مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش ویروس, کمک, هشدار فرمانداران به ‘سپاسگزار’

واشنگتن — پس از روز از درخواست های از جان گذشته از کشور به فرمانداران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دور از مراحل به گسترش دولت فدرال نقش در کمک به تولید انتقادی لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به او هشدار داد که رهبران سخت ضربه متحده به صلیب او.

“من می خواهم آنها سپاسگزار” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت پس از این کاخ سفید اعلام کرد که او می تواند با استفاده از قدرت اعطا شده به او را تحت کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل می کنند به تلاش برای وادار غول خودرو جنرال موتورز برای تولید هواکش.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن — که ساعت زودتر پیشنهاد کرده بود نیاز به دستگاه بود که پر از شکوفه — رد هر گونه انتقاد از دولت فدرال پاسخ به یک بالن بحران بهداشت عمومی است که یک ماه پیش او پیش بینی می شود بیش از در حال حاضر.

“ما انجام داده اند یک جهنم از یک کار ناروا” دانست و گفت: با ارسال یک پیام شوم به دولت و رهبران محلی که اصرار دارند دولت فدرال به انجام بیشتر برای کمک به آنها در صرفه جویی در زندگی می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: به دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس به تماس فرمانداران از واشنگتن یا میشیگان — دو coronavirus نقاط — به دلیل انتقاد. “اگر آنها نمی, شما درمان مناسب من همین حالا تماس بگیرید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی کشت و عملیات اجرایی برای تقویت متحده ظرفیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر از جمله اجازه وزیر دفاع علامت Esper تماس بگیرید تا نامشخص تعداد فدرال ذخیره برای کمک به coronavirus پاسخ.

جمعه نیایش “باید به وضوح نشان می دهد که ما دریغ نکنید برای استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مبارزه با این بحران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود گفت: برای بیش از یک هفته است که او تمایلی به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند — و حتی پس از او استناد آن — از آنجا که شرکت در حال حاضر انجام آنچه او می خواست و او نیاز ندارد بازو-چرخاندن آنها را مطابق.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نشان می دهد که آمریکا خود را شکست شدند و به سرزنش برای نیاز به مداخله است. “به طور معمول این امر می تواند برای خریداری متحده فقط به طوری که شما را در درک” او گفت:.

رئیس جمهور شده است تحت فشار در حال رشد از کشور به استانداران برای انجام بیشتر برای تقویت منابع با وجود درک خطرات ناشی از صحبت کردن. از نیویورک به واشنگتن آنها التماس کرد با او به استفاده از DPA به نیروی شرکت به ساخت تجهیزات مهم. و آنها التماس برای کمک در به دست آوردن منابع مانند ماسک و آزمایش عوامل گفته است که دولت مجبور شده اند به رقابت در برابر یکدیگر و همچنین دولت فدرال در بازار آزاد, رانندگی, افزایش قیمت حتی به عنوان مقامات فدرال متعهد شده اند کمک های خود را اگر متحده شکست.

به شدت پوست نازک مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است به خوبی به انتقاد خود را. به جای او به شدت انتقاد کرد فرمانداران در ادامه به کاهش خطر ناشی از ویروس و اصرار داشت که دولت فدرال تنها یک “پشتیبان گیری” را به عنوان او برای جلوگیری از هزینه های سیاسی از یک بیماری همه گیر است که شکل خود را در انتخابات ریاست جمهوری و آزمایش خود را از انتخاب مجدد برنامه.

در یک پنج شنبه شب در مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity تهمت اعلام کرد که واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee “میتواند” و “باید با تکیه بر دولت فدرال است.” او را رد کرد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو درخواست های اضافی هواکش برای نگه داشتن بیماران زنده گفت: “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000” از دستگاه های که نیروی هوایی به ریه ها از کسانی که بیش از حد بیمار به تنفس. و او گفت که او هنوز هم با وزن میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer درخواست برای یک فاجعه بیانیه گفت: “ما تا به حال یک مشکل بزرگ با جوان, یک زن فرماندار از شما می دانید که من صحبت کردن در مورد از میشیگان.”

“شما می دانید,” او اضافه شده از کاخ سفید “ما نمی خواهم به شکایت.”

دولت را سرود غالبا بیان شده توسط مایک پنس شده است که مبارزه با این ویروس باید “به صورت محلی اجرا, دولت موفق و فدرال پشتیبانی می کند.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش عمومی کمی همدلی برای ایالات مخمصه با تاکید اریب به سمت “محلی اعدام” بخشی از این trifecta.

Whitmer به ویژه با انتقاد از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر — از جمله در ملی کابل تلویزیون را نشان می دهد — و گفت که دولت فدرال باید انجام دهید بیشتر و میشیگان تخصیص تجهیزات پزشکی از ملی ذخایر ناچیز است.

“این بسیار ناراحت کننده” دموکراتیک فرماندار گفت: ایستگاه های رادیویی WWJ. “مشاهده کردم در اوایل مانند بسیاری از فرمانداران در هر دو طرف راهرو که فدرال آماده شد مربوط. که ظاهرا زده عصب و من منحصر به فرد به طور خاص با وجود صدای من نیست که تنها یکی است که مشاهده شده است که” او گفت:.

“من نمی رفتن به حمله شخصی. من وقت ندارم که برای” او گفت:. “من نیاز به مشارکت از دولت فدرال است. ما باید همه دست به دست در عرشه اینجا.”

کومو نیز در خط مقدم برخی از روزها در انتقاد از دولت را عدم عمل می کنند و در زمان های دیگر ستایش کمک های فدرال. اما نیویورک از حزب دموکرات باقی مانده است روشن است که این دولت است که در حال حاضر کانون بحران نیاز بسیاری از هواکش از آن در آماده است.

“این چیزی است که اطلاعات و علم گفت:” کومو روز جمعه گفت که او در دفاع از خود بپرسید اضافی برای هواکش و با صدور یک درخواست جدید به واشنگتن برای اضافی 41,000 تخت موقت در بیمارستان.

“آنچه که معلوم نیست برای من این است که چرا دولت فدرال حاضر به طور مستقیم در صنایع به تولید انتقادی PPE,” اورگان دولتی کیت براون از حزب دموکرات گفت: روز شنبه با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی. “من اغراق آمیز نیست که من می گویم این ظالمانه عدم اقدام خواهد شد در نتیجه از دست زندگی می کند. از جمله کسانی که از ما مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

“فرمانداران شده اند بسیار بخشنده ترین بخش” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. اما او شکایت کرده است که “وجود دارد یک زن و شوهر که نمی سپاسگزار” از “ترجمه” او ادعا کرد به انجام اضافه کرد: “آنها را مجبور به انجام یک کار بهتر خود را که بخشی از مشکل است.”

فقط یک ماه پیش تهمت بود پیش بینی متحده بود روز دور از بودن “نزدیک به صفر” coronavirus موارد است. در حال حاضر کشور بیش از 100,000 موارد در سراسر کشور.

جمعه سفارش تهمت امضا در جنرال موتورز دستور دولت او برای کشف وادار کردن این شرکت به قبول و اولویت بندی فدرال قرارداد برای تولید هواکش. او همچنین با ارسال نامه ای به کنگره در روز جمعه گفت که او مجاز Esper به سفارش واحد و تک تک اعضای انتخاب شده ذخیره به عنوان به خوبی به عنوان فرد خاص آماده رزرو اعضای فعال وظیفه. آنها از هم جدا هستند و علاوه بر اعضای گارد ملی که بسیج توسط دولت فرمانداران.

رزرو تماس بگیرید-تا به احتمال زیاد در نظر گرفته شده است برای پر کردن شکاف ها در تخصص های پزشکی به عنوان نظامی اعزام بیمارستان به شهرستانها ضربه COVID-19 فراهم می کند و دیگر اشکال حمایت های پزشکی به دولت و مقامات محلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نام تجاری مشاور پیتر ناوارو به رهبری دولت تولید تلاش کنند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید Eggert در لانسینگ, Mich., تام Krisher در دیترویت اندرو Selsky در سالم سنگ., و راشل La Corte در المپیا بشویید. کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de