Trudy روبین: ایران shame: چگونه صرفه جویی یوزپلنگ کردم محیط زیست 10 سال حبس محکوم در تهران

Category: توین سیتی

خود جرم و جنایت شد و علاقه خود را به صرفه جویی در خطر انقراض یوزپلنگ ایرانی در بیابان.

ظاهرا بیش از حد بود برای ایران و قوه قضائیه و سپاه. این هفته یک ایرانی در دادگاه تجدید نظر تایید طولانی زندان در برابر شش حیات وحش حفاظت از بازداشت از ژانویه 2018.

آنها شامل مراد Tahbaz, 64, یک شهروند ایالات متحده (و یکی از پنج گروگان آمریکایی که برگزار می شود و یا ناپدید شده اند در زندان های ایران).

این ظالمانه جملات را باید با صدای بلند اعتراض توسط گروه های زیست محیطی و حفاظت در سراسر جهان است.

چه بسیار عجیب و غریب است که این محیط زیست مشغول به کار بودند از نزدیک با ایران و وزارت محیط زیست و اعطا شده بود تمام مجوزهای لازم. اتهام جاسوسی بودند رد سه عمده ای ایران سازمان های دولتی از جمله وزارت اطلاعات. اما این اتهامات را توسط ایران و سپاه پاسداران و تایید توسط قضایی شدند.

این داستان خجالت زده جمهوری اسلامی (به عنوان نشانی تهران بسیار گسترده تر سرکوب جامعه مدنی). “دستگاه قضایی ایران و سپاه پاسداران اعلام کرده اند حفاظت جرم با صدور حکم این صلح آمیز حیات وحش حفاظت به زندان های طولانی شرایط برای انجام شغل خود می گوید:” مرکز حقوق بشر در ایران, مدیر اجرایی, هادی عضویت. “ایران به شدت نیاز حیات وحش و کارشناسان آب و هوا به کمک راهنمای دولت در خارج از کشور را با بحران زیست محیطی است که سوء مدیریت و تغییر آب و هوا تولید شده است.”

به جای پرتاب آنها اختصاص داده شده اياد در زندان است.

در نظر گرفتن داستان Tahbaz یک دوگانه آمریکا و انگلیس شهروند و توسعه املاک و مستغلات در کانکتیکات. او در بازگشت به ایران در کسب و کار خانوادگی چند سال پیش تصمیم گرفت تا به دنبال علاقه پرشور در گونه های در خطر انقراض توسط cofounding بنیاد میراث حیات وحش ایرانی (موسسه) با 63 ساله ایرانی در کانادا استاد کاووس سید امامی.

این گروه تا به حال علاقه ویژه ای در صرفه جویی در انقراض یوزپلنگ آسیایی از آنها تنها حدود 50 زنده ماندن همراه با دیگر گونه های در معرض تهدید. آنها کاملا غیر سیاسی و با تمرکز بر روی ماموریت خود را.

آنها ساخته شده است روابط قوی با ایران سازمان های دولتی به ویژه سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین با سازمان ملل متحد. آنها به دست آمده همه لازم است دولت مجوز ویژه دوربین های تله ای لازم برای متراکم کردن داده ها در خطر انقراض حیوانات در بیابان.

کار خود را خیلی تحسین است که با این بنیاد کمک, تیم ملی فوتبال ایران طراحی شده ویژه کشباف با یوزپلنگ مزین در آنها است که آنها تن به جام جهانی 2014 در به رسمیت شناختن اهمیت صرفه جویی در حیوانات.

در عین حال در ماه ژانویه 2018, Tahbaz دستگیر شد یکی از دوره بازدیدکننده داشته است به ایران همراه با هشت کنونی و سابق موسسه کارکنان. آنها متهم شدند با استفاده از دوربین های جاسوسی (کارشناسان اشاره می کنند این وضوح پایین دوربین های تله ای هستند و تنها مناسب برای ردیابی حرکت حیوانات).

Tahbaz شده است از بیماری سرطان رنج و نمی تونم نظارت پزشکی او نیاز دارد در حالی که در یک سلول زندان.

همانطور که برای Seyed-Emami او مرده پیدا شد در سلول خود 17 روز پس از دستگیری او در حالی که او تحت بازجویی. او jailors ادعا کرد که آن را “خودکشی” اما اعضای خانواده این اختلاف. آنها مجاز به انجام مستقل کالبد شکافی.

در ضمن نیلوفر بیانی که همچنین دریافت 10 سال محکوم حاضر به شرکت در چندین دادگاه جلسه که ادعا کرده بود شکنجه به اعتراف.

او تا به حال شده است یک محقق با انجمن حفاظت از حیات وحش و تشویق U. N. پروژه های محیط زیست در افغانستان, جمهوری دموکراتیک کنگو و سودان و هائیتی. اما او در بازگشت به ایران به زادگاه خود برای پیوستن به موسسه حیات وحش میراث پارسیان و سعی کنید برای محافظت از کشور خود محیط زیست است. این بود پاداش او.

محیط زیست باید تبدیل به دام افتاده در جریان جنگ سیاسی بین پاسداران و دولت حسن روحانی رئیس جمهور ایران.

عمیق تنش بین واشنگتن و تهران نقش مهمی در داخلی ایران مبارزات با تحریم های ایالات متحده و کشتار قاسم سلیمانی. اما مبارزه اساسا داخلی در مورد اینکه آیا ایران باز خواهد شد خود را به جهان و تمرکز بر اصلاحات حیاتی و یا تمرکز بر روی آن جاه طلبانه در منطقه به رهبری سپاه پاسداران.

محیط زیست جهانی است — تلاش برای حفاظت از هوا و آب و گونه — و که باعث می شود, سپاه پاسداران (که قریب به اتفاق منافع اقتصادی در ایران) بسیار عصبی است. آنها در حال هل دادن در برابر ایران و جامعه مدنی و جوانان است.

در 2018, 7,000 فعالان جامعه مدنی از جمله دانشجویان و روزنامه نگاران و فعالان حقوق زنان و وکلا و اعضای اتحادیه های کارگری دستگیر شدند. تعداد آنها شامل حداقل 63 فعالان محیط زیست و محققان از جمله گروه اختصاص داده شده از حیات وحش میراث پارسیان.

ایران و رژیم های بیگانه آن نسل جوان است. این است که چرا میزان مشارکت در انتخابات مجلس این هفته (که از آن تقریبا همه اما سخت-خط نامزدان حذف شدند) احتمالا بسیار کم است.

جهان است متوجه. معروف طبیعت جین گودال همراه با صدها نفر از پیشرو زیست محیطی دانشمندان و محققان اعتراض موسسه دستگیری به سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست. کسانی که تظاهرات — به خصوص از U. N. سازمان — نیاز به توان بسیار بلندتر و هماهنگی بیشتر به تهران توجه است.

سرنوشت مراد Tahbaz و اختصاصی همکاران نشان خواهد داد که آیا ایران در مورد مراقبت از خود را به محیط زیست آینده — یا آنقدر غرق در جنگ داخلی آن را نمی توان زحمت برای محافظت از کشور حیوانات و آب و هوا.

Trudy روبین یک و سرمقاله نویس-عضو هیئت مدیره برای Philadelphia Inquirer. خوانندگان ممکن است نوشتن به او در Philadelphia Inquirer, P. O. Box 8263 فیلادلفیا, بهبهان. 19101 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de