مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت سفر از اروپا… برای جلوگیری از Coronavirus?

This is not a financial crisis, this is just a temporary moment of time, this complete fool also said.

“این یک بحران مالی این فقط موقت لحظه از زمان” او همچنین گفت. چه چیزی اشتباه است با این شخص ؟ CF

خواستار آن است که یک “شیوع آغاز شده است که در چین” و “خارجی ویروس” آپارتاید در کاخ سفید در زمان به زمان نخست تلویزیون امشب به آدرس COVID-19 و بگویید هر کس اقتصاد در حال انجام است فقط بزرگ است که دلیل آن را انجام می دهند بزرگ است و او است که به دلیل بزرگ اقتصاد ما باید برخی از انعطاف پذیری در برخورد با کروناویروس و می تواند کمک به کارگران و کسب و کارهای کوچک.

اوه آره, همچنین, همه, سفر از اروپا ممنوع است از جمله محموله و کالا به عنوان اگر آن را می سازد هیچ حس. “برای نگه داشتن موارد جدید از آمدن به سواحل ما ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده. قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب” او گفت:. اما حتی بیشتر گمراه انگلستان معاف از سفر بان کی مون. در واقع این واقعا یک راه طولانی و گفت: “Fuck off, ایتالیا” در همان راه او می گفت: چین به زمانی که او نهاد که ممنوعیت سفر ماه گذشته.

او همچنین گفت: وجود تعداد بسیار کمی از موارد کروناویروس در آمریکا در حال حاضر حتی اگر ما به معنای واقعی کلمه نمی دانم که چگونه بسیاری از موارد وجود دارد.

او شده است گفت: برای هفته که هر کسی که می خواهد برای آزمایش می توانید تست شده است که کاملا درست نیست. امشب سهوا تایید که او دروغ گفتن در مورد آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “تست قابلیت های به سرعت در حال گسترش روز به روز.” (اگر هر کسی که می خواستم برای تست در حال حاضر می تواند وجود داشته باشد بدون نیاز به باز تست میکنم.)

ترسیم آنچه که او به نام “قوی اما اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و رفاه” ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت:

• او در ملاقات با شرکت های بیمه سلامت در این هفته و آنها توافق کردند به صرف copayments برای coronavirus درمان گسترش پوشش بیمه برای این درمان و جلوگیری از تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی.

• “ما در حال برش مقادیر عظیم نوار قرمز را ضد ویروسی درمان های در دسترس در زمان ثبت.”

• “این یک بحران مالی این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.” (اوه, خوب, پس از آن!)

• “خواهد بود درخواست کنگره به اقدام قوه مقننه برای گسترش امداد رسانی به کارگران که خانه بیمار…” اوه خدای بزرگ! ترک آن را به کنگره که به خوبی روغن ماشین که در آن همه چیز انجام می شود در زمان ثبت.

• “من آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ورزش در دسترس سازمان به ارائه سرمایه و نقدینگی به شرکت های آسیب دیده از coronavirus. بلافاصله موثر SBA آغاز خواهد شد ارائه اقتصادی وام تحت تاثیر متحده و سرزمین. این وام های کم بهره و کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک غلبه موقت اقتصادی اختلالات ناشی از ویروس است.” او اضافه کرد که او خواسته کنگره برای افزایش کمک های مالی برای این برنامه های اضافی 50 میلیارد دلار.

• “استفاده از اورژانس مقام من خواهد بود آموزش وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات بدون بهره و یا مجازات برای برخی از افراد و کسب و کار منفی نهفته است. این اقدام به ارائه اضافی 250 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد است.”

• “در نهایت من تماس در کنگره به ارائه آمریکایی ها با فوری حقوق و دستمزد مالیات امداد. امیدوارم این نظر بسیار به شدت.” آه خوب, آره, درخواست دور! امیدوارم که آنها آن را در نظر بگیرند! من خیلی خوشحالم که این “نه یک بحران مالی است.” من احساس بهتر در حال حاضر ،

سپس به او گفت با چهره ای راست “ما باید سیاست, کنار, قرار دادن تعصب را کنار گذاشته و متحد کردن.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

وی افزود: نسبت به پایان سخنان خود “ما ساخته شده و صرفه جویی در زندگی حرکت با اقدام اولیه در چین است. در حال حاضر ما را به اقدام مشابه با اروپا است.” به جز شما می دانید, تمام بریتانیا گریز (پس صبر کنید کسی که می تواند پرواز به فرودگاه هیترو و سپس از آنجا پرواز به ما؟). و البته که دیگر کوچک موضوع آن است که این ویروس در حال حاضر در اینجا.

شما می توانید آدرس خود را در اینجا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im