درست نهفته است Unstreamable

Jamie Lee Curtis deserves an award for doing so many stunts in a short, revealing dress.

Jamie Lee Curtis سزاوار جایزه برای انجام بسیاری از stunts در آشکار ، حسن نیت ارائه میدهد از فاکس قرن بیستم

Unstreamable یک ستون هفتگی است که در می یابد سینما و تلویزیون را نشان می دهد شما نمی توانید به تماشای عمده جریان خدمات در ایالات متحده است. این هفته: Cameronian بیش از حد در , درست, دروغ, مورتال اشتباهات در Hugo, استخر, Rekha یک شاعره و رقصنده در Umrao Jaan, و سه مرد فقط می تواند به توقف runnin’ در DANGAN دونده.

اگر شما در حال فکر کردن: “Unstreamable? در این بیماری همه گیر?” مترسک تصویری ارائه می دهد دی وی دی takeout و اجاره-توسط-سرویس ایمیل بنابراین شما می توانید با خیال راحت اجاره نادر دی وی دی در خود انزوا. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را.

دروغ های واقعی
ایالات متحده آمریکا سال 1994 141 دقیقه دیر. جیمز کامرون
The former governor of California!

فرماندار سابق کالیفرنیا! JK

درست نهفته است برخی از چیزهایی که برای رفتن آن. خوب واقعا یک چیز است و آن چیزی است که صحنه جیمی لی کورتیس به عنوان یک بار با حوصله دار, رقص برهنه کردن برای کسی که او فکر می کند فروشنده اسلحه است—اما معلوم می شود او مخفی super spy شوهر با بازی آرنولد شوارتزنگر تست همسر وفاداری در راه است که ارتباط بلکه واقعا مسخره است. OK, OK—وجود دارد در واقع دو چیز است و دوم چیزی است Tia Carrere بازی داغ و بد عتیقه فروشنده که (اسپویلر) می میرد در یک آتشین انفجار. بقیه ؟ یک Cameronian تقلا از ابعاد حماسی شامل بسیاری از پیچیده صحنه های اکشن و بمب و نژادپرستانه تصاویر از مردم از خاورمیانه و همه به رهبری شوارتزنگر که جذابیت dulled با هزاره جدید است.

این فیلم بود (و است) هنوز هم فوق العاده محبوب با وجود آن که یکی از بالاترین پرفروش فیلم در حال حاضر در دسترس برای جریان. کارگردان جیمز کامرون تا به حال حتی برنامه ریزی شده عاقبت اما زمانی که 9/11 اتفاق افتاده این پروژه کنار گذاشته شد به طور نامحدود (هر چند او ظاهرا بیرون آمدن با یک میکروگرم-کارگردانی مجموعه تلویزیونی بر اساس این فیلم در آینده). JASMYNE KEIMIG

***

هوگو استخر
ایالات متحده آمریکا سال 1997 92 دقیقه دیر. رابرت داونی Sr.
Every time I see

هر زمان که من می بینم “جشنواره ساندنس مورد علاقه” در این گه من بخندی. CB

شما احتمالا هرگز از شنیده هوگو استخر و شما بسیار خوش شانس در صورتی که مورد است. آن را یک “دمدمی” فیلم در مورد یک L. A., استخر, دختر بچه ای به نام هوگو, بازی های برگزار شده توسط Alyssa Milano. او از مادرش Minerva, بازی های برگزار شده توسط یکی از مورد علاقه من صدای به صحبت در صفحه, Cathy Moriarty. هوگو و Minerva (نام اغلب چند وجهی بخشی از این فیلم مانند اکثر اسکریپت های گریز از مرکز نام) تا پایان تمیز کردن استخر از مردی به نام فلوید. او فوق العاده جذاب و با بازی پاتریک “McDreamy” دمپسی. او همچنین دارای پیشرفته بیماری لو گرینگ اگر چه شما نمی توانید بگویید از عراق و اقدام. او ALS است که اغلب در لب به لب از جوک ها که توهین آمیز خواهد بود اگر این فیلم نبود بنابراین suffocatingly یکنواخت و خسته کننده و نوشته شده توسط کسی که درگذشت ALS سه سال پیش از آن.

فیلمنامه لورا داونی درگذشت ALS در سال 1994. این اسکریپت باید با درگذشت او, اما او رابرت داونی Sr. می رفتن مستقیم به شرکت و نوشتن و احیای این فیلم است. او پسر خود را, رابرت داونی جونیور, بازی مواد مخدر-addled اروپایی گی-مجاور فیلمساز به نام فرانتس در حالی که جونیور در وسط مواد مخدر-addled خود را. وجود دارد دیگر ستاره. Richard Lewis. مالکوم مک داول. شان پن نقش “مرد با کفش های آبی.” اما من تا به حال به آن را خاموش زمان آن تفویض به مک داول با کمی دست نشانده و ساخت احمقانه صدای. اگر من تا به حال به مرگ, لطفا ترک من بد پیش نویس در قبر. تعقیب می سوزد

***

UMRAO JAAN
هند, 1981, 145 دقیقه دیر. مظفر علی
Theres a menu on the disc that is purely for songs in the movie and I love that.

وجود دارد یک منو بر روی دیسک است که صرفا برای آهنگ ها در این فیلم و دوست دارم که. JK

من باید شفاف باشد در اعتراف به این که من تصادفا بر روی این فیلم به دلیل یک صدای جیر جیر من چند ماه پیش که گفت: از آن شایعه شد که Bollywood actress Rekha تا به حال یک امر لزبین با محافظ او. من هیچ راه واقعی برای تایید اینکه آیا یا نه این درست اما Umrao Jaan را نا امید نیست. البته این نه به صراحت یا به طور ضمنی عجیب و غریب, واقعا, اما Rekha مانند یک ستاره است که آن را سرگرم کننده فقط به تصور کنید. این عنوان از نام داده شده به Amiran (Rekha) پس از او ربوده شده است توسط یک کینه توز جنایی نزنی در برابر پدرش که به فروش می رساند و او را به یک فاحشه خانه دور از خانه.

در طول سال او می شود یک استعداد رقصنده خواننده و شاعر ساخت ثروتمند و قدرتمند مردان سقوط در عشق با او با وجود (یا شاید به دلیل) غم و اندوه پشت سر او ، Rekha روشن هر صحنه او را در وجود او چهره, البته, اما همچنین لباس های او را که ظاهرا بازیگر زن را به عنوان فیلم تا به حال چنین بودجه کم و نه می تواند استطاعت کالیبر لباس مورد نیاز است. Umrao Jaan کمک به تحکیم Rekha به عنوان رفتن به سرب در اوایل ’80s و تعمیرشده در سال 2006 با یکی دیگر از بالیوود, تیتان, آیشواریا رای در Rekha نقش. JASMYNE KEIMIG

هیچ فارسی تریلر این نسخه اما در اینجا یک آهنگ از این فیلم است.

***

Fucking love this cover.

لعنتی عاشق این پوشش. CB

اولین چیزی که من فکر کردم وقتی دیدم DANGAN دونده‘s تریلر بود که آن را شبیه نسخه ژاپنی آلمانی arthouse آمار Run Lola Run. (سازمان دیده بان تریلر در حال حاضر. این تریلر.) سپس هنگامی که من شروع به تماشای آن احساس کردم کمی ساده لوحانه است. فقط به دلیل ویژگی های آن صحنه های داغ با دوندگان این معنا نیست آن را Run Lola Run. اما پس از آن من تو را دیدم که در جامعه انجام یک مطالعه گذشته نگر از SABU فیلم (او مدیر این است که اولین ویژگی او شناخته شده برای خود را “پانک n’ roll” سبک) با عنوان “اجرای SALARYMAN, RUN!” پس من توهم اینجا. وجود دارد شباهت ها.

DANGAN دونده یکی از SABU امضا alt-کمدی که پخش کردن مانند یک yakuza هیجان انگیز و یک “طنز خوشی” به عنوان جامعه ژاپن قرار می دهد. ما به دنبال یک ساختگی دزد بانک به عنوان او تعقیب توسط یک دارو-خارج rock n’ غلتکی (با بازی IRL rock n’ غلتک الماس Yukai) پس از او تلاش می کند به سرقت چیزی از غلتک فروشگاه. خود را تعقیب از طریق توکیو به پایان می رسد که شامل یک سوم مرد rock ‘n غلتک فروشنده مواد مخدر. این فیلم سپس زیر این سه بازنده به عنوان آنها را تعقیب یکدیگر در یک خط از طریق توکیو. سرعت خسته کننده است اما خنده دار و سرعت وجودی. بسیار توصیه می شود forerunner برای Run Lola Run.

همچنین! فیلم توزیع کننده, سوم, پنجره, فیلم است که با داشتن یک تابستان فروش در این ماه شامل DANGAN دونده های Blu-Ray و دی وی دی برای فقط 10 پوند (که مانند, ~$12.50). تعقیب می سوزد

برای اجاره موجود بر روی دی وی دی در مترسک تصویری. نیز وجود دارد یک بازی بسیار خوب غیر مجاز یوتیوب لینک با زیرنویس انگلیسی, اما من هنوز هم می توانید آن را در اینجا بر اساس قوانین ما*.

*هر Unstreamable فیلم Unstreamable هنگامی که ما آن را پیدا کنید. این بدان معناست که ما نمی تواند آن را پیدا کنید در Netflix, Hulu, دیزنی+ و یا هر یک از دیگر 300+ پخش آنلاين خدمات در دسترس در ایالات متحده است. ما همچنین می توانید آن را در دسترس برای اجاره و یا خرید از طریق سیستم عامل مانند نخست ویدئو و یا آیتونز. ما همین حالا در نظر بگیرید کاربر تولید فیلم غیر مجاز مانند یوتیوب آپلود می شود streamable.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de