محاکمه دوباره مرگبار 2015 وگاس پیاده رو سقوط

Lakeisha Holloway Makes Initial Appearance

استیو مارکوس

Lakeisha نیکول Holloway, 24, از اورگان وارد دادگاه چهار شنبه, دسامبر. 23, 2015, برای ظاهر اولیه خود را در منطقه ای مرکز عدالت. هالووی اتهامات عنوان شده علیه در یک تصادف که منجر به کشته شدن یک عابر پیاده و مجروح شدن 35 نفر دیگر در نوار غزه در دسامبر. 20.

محاکمه شده و به طور نامحدود به تعویق افتاد در حالی که یک زن متهم به قتل عمد و مجروح شدن لاس وگاس پیاده رو پیاده با خودرو در ماه دسامبر 2015 سر به نوادا دولت ذهنی تسهیلات.

Lakeisha هالووی دادگاه منصوب وکیل مدافع اسکات قهوه روز پنجشنبه گفت: این امر می تواند غیر منصفانه و نقض دادرسی به زور هالووی به دادگاه به دلیل وجود نگرانی ها در مورد صلاحیت ها و توانایی درک اتهامات علیه او.

هالووی در حال حاضر 29 بود از پرتلند سنگ. او شده است در بازداشت و پس از مدت کوتاهی پس از سقوط که منجر به کشته شدن یک آریزونا زن و مجروح شدن حداقل 34 نفر دیگر در نزدیکی پاریس لاس وگاس و سیاره هالیوود تفریحی. او التماس کرد گناه نیست به قتل و 70 نفر دیگر به اتهام جنایت.

دادگاه برنامه ریزی شده بود برای آغاز این هفته, اما یک دولت قاضی دادگاه در لاس وگاس صدور یک فرمان مارس 24 لغو دادرسی در انتظار یک دکتر پیدا کردن که هالووی صالح است.

هالووی به حال او 3 سال با او و گفت: پلیس با آنها زندگی کرده بود در ماشین در لاس وگاس برای حدود یک هفته است. او قبلا در بر داشت صالح برای محاکمه در مارس 2017.

مقامات در سال های اخیر نصب وسیله نقلیه مانع بلردس همراه لاس وگاس پیاده رو بلوار محدودیت هایی برای جلوگیری از شبیه سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de