مغلوب ساختن پیشی جستن admin در تلاش برای محدود کردن ذخایر را نقش متحده

توسط جاناتان LEMIRE آماندا SEITZ و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — در حال حاضر رو به رشد خشم و نگرانی از فرمانداران بیش از کمک های فدرال برای مبارزه با کروناویروس شیوع تهمت و دولت در روز جمعه به طور ناگهانی تغییر آن شرح استراتژیک ملی ذخایر و رو به جلو باریک تر چشم انداز نقش دولت فدرال در مخزن زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات باید در تهیه متحده ،

این تغییر مطابق با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که این ذخایر است که تنها در کوتاه مدت پشتیبان گیری به صورت متحده نه تعهد خود را به اطمینان حاصل شود منابع به سرعت به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در مواقع اضطراری آخرین جلو در هماهنگ کاخ سفید در تلاش برای سعی کنید برای قرار دادن تعهد برای مبارزه با این بحران در ایالات متحده با واشنگتن به معنای به بازی بیشتر از یک نقش حمایت.

تغییر زبان توصیف ذخایر منعکس شد در وب سایت های دولتی در روز جمعه یک روز پس از جارد کوشنر تهمت پسر در کاخ سفید مشاور ارشد که گرفته شده یک نقش بزرگتر در coronavirus پاسخ ارائه یک بحث جدید در مورد منابع.

پس از این است که دولت ها باید خود استفاده کنید انبارهای اول کوشنر روز پنجشنبه گفت: “و مفهوم فدرال ذخایر آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا ذخایر است که آنها پس از آن استفاده کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبلیغ تعدادی از لوازم آن ارسال به کشورهای از جمله 8.1 میلیون ماسک به نیویورک است. رئیس جمهور همچنین کارگردانی FEMA برای جلوگیری از صادرات N95 ماسک زیر دفاع تولید عمل می کنند. و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر راهنمایی های جدید برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مناطق شلوغ به خصوص در نقاط داغ اما تهمت بلافاصله گفت که او نمی خواهد شخصا به دنبال توصیه.

تا روز جمعه فدرال بهداشت و خدمات انسانی بود وب سایت منعکس شده به طور قابل توجهی متفاوت رویکرد به ذخایر. این “استراتژیک ملی ذخایر این کشور بزرگترین تامین زندگی-صرفه جویی در مصرف دارو و تجهیزات پزشکی برای استفاده در بهداشت و درمان اضطراری به اندازه کافی شدید به علت منابع محلی به اجرا” در سایت استفاده می شود می گویند با توجه به یک آرشیو جستجو کنید.

“زمانی که دولت های محلی و قبیله ای و ارضی پاسخ به درخواست کمک های فدرال برای حمایت از خود پاسخ تلاش های ذخیره تضمین می کند که حق دارو و لوازم رسیدن به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در مواقع اضطراری” وب سایت گفته بود.

اما با توجه به اطلاعات به این شرح تغییر جمعه صبح: “استراتژیک ملی ذخایر را نقش مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری. بسیاری از ایالت ها باید محصولات در انبار به عنوان به خوبی. تامین دارو و دستگاه برای صرفه جویی در زندگی مراقبت موجود در انبار را می توان به عنوان یک کوتاه مدت عکاسی در بافر در هنگام فوری عرضه مقادیر کافی از این مواد ممکن است فورا در دسترس است.”

مقامات در آژانس گفت: تغییر شده بود در کار می کند و برای هفته ها کمرنگ جلوه دادن هر گونه اتصال به کوشنر نظرات. کوشنر ساخته شده و ادعای خود را در اولین حضور خود را در روزانه کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه یک لحظه به معنای برجسته خود را در حال رشد نقش در مدیریت فدرال پاسخ به همه گیر به خصوص در ارائه منابع حیاتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از مدتها اصرار داشت که مسئولیت اصلی نهفته است با ایالات متحده در مدیریت این بیماری همه گیر. او در برابر تماس به شماره ملی stay-در-خانه نظم و گفت که او نمی خواهید به بیش از حد استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا او را به بسیج شرکت های خصوصی برای, تلاش, چرا که او معتقد است ایالات متحده باید منجر در به دست آوردن منابع.

“من آن را ترک به فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت در مورد اینکه آیا هر دولتی باید یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید. “من دوست دارم که از این نظر حاکم است.”

اما در statehouses در سراسر کشور شده است وجود دارد افزایش سرخوردگی در فقدان کمک از واشنگتن است.

تهمت و تمسخر در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو درخواست برای 30,000 هواکش برای دولت یک ویروس سر چشمه. در همسایه, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت سی ان ان گفت در روز سه شنبه که دولت نمی تواند تجهیزات حفاظت شخصی از ملی ذخایر و تنها قادر به دریافت 50 هواکش از فدرال عرضه است. او گفت: به او گفته شد که او باید برای امن بقیه روز خود را.

متحده نیز گزارش مسائل متعدد با تجهیزات دولت فدرال موفق به ارسال.

ایلینوی قرار بود برای دریافت فدرال حمل و نقل از 300,000 N95 ماسک در مارس اما به جای دریافت کمتر موثر فولاد ماسک های رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر نشان داد در طول یک شنبه جلسه. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom که در تلاش برای پیگیری کردن 10,000 فن های دولت خود را اعلام کرد در توییتر در هفته گذشته که او دریافت کرده بود 170 شکسته هواکش از ملی ذخایر.

و رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن در یک کنفرانس اخیر تماس با کاخ سفید گفت: ایالات متحده باید “تام بردی” اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل به مانند افسانه ای کارفرمایی به جای ایفای یک نقش پشتیبان گیری.

در همین حال کاخ سفید روز جمعه با تشدید اقدامات احتیاطی برای حفاظت از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از قرارداد جدید کروناویروس. هر کسی که می رود به در “نزدیکی” را به تهمت و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس داده خواهد شد جدید سریع COVID-19 آزمون “به ارزیابی قبل از علامت دار یا بدون علامت حامل وضعیت به حد غیر عمدی انتقال” با توجه به سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

همه بازدید کنندگان به کاخ سفید پیچیده خود را در حال حاضر درجه حرارت گرفته شده در هنگام ورود به ساختمان و اگر آنها را در مجاورت نزدیک به هم تهمت یا پنس. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان جدید COVID-19 آزمون در روز پنج شنبه و کاخ سفید دکتر گفت نتایج بودند در 15 دقیقه. او آزمایش منفی است.

رئیس جمهور اما به نظر نمی رسد به آگاهی از سیاست جدید قرار داده شده است به جای او نشستم برای یک بعد از ظهر جمعه در میزگرد بحث با انرژی مدیران صنعت در کاخ سفید است.

“شما می دانید چه ؟ من آن را دوست دارم. اجازه دهید تست این بچه ها گفت:” در پاسخ به سوالی در مورد سیاست. “آهنگ: آنها به ما میلیون ها شغل. اگر کسی می خواهد به آزمایش ما آزمایش می کنند.”

بسیاری از کسانی که نشسته در اطراف اتاق کابینه جدول نشان داد هنگامی که پرسیده شد که آنها تا به حال در واقع دریافت آزمون.

___

Lemire گزارش از نیویورک است. Seitz گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسنده ریکاردو آلونسو-Zaldivar کمک از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im