مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از گسترش ویروس دستورالعمل به گسترش ادامه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید یکشنبه, مارس 29 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/پاتریک Semansky)
منتشر شده: | به روز شده:

توسط ZEKE میلر و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — همکاری با کارشناسان بهداشت عمومی’ وخیم پیش بینی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه در دفاع از تصمیم خود برای گسترش محدود اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل در حالی که نیروبخش ملت برای coronavirus مرگ و میر است که می تواند بیش از 100 ، 000 نفر.

“به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی. به نام او خودداری از گردش “مشترک ما وظیفه مقدس” در طول شیوع بیماری است.

نظرات یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده چشمگیر دوره برگشت و اعلام کرد که او نه می تواند حرکت به سهولت دستورالعمل و اقتصاد را به بالا و در حال اجرا با عید پاک به عنوان او هفته گذشته گفت او امیدوار است به انجام.

در صورت استارک بینی از تیم خود و سوزاننده تصاویری از غرق بیمارستان در زادگاه خود در شهر نیویورک مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تمدید مارس 30 اجتماعی فاصله دستورالعمل که تعیین شده بود به پایان رسید دوشنبه ، بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی در حال حاضر سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

“بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که شما آن را خیلی زود و ناگهانی آن را به عقب می آید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول نزدیک به یک ساعته تماس-در مصاحبه با “فاکس و دوستان” به عنوان اعضای coronavirus نیروی کار دامن زد در سراسر رسانه های دیگر هشدار می دهند این ویروس گسترش بود و تنها فقط آغاز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به بازگشایی این کشور رانده شده توسط درخواست از رهبران کسب و کار ملاقات هوشیار بررسی واقعیت از کارشناسان بهداشت و درمان از جمله دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص که در روز یکشنبه گفت ایالات متحده می تواند تجربه بین 100,000-200000 نفر کشته و میلیون ها نفر از عفونت های ناشی از این بیماری همه گیر.

که هشدار سخت به رسمیت شناختن در واشنگتن که مبارزه با کروناویروس را نمی توان حل و فصل به سرعت حتی به عنوان برگ برنده ابراز اشتیاق برای عادی.

“آن را نمی خواهد که شده است یک ایده خوب به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که شما واقعا نیاز به فشار دادن پا بر روی پدال به عنوان مخالف به روی ترمز” Fauci گفت: در سی ان ان روز دوشنبه توصیف چگونه او و دکتر دبورا Birx این coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده متقاعد کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر.

“ما نشان داد او داده. او در داده. او آن را حق دور” Fauci گفت. “این بسیار روشن تصویر. دکتر دبی Birx و من در رفت و به دفتر بیضی و خم شد روی میز و گفت: “در اینجا داده. نگاهی به.’ او فقط سرش را تکان داد و گفت: “من حدس می زنم ما باید به آن را انجام دهد.'”

آمریکایی ها در حال حاضر خواسته به آماده شدن برای یکی دیگر از حداقل 30 روز شدید اقتصادی و اجتماعی اختلال با مدارس و کسب و کار بسته و زندگی عمومی طرح میتوانست. یکی از 3 آمریکایی ها باقی می ماند تحت دولت یا دولت های محلی دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس و اشتغال ادعا می کند در حال حاضر سر به فلک کشید.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صحبت با ملت حکام در روز دوشنبه به عنوان دیگر اعضای دولت او. Birx گفت: فرمانداران که آن را “چند هفته دور از اوج منحنی برای ایالات متحده است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مدل سازی پیش بینی قابل ملاحظه ای از مرگ و میر بیشتر اگر ملت نیست ترکیب اجتماعی فاصله.

“من فکر کردم که بسیار مهم مطالعه کردند و آن را مطمئن شوید که حل بسیاری از مشکلات در ذهن خود من و شاید در ذهن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صوتی که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند ابراز قدردانی 2.2 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در هفته گذشته و رئیس جمهور اذعان است که نیاز به کمک بیشتر اما او همچنین تاکید کرد که فرمانداران هستند “هنوز هم نا امید” در مورد کمبود تجهیزات پزشکی.

این دستورالعمل های فدرال که تهمت منتخب به ادامه توصیه می کنیم در برابر گروه تجمعات بزرگتر از 10 و اصرار افراد مسن و هر کسی با مشکلات بهداشتی موجود در خانه بمانند. مردم را ترغیب به کار در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از رستوران ها, میله, غیر ضروری سفر و سفرهای خرید.

بازتاب تمدید محدودیت در کنگره مقامات روز دوشنبه گفت: محدودیت هایی در بازدید کنندگان به کنگره خواهد آخرین اضافی در ماه مارس از طریق. تمام تورهای در کنگره مرکز بازدید کنندگان در حال متوقف و تنها قانونگذاران و مشاوران credentialed بازدید کنندگان و روزنامه نگاران اجازه خواهد داشت در این کنگره و کنگره در ساختمان های اداری.

برای بیش از یک هفته مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود بمباران توسط تماس از خارج از رهبران کسب و کار که خواست او را به آغاز بازگشایی اقتصاد کشور را حداقل در مکان های کم عفونت نرخ هشدار داد و از عواقب فاجعه بار است که می تواند خسارت خود را از انتخاب مجدد شانس اگر آن باقی مانده توقیف برای بسیاری دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان” که “هیچ کس” بود “بیشتر نگران” در مورد تاثیر اقتصادی در این کشور بیش از او بود. اما او گفت: “ما می خواهیم به انجام کاری که در آن ما باید حداقل مرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا حد زیادی اجتناب شود صحبت از پتانسیل مرگ و عفونت نرخ های ذکر شده در طرح مدل یکشنبه گفت که 2.2 میلیون نفر و یا بیشتر می تواند فوت کرده اند تا به حال اجتماعی فاصله اندازه گیری شده در محل قرار داده. و او گفت: این کشور می تواند به خوبی انجام می دهند و اگر آن را “می توانید نگه دارید” تعداد مرگ و میر “را به 100,000.”

در علاوه بر این به تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نقل مکان کرد صحنه های دلخراش از نیویورک خصوص سخت ضربه المهرست بیمارستان در زبان مادری خود ملکه است. او در توصیف این تصاویر او می خواهم دیده می شود در تلویزیون با “کیسه های بدن بیش از همه در راهرو. من به تماشای آنها را در تریلر کامیون — فریزر کامیون… چرا که آنها نمی تواند تحمل بدن وجود دارد که بسیاری از آنها…. من دیده ام از چیزهایی که من هرگز قبل از دیده می شود.”

اما کارشناسان هشدار می دهند که این صحنه را می تواند بازی را در سراسر کشور به عنوان ویروس گسترش می یابد. Birx و Fauci گفت: حتی در مناطق که تا کنون در امان است باید آماده برای این احتمال که آنها را تبدیل به نقاط داغ, با کشف نشده موارد به احتمال زیاد در وجود در حال حاضر.

“این مهم است که حتی اگر شما آن را نمی بیند و آن را می تواند در گردش در جامعه خود را” Birx گفت: “فردا صبح” در روز دوشنبه.

Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا” که کوچکتر شهرهای ایالات متحده در حال حاضر رسیده برای نوع شتاب است که رخ داده است در نیویورک.

“اگر شما نگاه در سراسر کشور وجود دارد تعدادی از شهرهای کوچکتر که در حال مرتب کردن بر اساس از percolating همراه” Fauci گفت. “به نظر می رسد مانند آن را از سطح پایین شروع می شود آن را به سرعت بخشیدن به آن راه می رود.”

ایالات متحده تا به حال بیش از 140,000 COVID-19 مورد گزارش صبح روز دوشنبه با بیش از 2500 مورد مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

در “فاکس و دوستان” مصاحبه تهمت همچنین گفت دولت او بود با توجه به ارائه hazard pay برای حرفه ای پزشکی است که در خط مقدم از این بیماری همه گیر. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin موافقت گفتن فاکس کسب و کار شبکه در یک مصاحبه جداگانه که ایده “می سازد بسیاری از حس” و “قطعا چیزی است که ما را قرار داده و در آینده لایحه است.” برخی از نمایندگان مجلس گفته اند که یک چهارم اقتصادی بسته امداد در نهایت مورد نیاز خواهد بود.

در ضمن مجلس نانسی پلوسی روز دوشنبه گفت که او می خواهد به خانه آماده می شود به عنوان به زودی به عنوان آن را می گرداند شاید در اواخر ماه آوریل به تصویب یک چهارم لایحه تقویت اقتصاد و تقویت پاسخ به این ویروس. او گفت که او می خواست این بسته برای بهبود پهنای باند تقویت بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و افزایش پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

پلوسی گفت: همچنین باید با تقویت الزامات ایمنی برای پاسخ اول و پزشکی کارگران و گسترش کارگران ترک برای مراقبت از بستگان.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به حداقل برسد گرانش همه گیر و پلوسی روز یکشنبه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “انکار” در بحران و نام آن را “مرگبار.”

پرسید که آیا او معتقد است که نگرش هزینه آمریکا زندگی پلوسی با سی ان ان گفت: “بله من هستم. من میگم که.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد بازگشت روباه صبح روز دوشنبه.

“او یک بیمار توله سگ, به نظر من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم آن را یک رسوایی به کشور خانواده اش”

__ آسوشیتد پرس نویسندگان آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا و Darlene Superville کمک به این گزارش.

 • برچسب ها:
 • کسب و کار
 • Coronavirus
 • سلامت
 • سیاست های ملی
 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

به نظر شما لطفا احترام دیگر نظر و ديدگاه. هدف ما با مقاله نظرات است که به ارائه یک فضای مدنی و آموزنده و سازنده مکالمات. ما حق حذف هر گونه نظر ما خیال می تواند توهین آمیز, بی ادب توهین به دیگران نفرت انگیز, خارج از موضوع و یا بی پروا به جامعه است. ببینید ما شرایط کامل استفاده نمائید.

مشاهده نظرات

نظرات وبلاگ و طراحی شده توسط Disqus یا Disqus

بیشتر در دولت و سیاست

 • TAMPA, Fla. (AP) — Florida officials have arrested the pastor of a megachurch after detectives say he held two Sunday services with hundreds of people and violated a safer-at-home order in place to limit the spread of the coronavirus.

  ادامه مطلب

 • Monday coronavirus update: 1 additional death, 73 more cases in MN

  ادامه مطلب

 • Minnesota assigns specific days to apply for unemployment after coronavirus job cuts flood state

  ادامه مطلب

 • The Latest on the coronavirus pandemic. The new coronavirus causes mild or moderate symptoms for most people. For some, especially older adults and people with existing health problems, it can cause more severe illness or death.

  ادامه مطلب

 • A tale of two cities: Social distancing and St. Louis, Philadelphia during the 1918 flu pandemic

  ادامه مطلب

 • NEW YORK (AP) — The coronavirus outbreak could kill 100,000 to 200,000 Americans, the U.S. government's top infectious-disease expert warned on Sunday as family members described wrenching farewells through hospital windows with dying loved ones.

  ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de