مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند ‘کل’ اقتدار به بازگشایی اقتصاد نه govs

توسط جیل COLVIN, ZEKE میلر و جف MULVIHILL

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که “کل” اقتدار دوشنبه برای تصمیم گیری چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با کروناویروس جدید. اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها قانون اساسی اولیه مسئولیت حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

رهبران دموکرات در شمال شرقی و در امتداد ساحل غربی اعلام کرد دولت جداگانه فشردگی برای هماهنگ کردن تلاش های خود را به مقیاس stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی کسب و کار خود به خود جدول زمانی حتی به عنوان برگ برنده استدلال آن بود تماس خود را.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus جلسه. “فرمانداران را می دانند.”

اما او نمی خواهد ارائه جزئیات در مورد منبع که ادعا می کنند که فرمانداران اظهار داشت قریب به اتفاق قدرت گرفتن و یا طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد است. رئیس جمهور دستورالعمل باید کمی زور. فرمانداران و رهبران محلی را صادر کرد که سفارشات حمل جریمه یا مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی گسترش به اوایل تابستان است.

“ما قصد داریم به نوشتن مقالات در این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسواک زدن کنار سوال در مورد ادعای خود را از قدرت مطلق به منظور متحده به بازگشایی و اضافه میکند: “فرمانداران نیاز ما در یک راه یا دیگری.”

اضطراب برای قرار دادن دوقلو بهداشت عمومی و بحران اقتصادی پشت سر او تهمت بود در حال حاضر در حال بحث و گفتگو با دستیاران ارشد چگونه به رول فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه. اما از آن شده است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری به معنای آهسته ویروس از جمله سازندگان: مدارس و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. و آنها نشان داده اند آنها نمی خواهد تحمل فشار به عمل قبل از اینکه آنها بدانند آن را امن برای معکوس کردن سفارشات خود را.

معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا نیز بدون ارائه خاص پایه و گفت که در زمان اضطراری قدرت از رئیس جمهور هستند “بدون شک کنند.”

تهمت می توانید خود را قلدر منبر به فشار متحده به عمل و یا آنها را تهدید می کند با پیامدهای اما قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

“همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از این” نیوهمپشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: در سی ان ان.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات گفت: “دیدن چگونه ما تا به حال مسئولیت بسته شدن دولت من فکر می کنم ما احتمالا باید مسئولیت اصلی برای باز کردن آن.”

گرگ پیوست فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دلاور و رود آیلند در موافقت با اقدامات خود را هماهنگ. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک شبیه پیمان. در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات تاکید کرد تلاش خواهد زمان را.

“خانه است که هنوز هم در آتش” مورفی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز … برای اطمینان از این نمی دوباره.”

هر چند تهمت رها شده و هدف خود را از عقب اجتماعی فاصله دستورالعمل عید پاک او شده است خارش به بازگشایی یک اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی. این بسته نیز تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد, پیام که لولایی در یک اقتصاد پررونق.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی ایالات خود نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تن. برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که دولت نه دولت فدرال باید منجر پاسخ به بحران است. و او حاضر به عموم فشار متحده به تصویب اقامت در خانه محدودیت با استناد به اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

در حالی که تهمت می توانید روزانه خود را در کاخ سفید جلسات و حساب توییتر به تلاش برای شکل دادن به افکار عمومی و فشار فرمانداران به خم شدن خود را “واقعی وجود دارد محدودیت در رئیس جمهور و دولت فدرال وقتی که می آید به امور داخلي” John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه گفت: در اخیر Federalist جامعه کنفرانس تماس بگیرید.

“دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح ایالت” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز یک حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سوال از زمانی که به لغو محدودیت خواهد بود “یک تلاش مشترک” بین واشنگتن و ایالات متحده است.

بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد بود که او به کندی پاسخ به این ویروس و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال اجتماعی فاصله توصیه شده است در محل قرار داده و هر چه زودتر.

که نا امیدی بود و تکثير توسط نظرات ساخته شده توسط Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. خواسته یکشنبه در سی ان ان اگر زودتر اقدام می تواند به نجات زندگی Fauci گفت که “بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ reposting یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و شامل خط “هم به #FireFauci” بالا بردن آلارم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظر به تلاش برای سرنگونی 79 ساله ، اما در روز دوشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نه آتش او را. من فکر می کنم او یک پسر فوق العاده.”

تهمت شکایت کرده به مشاوران و خواص مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض رئیس جمهور در مصاحبه و از اتاق جلسه مرحله با توجه به جمهوریخواهان نزدیک به کاخ سفید است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او می داند که مقاومت برای از بین بردن Fauci خواهد بود و شدید است که — حداقل در حال حاضر — او گیر کرده است با دکتر. در بیش از یک مناسبت, اما, او خواست که Fauci بود سمت چپ از نیروی کار جلسات و یا خود زبان نقش محدود با توجه به خواهان.

___

Mulvihill گزارش از نیوجرسی. آسوشیتد پرس نویسندگان جاناتان Lemire در نیویورک; Alan Suderman در ریچموند, ویرجینیا; Holly Ramer در Hopkinton, New Hampshire; جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی; مارک لوی در هریسبورگ پنسیلوانیا; Scott بائر در مدیسون ویسکانسین; David Eggert در لانسینگ میشیگان; و علامت شرمن و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im