دادن برخی از کارگران در کار در میان شیوع کروناویروس.

به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت عمومی تماس سختگیرانه تر نه شل تر محدودیت در تعاملات تهمت گفت: او در حال حاضر به دنبال به سمت کاستن از مشاوره های که کنار کارگران توقیف مدارس و منجر به گسترده رکود اقتصادی.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر. در حالی که بدترین شیوع متمرکز در برخی نقاط کشور از جمله نیویورک و کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک هفته به یک بی سابقه ای 15 روز تلاش برای تشویق همه آمریکایی ها به شدت مقیاس فعالیت های عمومی خود را.

“من به آن دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول مجازی تاون هال از باغ گل رز. او استدلال کرد که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند از آنفلوانزای فصلی و یا در حوادث خودرو و “ما نمی نوبه خود این کشور است.”

“ما در ارزیابی که در آن زمان و ما آن را برخی از زمان اگر ما نیاز به یک کمی بیشتر زمان, اما ما نیاز به باز کردن این کشور تا,” او اضافه شده است. “ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از افراد فکر می کردم.”

به ارزیابی مجدد می آید که کاخ سفید در حال تشویق نمایندگان کنگره به تصویب حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک برای کاهش درد مالی برای آمریکایی ها و سخت ضربه صنایع.

ظاهر می شود قبل از رئیس جمهور مجازی, شهرداری, معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است برای توصیه از کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای او چگونه می تواند مردم را به کار در حالی که به حداقل رساندن خطر بهداشت عمومی. او گفت: تهمت می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای باز کردن امریکا به بالا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق برای مردم به کار می آید به عنوان او طول می کشد سهام سیاسی تلفات شیوع مصرف است. این مجموعه تا یک پتانسیل درگیری با متخصصان پزشکی از جمله بسیاری از درون خود دولت که خواهان محدودیت های اجتماعی به سرعت گسترش ویروس و نه کمتر.

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: WMAL روز سه شنبه که تهمت همواره توجه خود را توصیه.

“رئیس جمهور گوش به من چه گفته اند و چه افراد دیگر در این کارگروه گفت: زمانی که من توصیه او آنها را گرفته است. او هرگز مقابله یا باطل من ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که نه تنها مفید” Fauci گفت.

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: خبرنگاران گفت “بهداشت عمومی شامل سلامت اقتصادی.”

“این نکته کلیدی. و آن را نمی یا. آن را یا و است که چرا ما در حال گرفتن یک نگاه تازه در آن,” او گفت:.

در اوایل روز شنبه تهمت به توییتر گرفت.

“ما از مردم می خواهم به بازگشت به کار” رئیس جمهور توییتی. “آنها را عمل اجتماعی فاصله و همه چیز و سالمندان خواهد بود به تماشای بیش از protectively & عشق. ما می توانید دو چیز با هم. درمان نمی شود و بدتر (تا کنون) از مشکل!”

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس بگیرید با حدود 30 محافظه کار و رهبران در شنبه پنس تقویت تهمت اشتیاق به آسانسور coronavirus مربوط به کار و محدودیت های مسافرتی “در یک ماده از هفته و ماه نیست.”

پنس گفت: وجود خواهد داشت هیچ تصمیم گیری رسمی ساخته شده تا این زمان 15 روز دوره اجتماعی فاصله کامل بود زمانی که فشار بر روی یک جدول زمانی خاص برای لغو محدودیت با توجه به یک کنفرانس تلفنی شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی بحث است.

پنس گفت: این گروه که به تسهیلات نیاز می شود ساخته شده برای بالاترین خطر جمعیت در صورتی که محدودیت شروع به برداشته شود.

AP نویسنده استیو مردم در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>