مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ناقص ساختمان فدرال حکم

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت غیر معمول ترین و تفرقه اخیر ایده ها را شامل نمی شود به مهاجرت و یا سیاست خارجی اما یک موضوع است که تعداد کمی از آمریکایی ها فکر می کنم خیلی در مورد: ساختمان فدرال طراحی شده است. رئیس جمهور بنا به گزارش این است که گر چه هنر یک فرمان اجرایی را ترجیح می دهند “کلاسیک سبک معماری” به صورت عمده فدرال پروژه های ساختمانی.

رئیس جمهور به نظر می رسد در پاسخ به نگرانی های فعالان که شکایت در مورد شيوع dehumanizing طرح های مدرن و کسانی که خواهان بازگشت به معماری است که ارج نهادن به آرمان های ملت موسس است. پیشنهاد طبعا تولید گرم مقاومت مواجه از معماری جامعه است.

موسسه آمریکایی معماران اشاره کرد که “معماری باید طراحی شده برای جوامع خاص آن را در خدمت” و گفت که معماران “متعهد به احترام گذشته ما به عنوان به خوبی به عنوان منعکس کننده آینده ما پیشرفت است.” به عبارت دیگر طراحی ساختمان نباید تحمیل شده از کاخ سفید و نه باید آن را در زمان منجمد.

ما به توافق برسند. نمونه های بسیاری وجود دارد از خوب و بد معماری از همه نوع. بله برخی از ساختمان های معاصر هستند misshapen وحشیگری اما دیگران لذت بخش است. یکی از تنها نیاز به سرگردان در اطراف واشنگتن دی سی برای پیدا کردن نئوکلاسیک showpieces – و ستون-bedecked جعبه است که به نظر می رسد بهتر است به امپراتوری روم.

این حملات ما سوء استفاده از دستور اجرایی. ساختمان فدرال طراحی شده است برای هدایت 50 سال از مجموعه ای از اصول که به نام برای با وقار ساختمان است که نشان دهنده “ثبات دولت آمریکا” اما هشدار می دهند که در برابر یک مقام رسمی ، سبک دستورالعمل نباید تغییر بر اساس سلیقه رئیس جمهور. این است متنوع خود حاکم ملت و تجسم های مختلف سلیقه ها و دیدگاه های.

ما heartened که هر دو طرف اهمیت طراحی ساختمان. ساختمان های فدرال را در واقع باید چیزی برای گفتن در مورد ماهیت دولت و جامعه است. برای مثال کسانی که درشت دوران شوروی brutalist سازه بودند که به معنای تهدید آمیز داده است که دولت توتالیتر طبیعت است.

اما ما ترجیح می دهم کمتر ساختمان های فدرال به طور کلی مقرون به صرفه تر از روش های ساخت آنها. در یک جامعه آزاد این افق باید تحت سلطه خصوصی سازه های. آن را باید مهم به دموکراتیک ما اعتماد به نفس اگر فدرال ساختمان شبیه کاخ سفید یا باوهاوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر