مسافران به, n. y., New Jersey, کانکتیکات گفت: برای منزوی کردن

نیویورک — New York, کانکتیکات و نیوجرسی نیاز به بازدید کنندگان از کشورهای با بالا coronavirus عفونت نرخ به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود, شروع, شنبه, سه فرمانداران گفت.

“ما در حال حاضر باید مطمئن شوید که این نرخ همچنان به رها کردن” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در تصویری جلسه توجیهی با Govs. فیل مورفی از نیوجرسی و ند لمانت کانکتیکات هر دو همکار دموکرات. “ما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ویروس نمی آید در هواپیما دوباره.”

آنچه ارائه شد با عنوان “سفر مشورتی” بر سه در مجاورت شمال شرقی ایالات متحده است که پس از زمان قادر به بررسی گسترش ویروس در این بهار که شهر نیویورک تبدیل شد به یک نقطه داغ برای این بیماری همه گیر.

و فرمانداران در حال حاضر با احتیاط eying کشورهای دیگر با افزایش caseloads تلاش برای نگه داشتن سابقه ای از خود را تکرار.

“این یک چیزی هوشمند برای انجام” مورفی گفت. “ما گرفته اند مردم ما هر سه ما … به جهنم و بازگشت. آخرین چیزی که ما نیاز به انجام در حال حاضر است موضوع ما مردمی به دور دیگری.”

ایالات ادارات بهداشت ارائه خواهد شد جزئیات چگونگی حکومت کار می کنند مورفی گفت. بازدید کنندگان به نیویورک از تاثیر متحده اطلاع داده می شود که آنها نیاز به قرنطینه و متخلفان می تواند به صورت اجباری قرنطینه و خوب کومو گفت.

قرنطینه داوطلبانه است اما “فوری ارشاد” لمانت گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در هارتفورد اشاره کرد آن را اجرا متفاوت در هر دولت است. کانکتیکات است با توجه به قرار دادن علائم در نقاط ورود و گرفتن کلمه از طریق رسانه های اجتماعی.

اعلام می آید تابستان سفر به آمریکا’ سواحل پارک ها و جاذبه های دیگر — نه به ذکر است شهر نیویورک — به طور معمول نوسان به دنده بالا.

بازدید کنندگان از کشور بیش از یک مجموعه ای از عفونت رای را به قرنطینه کومو گفت. همانطور که از چهارشنبه متحده بیش از این آستانه شد, آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, Washington, یوتا و تگزاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net