مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عقب البته می گوید او را احترام Nevadans در کوه یوکا

Yucca Mountain

جان Locher/آسوشیتد پرس فایل

شرکت کنندگان در 2015 کنگره تور یوکا کوه وارد پروژه جنوب پورتال. این سایت در نزدیکی نوادا شهر عطارد حدود 90 مایلی شمال غرب لاس وگاس است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سیگنالینگ او نمی خواهد دنبال توسعه بیشتر از یوکا کوه زباله های هسته ای, مخزن, شکستن با دولت گذشته در decadeslong مبارزه بر آینده سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه بعد از ظهر بود که او “اعتماد به نفس” خود را از دولت می تواند به توسعه یک راه حل برای یوکا کوه و گفت که او متعهد به مطالعه “روش های نوآورانه.”

“نوادا من می شنوم شما در یوکا کوه و دولت من به شما احترام بگذارند! کنگره و دولت های قبلی به مدت طولانی موفق به پیدا کردن راه حل های پایدار — دولت من متعهد است که به بررسی روش های نوآورانه — من مطمئن هستم ما می توانیم آن را انجام می شود!,” او در توئیتر خود نوشت.

این معلوم نیست چه روش تهمت بود دفاع.

وضعیت یوکا کوه مخزن یک موضوع بحث انگیز در نقره دولت که تهمت از دست رفته به نامزد دموکرات هیلاری کلینتون حدود 2 درصد در انتخابات ریاست جمهوری 2016. اساسا همه از نامزدهای دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور در این سال نیز بیرون آمدن در برابر توسعه یوکا کوه.

کنگره اعلام سایت به عنوان کشور تنها دائم هسته ای مخزن زباله در سال 1983 اما در سال 2010 باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به کارگردانی بخش انرژی به قطع برنامه خود را به کمیسیون تنظیم مقررات هسته ای برای یک مجوز برای ساخت یک مخزن در کوه یوکا. اوباما در سال 2011 بودجه فدرال حذف بودجه برای توسعه یوکا کوه تسهیلات. توسعه یخ زده بود و تمام است که در حال حاضر نشسته در سایت یک مایل-سوراخ عمیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده است پول برای شروع مجدد فرآیند صدور مجوز برای مخزن پس از او رئیس جمهور شد در سال 2017, از جمله در سال 2019 بودجه فدرال. او دریافت پوش بک از نوادا دولت فدرال و سیاستمداران برای انجام این کار, و دولت هیئتی به واشنگتن موفق به نگه داشتن هر گونه توسعه بیشتر در سایت, بسته کردگی در کنگره است.

نوادا, نمایندگان مجلس واکنش نشان می دهند در رسانه های اجتماعی

تشکر. استیون Horsford D-Nev. که وسیع منطقه شامل یوکا کوه توییتی که او امیدوار است رئیس جمهور تعهد به توسعه مخزن نگه می دارد.

“مردم نوادا ساخته شده خود روشن است: ما نمی خواهیم دولت ما به آزادسازی زمین برای ملت زباله های هسته ای” Horsford توییتی. “من از ترکیبات را نمی توان نادیده گرفت و مبارزه برای ایمنی خود را ادامه خواهد داد.”

تشکر. دینا تیتوس D-Nev. که منطقه شامل بسیاری از لاس وگاس مناسب و نوار زمان به توییتر و همچنین تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم یک پیروزی برای نوادا کرد.

“آنها می گویند اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم آنها را به پیوستن به” تیتوس توییتی. “رئیس جمهور تهمت سعی به پرتاب زباله های هسته ای در یوکا کوه پایین گلوی ما برای سه سال. ما ضرب و شتم او را به شدت و او آن را می داند.”

Rep. سوزی لی D-Nev. که منطقه شامل بسیاری از هندرسون در زمان شک و تردید تن نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. لی به خود جلب کرد یک لینک بین سال انتخابات و مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز برای پیروزی در نوادا..

“هنگامی که شما می زد و در سال 2016 به شما گفت شما مخالف Yucca. سپس پس از انتخاب به شما می خواستم به آن را به صندوق,” او گفت:. “در حال حاضر فصل انتخابات است که در اینجا و شما در برابر یوکا دوباره. لطفا بازی سیاسی بازی با Nevadans’ سلامت و آینده است. اگر شما صادقانه در مورد گزینه های من گوش کن.”

Rep. علامت Amodei the lone Rebublican در نوادا کنگره و هیئت که منطقه ای است در شمال نوادا ارسال یک پیام حمایت از رئیس جمهور است.

“با خوشحالی به دیدن دولت مایل به آمدن به میز و ارائه راه حل های این مسئله” Amodei توییتی. “با تشکر بزرگ به رییس جمهور و وزارت انرژی و مقامات کاخ سفید برای ساخت یک نقطه به نقطه ارتباطی قبل از این اعلام و من مشتاقانه منتظر به کار با هم.”

سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev. شده و مسلما قابل رویت ترین عضو فدرال نوادا هیئت هل دادن به عقب در برنامه های خارج از واشنگتن به مجوز یوکا کوه. یک عضو مجلس سنا انرژی و منابع طبیعی کمیته کورتز متن ترانه مست و اتحاد در برابر استدلال هر دو سابق وزیر انرژی ریک پری و جانشین او دن Brouillette در این موضوع است.

در توییتر کورتز متن ترانه مست و گفت که او به دنبال به جلو به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع و حصول اطمینان از هیچ پول در بودجه شد برای سایت.

سناتور. Jacky روزن D-Nev. گفت که او را همچنان به فشار هر ریاست جمهوری به حمایت از Yucca.

“در حالی که من رها به شنیدن این که رئیس جمهور تهمت شنیده است صدای Nevadans سراسر کشور که به مدت طولانی مخالف یوکا کوه است و نه برنامه ریزی برای آن را در بودجه سال جاری بر خلاف سال های گذشته — به کار ادامه می دهد” روزن توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر