مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای درخشش

Category: لاس واگاس No comments

براوو و تجلیل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای خود فعال اقتصادی اقدامات برای کمک به کوسن ضربه از تاثیر coronavirus.

من دو پیشنهاد برای اضافه کردن.

اولین پیشنهاد یک بار یکجا 50% تخفیف برای هر فرد, ازدواج شده, زن و شوهر و یا کسب و کار با برجسته فدرال مالیات است. درآمد حاصل از این تخفیف باید به طور مستقیم به دیوار صندوق. اگر این ویروس نشان داده هر چیزی را که ما به مهر و موم مرزهای ما بلافاصله.

علاوه بر این از آنجا که چین مسئول این معضل در سواحل ما به عنوان غرامت مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به بگویید چین که هر چه تریلیون دلار ما مدیون آنها را به عنوان بخشی از ما $23 تریلیون بدهی های ملی در حال حاضر آمرزیده و پاک کردن کتاب. پس انداز از این بدهی پرداخت باید فرستاده شود به طبقه متوسط آمریکا به شکل گسترده مالیاتی را کاهش دهد.

در طول تاریخ آمریکا سختی راه آوردن بهترین در رهبران ما. و به اعتقاد من تهمت طلوع خواهد کرد تا به این چالش و این آزمون خواهد بود به عقب نگاه کرد پس خود را به عنوان “بهترین ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>