مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آغاز کاتولیک رای دهندگان پروژه توسعه

نیویورک — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین ramping تا آن معاشقه کاتولیک رای دهندگان پیش از به احتمال زیاد نوامبر matchup در برابر مؤمن کاتولیک دموکرات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مبارزات انتخاباتی پیش نمایش پیام خود را در یک پنج شنبه شب راه اندازی یک “کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف شعار رئیس جمهور آزادی مذهبی ضبط و ضد سیاست های سقط جنین. در نشانه ای از چگونه به طور قابل توجهی coronavirus دارای طرح میتوانست در انتخابات ریاست جمهوری این رویداد نیز برجسته تهمت حامیان ترویج پاسخ خود را به همه گیر – با توصیف آن به عنوان تراز وسط قرار دارد با کاتولیک آموزش در مورد همبستگی.

پیش از انتخابات عمومی که در آن کاتولیک ها می تواند به اثبات می شود بسیار حیاتی نوسان رای دهندگان به خصوص در میانه ائتلاف راه اندازی نشان می دهد که تهمت نمی کند و برنامه ای برای محدود کردن ایمان خود را مبتنی بر کمک رسانی به پروتستان های انجیلی که مدت طولانی است که بخشی کلیدی از پایگاه خود را. اما بایدن که غالبا استناد ایمان خود را در مقدماتی حزب دموکرات نوین می تواند یک مزیت منحصر به فرد با کاتولیک رای دهندگان به این سقوط مسابقه.

در قلب رقابت برای کاتولیک آرا در ماه نوامبر به این سوال است که چگونه بسیاری از در ایمان مشاهده سقط جنین به عنوان راننده اصلی خود را در مشارکت سیاسی. پاپ فرانسیس خواسته است تهمت به اتخاذ مهاجرت موضع سازگار با خود را “طرفدار زندگی” هویت و مترقی کاتولیک را تقبیح کرده اند تهمت رویکرد به مسائل از مراقبت های بهداشتی به تغییر آب و هوا به عنوان متناقض با خود کلیسا تعالیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, اما, صورتحساب خود را در آغوش ضد سیاست های سقط جنین برجسته در مواد خود را در آن کاتولیک توسعه kickoff. این رویداد برجسته پدر فرانک Pavone مدیر ملی کشیش برای زندگی یک سرسخت ضد سقط جنین حمایت نمایش داده می شود که یک سقط جنین در سال 2016 آنلاین تصویری که مورد حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Pavone در مصاحبه ای گفت که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است “تلاش برای محافظت از حق زندگی” رئیس جمهور اقدام در مسائل دیگر در راه “به طور کامل سازگار با کاتولیک آموزش.”

“او را به حفاظت از مردم ما با تقویت مرزهای نیست برای جلوگیری از مهاجرت اما برای جلوگیری از جرم و جنایت برای محافظت از خانواده ها برای محافظت از محله” Pavone گفت.

همچنین پیوستن پنج شنبه کیکآف شد مرسدس Schlapp ارشد ارتباطات مشاور کمپین و مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا و روسای جدید کاتولیک توسعه تلاش کنند.

مرسدس Schlapp سابق کاخ سفید ارتباطات مشاور توصیف بایدن به عنوان “افراطی” سقط جنین در طول این رویداد. جمهوری خواهان دیدم باز به پوست کردن بایدن کاتولیک حمایت در سال گذشته زمانی که معاون سابق رییس جمهور که اغلب در مورد مذاکرات خود را در مدرسه کاتولیک تربیت به پایان رسید خود را از دهه های طولانی پشتیبانی برای محدود کردن بودجه فدرال از سقط جنین.

مبارزات انتخاباتی آماده است برای دریافت کمک از خارج در کار خود را به نوبه خود churchgoing کاتولیک رای دهندگان از غیر انتفاعی CatholicVote.org است که سرمایه گذاری در بسیج است که بلوک با نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام.

گروه های ارشد و مشاور سیاسی سابق کانزاس ایران با تشکر. تیم Huelskamp همچنین یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاتولیک پروژه توسعه. Huelskamp انتقاد بایدن برای عدم به زنده کردن ایمان خود را در حالی که “شما رو غیر کاتولیک در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ارائه کاتولیک های اجتماعی آموزش و اصول است.”

جان Gehring کاتولیک مدیر برنامه در لیبرال متمایل به گروه ایمان در زندگی عمومی به چالش کشیده است که فرض است. ترویج تهمت ضد سقط جنین رکورد به کاتولیک ها اما نادیده گرفتن رئیس جمهور پیشنهاد کاهش مهاجرت و کمک به فقرا “نیست چگونه کاتولیک سنتی تدریس می پرسد ما را به فکر می کنم در مورد حفاظت از زندگی” Gehring گفت.

“در حال طرفدار زندگی نیست درباره یک موضوع واحد برای کلیسا ما. کلیسای ما می آموزد که احترام به زندگی سازگار باشد.”

یک بایدن کمپین مشاور مشغول به کار در ایمان کمک رسانی به توافق رسیدند که کاتولیک رای دهندگان بیشتر تمایل به “جامع تر جهان بینی” حمایت از زندگی است که به احتمال زیاد نامزد دموکرات به تصویب رسید به جای تمرکز منحصر به فرد بر سقط جنین.

مشاور صحبت رک و راست به شرط ناشناس ماندن گفت که یک الگو برای بایدن اردوگاه کاتولیک توسعه به عنوان یک انتخابات عمومی خواهد بود تلاش خود را پیش از بهمن آیووا انجمن که شامل تلفن بانک و خانه احزاب متمرکز بر تبدیل کردن رای کاتولیک.

“ما بهترین دارایی” در رسیدن به کاتولیک مشاور گفت: “این است که معاون رئیس جمهور است.”

کلیسای کاتولیک رهبران از جمله پاپ باقی می ماند آوازی مخالفان سقط جنین. هنوز روشن نیست که ضد سقط جنین احساسات در میان رای دهندگان کاتولیک — که پشتیبانی خواهد شد در خصوص دموکراتیک به امید معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی در ویسکانسین و پنسیلوانیا — به اندازه کافی قوی است تا قاطعانه آنها را با فشار به سمت رئیس جمهور این سقوط.

اکثریت کاتولیک ها یا 57% گفت: سقط جنین باید قانونی در بیشتر یا همه موارد با توجه به AP VoteCast این نظرسنجی از رای دهندگان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

در عین حال منطقه ای تنوع در کاتولیک نمایش در سقط جنین مهم است در میانه. کاتولیک ها وجود دارد به طور قابل توجهی کمتر از منطقه خود را از رای دهندگان به طور کلی برای نگهداری آن بیشتر مجاز انداز در سقط جنین 47 درصد در مقابل 58%.

علاوه بر این محدودیت های قابل توجهی در سقط جنین جلب حمایت از 45 درصد از کاتولیک ها در دسامبر نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار تبلیغ دامنه آن تلاش های امداد رسانی قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به زندگی آمریکایی و مجبور سیاسی سازماندهی تقریبا به طور کامل آنلاین. اصلی کاتولیک رای دهندگان رویداد میله میله برای ماه گذشته در میلواکی قبل از گرفتن موکول به عنوان یک دیجیتال, راه اندازی, اما نه قبل از اسقف اعظم از میلواکی با صدور بیانیه ای تاکید است که خود را از قلمرو مذهبی اسقف اعظم و کلیسای کاتولیک “به هیچ وجه وابسته به یا حمایت از این رویداد و یا مبارزات انتخاباتی محلی و ایالتی و یا در سراسر کشور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im