ترافیک کامیون از گودال شن موجب نگرانی در استیلوتر شهرستان

Category: توین سیتی No comments

برای بیش از 65 سال خدمه بوده است استخراج شن و ماسه از یک گودال شن در شمال Stillwater.

گودال واقع خاموش 100 خیابان شمالی در استیلوتر شهرستان شد و متعلق به اداره شده توسط رالی حمل و نقل تا جولای 2017 زمانی که میلر Excavating در زمان بیش از آن عملیات.

این زمانی است که ساکنان نزدیک شروع به توجه به یک افزایش مشخص در فعالیت در گودال.

Jan Hayne زندگی در کنار شن و ماسه گودال در استیلوتر شهرستان برای 23 سال و می گوید آن را بلندتر. ساکنان خواسته اند که شهرستان محدود کردن ساعات کار در طول هفته است. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

Jan Hayne زندگی می کند که فقط در شرق 148 هکتار سایت گفت: افزایش ترافیک کامیون سر و صدا و گرد و غبار ناشی از گودال به شدت تحت تاثیر کیفیت خود را از زندگی است.

“من خواهید بود نشسته در صندلی دفتر من و من می توانم احساس ارتعاشات” گفت: Hayne که بازنشسته شده است از غیر انتفاعی کار می کنند. “من سگ پوست خواهد شد زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند کامیون ها در حال پایین آمدن پارکینگش من — این است که چگونه با صدای بلند آن است. با کوبیدن و ارتعاشات آن را بدست واقعا بد است. زمانی که هوا گرمتر است و پنجره ها باز هستند, این همه بزرگ شده.”

Township استاد راهنما مایک مک ماهون گفت: گودال شن بوده است “بزرگترین مسئله رو به هیئت مدیره” پس از او انتخاب شد به هیئت مدیره شهر در سال 2018 است. “در هر جلسه ما در حال شنیدن از شهروندان غرق کامیون ترافیک,” او گفت:. “ما تا به حال بیش از 1000 کامیون سفرهای خارج وجود دارد در یک روز.”

متوسط تعداد کامیون سفر به و از گودال دو برابر از سال 2017 تا 2019 — از حدود 150 نفر به حدود 300. در سال 2017, اوج یک راه تخلیه سفر در هر روز بود 530; در سال 2019 شد 1,025.

Hayne که زندگی در کنار گودال برای 23 سال است که فشار برای کاهش میلر ساعت.

“روز بدست دیگر و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر آخر هفته فعالیت به عنوان خوب,” او گفت:. “من اینجا هستم در طول روز است که صدای آن در تمام طول روز.”

شهرستان نظر یک تغییر

سایت مجاز شهرستان واشنگتن و Stillwater Township. در زیر بخش معدن فرمان شرطی-استفاده از مجوزها باید درخواست صدور مجدد هر پنج سال. Stillwater شهرستان مقامات نقد و بررسی سایت سالانه تحت سالانه عامل اجازه; شهر مدیره دیدار خواهد کرد به بحث در مورد گودال را مجوز در 7 بعد از ظهر پنج شنبه در استیلوتر سالن شهر.

کامیون ها لود شده در Miller حفاری گودال شن در استیلوتر شهرستان در روز جمعه, فوریه. 21, 2020. همسایگان باید نگرانی در مورد افزایش ترافیک کامیون سر و صدا و گرد و غبار پس از میلر Excavating بیش از زمان بهره برداری از این گودال در جولای 2017. (ژان Pieri / پایونیر پرس)

Township کارکنان پیشنهاد کاهش ساعت پس از عمل در گودال است که باز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر شنبه.

در زیر پیشنهاد ساعت از گودال خواهد بود محدود به ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و مجاز شنبه ها تنها در صورتی تایید شده توسط هیئت مدیره شهر صندلی بر اساس یک درخواست از معدن اپراتور حداقل 48 ساعت قبل. اگر عملیات در یک شنبه تایید, ساعت خواهد بود محدود به ساعت 8 صبح و 2 بعد از ظهر و بیش از 30 سفر اجازه داده می شود و هیچ کدام اجازه داده می شود در این نزدیکی هست Stonebridge دنباله مگر اینکه به طور خاص مورد تایید صندلی.

یک لیست از نگرانی های همسایگان

شهرستان و مقامات شهرستان برگزار شد باز خانه اوایل سال جاری به بحث در مورد گودال شن. Township ساکنان نگرانی در مورد حجم بالایی از ترافیک کامیون. شکایت شامل: سر و صدا, ایمنی, ارتعاشات و گرد و غبار و خاک و گل ردیابی از گودال بر روی جاده های محلی و بار کوبیدن از کامیون خود را به عنوان آنها تخلیه بار در این سایت, با توجه به یادداشت های نوشته شده توسط برنامه ریز شهرستان مریت Clapp-اسمیت.

گودال موجود مشروط-استفاده از مجوز اجازه می دهد تا برای استخراج شن و ماسه و شن در خرد کردن آن مواد و بازیافت آسفالت و بتن در سایت.

مک ماهون گفت: او به خصوص در مورد آلاینده ها در آسفالت است. “برخی از آن است که از پارکینگ و آن را در روغن و مایع خنک کننده در آن,” او گفت:. “همه چیزهای که شده کاهش یافته است و نشسته است وجود دارد و یا زمین شده است.”

میلر مقامات بازگشت نیست یک تماس تلفنی به دنبال نظر.

در خانه باز در ژانویه ساکنان شکایت در مورد فرسایش خاک بر روی مینه سوتا 95 پس از دو باران سنگین حوادث; Miller زده شده است به طور فعال مشغول به کار برای رسیدگی به این موضوع با توجه به Clapp-اسمیت.

ملک که متشکل از شمال گودال و جنوب گودال متعلق به مایکل و جان رالی و MSR زمین شرکت.

“این همیشه یک عمل تعادل بین پدربزرگ استفاده از آن رشد کرده است تا حد زیادی در محدوده و دستياران تمایل به یک زندگی آرام” شهر مدیره رئیس شیلا ماری Untiedt گفت: در یک ایمیل به پایونیر پرس. “جاده ها درگیر هستند و تقریبا تمام جاده های شهرستان فقط به اضافه کردن چین و چروک خوردن.”

شهرستان پانل به بررسی مجوز

واشنگتن شهرستان برنامه ریزی مشورتی کمیسیون بررسی خواهد شد این سایت مشروط-مجوز استفاده در مارس 24, گفت: ان سورتمه جعبهای-Terwedo ارشد برنامه ریز در شهرستان واشنگتن.

“ما در حال تلاش برای رسیدگی به برخی از نگرانی ها در ترافیک و سر و صدا” سورتمه جعبهای-Terwedo گفت و اشاره کرد که شهرک می تواند محدود تر از این شهرستان در تنظیم قوانین و مقررات برای گودال شن.

آب و هوای بارانی در سال گذشته باعث شد برخی از پروژه های ساخت و ساز متوقف شود و بیشتر تخلیه به رخ می دهد در روز دیگر “به عقب” او گفت:. “حجم بالاتر در برخی از روزها به دلیل آن است. ما در حال تلاش برای رسیدگی به این مسائل در این فرایند است.”

کامیون رفتن به و از سایت استفاده از Washington County جاده “که وجود دارد برای وسایل نقلیه را به حرکت مواد در” سورتمه جعبهای-Terwedo گفت.

“ما ممکن است قادر به حل برخی از این مسائل, اما ما در حال تلاش به کار در همکاری برای مدیریت بهتر” او گفت:. “این هدف ما و از طریق این فرایند ما امیدواریم که برای به دست آوردن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>