Trudy روبین: چینی تبلیغات ادعای دموکراسی می تواند به توقف coronavirus. ما می توانیم — اما می تواند رئیس جمهور ؟

چین به ترویج تبلیغات روایت است که آن استبدادی سیستم منحصر به فرد قادر به مهار coronavirus در مقابل هرج و مرج پاسخ از اروپا و ایالات متحده است.

مهم نیست که این ویروس شروع در ووهان و گسترش زیرا حزب کمونیست مقامات سرکوب خبرچین. پکن داستان جدید تاکید می کند که خود سخت گیرانه مستند از ده ها میلیون نفر از مردم آن (و توانایی ساخت جدید 1,000-تخت بيمارستان در 10 روز) قادر به کنترل این ویروس حتی به عنوان موارد جدید در حال افزایش در امریکا است.

این تبلیغات تلاش ممکن است به نظر می رسد مایوس کننده بودند و آن را برای این واقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به مقابله با این بیماری همه گیر ترک ایالات متحده خطرناکی در پشت آن و کاهش virus. این را می دهد درخواست تجدید نظر جهانی به چینی استدلال که استبداد بهتر از حکومت دموکراتیک.

امیدوارم نقاط قوت داخلی از دموکراسی ما را ببینید ما از طریق — به عنوان نمایش داده شده توسط فرمانداران شهرداران رسانه ها و کارشناسان بهداشت و درمان که در نهایت رئیس جمهور را مجبور به پرداخت توجه است. اما بسته به اینکه چگونه همه چیز در اینجا, نسخه چینی از حوادث می تواند جهانی تاخت و تاز و افزایش پکن نفوذ ژئوپولیتیک پس از همه گیر می میرد.

پیام چین در حال تلاش برای ترویج خلاصه می شود توسط یک مارس 12 مقاله در روزانه مردم است که می پرسد “چرا چین می تواند به جلو و با هم تخیل و شجاعت لازم برای ارائه یک ضربه به این ویروس در حالی که ایالات متحده در تلاش برای رسیدگی به شیوع.”

دولت چین است و حتی تلاش برای استدلال می کنند که این بیماری نمی سرچشمه در ووهان. سخنگوی رسمی چینی وزارت امور خارجه توییتی است که “ممکن است ما ارتش آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان.”

البته از این چینی روایت “نیز طراحی شده به برخی از گرما خاموش Xi Jinping, در خانه, بنابراین او می تواند می گویند نگاه ما نسبت به feckless آمریکایی می گوید:” دانشگاه پنسیلوانیا ژاک deLisle, مدیر مرکز مطالعات معاصر چین است.

به سمت این پکن فقط لگد از روزنامه نگاران نیویورک تایمز واشنگتن پست و وال استریت ژورنال شاید در بخشی به دلیل گزارش خود در این بیماری همه گیر در ووهان ممکن است نفوذ دیوار بزرگ چین سانسور.

شما ممکن است نتیجه گیری کرد که پکن روایت نمی خواهد دریافت مقدار جهانی کشش به دلیل آن است که بسیار شفاف و تلاش برای رنگ پاش Xi Jinping اشتباهات.

در عین حال ایالات متحده در پاسخ به بحران تا چند روز گذشته به چین مبلغان بزرگ افزایش دهد.

از اواخر ماه ژانویه از طریق اوایل ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus اصرار دارد که آن را “کاملا تحت کنترل” که آن را “کار خوب” است که “ما تقریبا آن را تعطیل کند” که “ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن و … از همه آنها بهتر است” و این که “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

در حالی که رئیس جمهور Jan. 31 تصمیم به ممنوعیت مسافران از چین مهم بود او حیف و میل آن از مزایای عمده — ارائه زمان برای آماده شدن برای اجتناب ناپذیر شیوع اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه, این بیماری را رد کرد و اوایل هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان. او در ادامه به توهین روزنامه نگاران که سوال خود را بی پایان misstatements.

و غلط چرخش تکرار توسط Fox مفسران آرام حامیان او به خوشنودی است. یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی صورت گرفته مارس 12-13 و آخر هفته گذشته منتشر شد نشان داد که تنها 40 درصد از جمهوری خواهان بر این باور coronavirus بود یک تهدید واقعی در مقایسه با 76 درصد از دموکرات ها و 50 درصد از مستقل.

جای تعجب نیست پس از آن که تا اواخر هفته گذشته رئیس جمهور موفق به بسیج ملت و فشار از طریق یک ملی طرح اضطراری برای تست است که فقط شروع به سطح شیب دار بالا.

و گسترده و بدون آزمون و یا اژدهایی به سبک چینی مستندات آن است که غیر ممکن است برای اندازه گیری و جلوگیری از گسترش.

تهمت نیز شکست خورد تا چند روز گذشته به تجمع و نظامی همه سازمان های دولتی برای کمک به کشورهای خود را گسترش ناکافی تجهیزات پزشکی. او شکست خورده تا این هفته به مشورت به طور کامل با فرمانداران از جان گذشته برای رهبری ملی (توهین به آنها در عوض با برچسب مانند “مار”).

این هزینه ها: زمان از دست رفته — بسیار مهم برای تست و حاوی ویروس به منظور جلوگیری از ملی shutdown — نمی تواند ساخته شده است.

در حال حاضر دیر کاخ سفید سازماندهی کل دولت است. و گوش دادن به کارشناسان. و با در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی اگر چه رئیس جمهور همچنان به چرخش و اسپوت دروغ.

ما نیازی چینی به اشاره است که این “شرم آور” برای دموکراسی است.

اما ما نیاز به نشان می دهد, برای sakes خود ما که تبلیغات خود را ادعا می کنند در مورد یک بیچاره دموکراسی قادر به مقابله نادرست است. حتی اگر که مقابله دیر می آید و با وجود شکست خورده کاخ سفید رهبری است.

پیام چینی تبلیغات خلاف پکن به نیت این است که دموکراسی نیاز به جدید کاخ سفید رهبری به کار.

Trudy روبین یک و سرمقاله نویس-عضو هیئت مدیره برای Philadelphia Inquirer, P. O. Box 8263 فیلادلفیا, بهبهان. 19101. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de