سطل آشغال روز ولنتاین بالن نشان می دهد هیچ عشق به اقیانوس و یا حیات وحش آن

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

  • خدمه از اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی در لاگونا بیچ برداشت حدود 20 بالن در دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 اکثر چپ بیش از تعطیلات روز ولنتاین. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از PMMC)

  • خدمه از اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی در لاگونا بیچ برداشت حدود 20 بالن در دوشنبه, فوریه. در 17 سال 2020 اکثر چپ بیش از تعطیلات روز ولنتاین. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از PMMC)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • مارکوس کاسترو صاحب لوسیا Barracuda میله و قرقره ماهیگیری تجاری منشور از Oceanside گفت که او در بر داشت بالن نارسایی ساحل هر 400-تا-600 در طول یک سفر ماهیگیری از Oceanside به دانا پوینت پس از تعطیلات. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از کاسترو)

  • غنی, آلمانی, از لاگونا بیچ می ایستد با 31 بالن او جمع آوری شده پس از تعطیلات روز ولنتاین. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آلمانی)

  • مارکوس کاسترو صاحب لوسیا Barracuda میله و قرقره ماهیگیری تجاری منشور از Oceanside گفت که او در بر داشت بالن نارسایی ساحل هر 400-تا-600 در طول یک سفر ماهیگیری از Oceanside به دانا پوینت پس از تعطیلات. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از کاسترو)

دیانا داونپورت می خواستم برای نشان دادن زیبایی از جنوب خط ساحلی کالیفرنیا به دوستان بازدید از کلرادو به طوری که آنها پریدند روی یک قایق با امید پیدا کردن دلفین, نهنگ ها و حیات وحش است.

در عوض آنها چه بسیاری از boaters گزارش داده اند پس از روز ولنتاین — براق مایلار بالن شناور بر سطح اقیانوس زباله در پشت سمت چپ زیر را عاشقانه جشن تعطیلات.

“آن ویرانگر” گفت: Davenport زندگی می کند که در پرتقال و ساحل نیوپورت هنگامی که او را دیدم باقی مانده است که تا به حال در بر داشت راه خود را به آب. “شما فقط انتظار برای دیدن آب تمیز و در آن اخلال به دیدن خیلی از بستر خارج وجود دارد با بالن.”

بنابراین به جای بهره گیری از یک فرصت تفرج آنها رو به کار تمیز کردن.

دیگر اقیانوس دوستداران و boaters انجام داده اند همان صرف بعد از ظهر در نظر گرفته شده برای یک روز سرگرم کننده در دریا به جای برداشت بالن از آب قبل از آنها تبدیل به درهم یا خورده شدن توسط موجودات دریایی و یا پرندگان.

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

“بالن شده اند در همه جا” گزارش اریک شانه کاپیتان در بندر نسیم کشتی از ساحل طولانی است.

و با سنت پاتریک روز, روز پدر, روز مادر و فارغ التحصیلی در افق شانه گفت: او می داند که وجود خواهد داشت بیشتر کار را به انجام.

“ما را امتحان کنید و انتخاب کنید تا آنچه می تواند ما را به خصوص اگر ما در سراسر یک توده بزرگ از آنها” او گفت:. “اگر ما در تلاش برای انتخاب کنید تا هر بالون آن را در تمام طول روز.”

غنی, آلمانی, از لاگونا بیچ می ایستد با 31 بالن او جمع آوری شده پس از تعطیلات روز ولنتاین. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آلمانی)

غنی که در ایجاد پروژه های غیر انتفاعی O باعث می شود آن را یک نقطه به تکاپو دریا در نزدیکی خانه اش در لاگونا بیچ بعد از هر تعطیلات بزرگ, دانستن آنچه که او را پیدا کنید.

او به ضرب گلوله در حدود پنج مایل از ساحل شخصی خود شناور آخر هفته پس از روز ولنتاین و scooped تا 31 بالن را فقط در چند ساعت. او پر آنها را در یک محفظه کوچک در نزدیکی صندلی خود را تا زمانی که آن را کامل رشته شلاق در باد به عنوان او ساخته شده راه خود را به خانه.

“متاسفانه آن را نمی تعجب من گفت:” اقیانوس علاقه مندان شناخته شده برای شوی پارو با موجودات دریایی. “آنها مایل دریایی. این دیوانه بود. همه جا نگاه کردم.”

برای تعطیلات همه چیز در مورد عشق, شاید مردم باید در نظر دادن بیشتر به اقیانوس.

“من بزرگترین عشق در حال دلفین ها و نهنگ ها و زندگی دریایی. هر چیزی که من می توانید انجام دهید که ممکن است کمک به محافظت از اقیانوس و مقدس زندگی است که زندگی در آن چیزی است که من هستم همه چیز در مورد” آلمان گفت.

“اگر ولنتاین به معنای مورد عشق, پس از آن من احساس می کنم که این ما و اخلاقی و اجتماعی و معنوی مسئولیت برای حفاظت از اقیانوس ها و محیط های ما به طور خاص برای محافظت از حیوانات همه ما عاشق. در روح و ولنتاین و اگر ما واقعا می خواهم برای نشان دادن عشق اجازه دهید نشان می دهد عشق به مادر زمین است.”

او گفت: او می داند که بسیاری از مردم که انتشار بالن به سادگی نیست با توجه به جایی که آنها ممکن است در نهایت اما او امیدوار است با انتشار عکس ها و ویدئوها از آنچه که او در بر داشت در رسانه های اجتماعی مردم را تبدیل به آموزش بیشتر و تصمیم گیری بهتر.

“اگر هر چیزی بدترین حالت ما می توانیم در بالا بردن آگاهی به طوری که آنها فکر می کنم دو بار قبل از خرید آنها را” او گفت:. “بهترین حالت خواهد بود به ممنوعیت فروش و استفاده از بالن.”

چند سال پیش در آلمان راه اندازی یک دادخواست آنلاین که تا به امروز تولید شده حدود 1,750 امضا با امید که زادگاه خود را از لاگونا بیچ خواهد بان کی مون بالن. اما بحث و گفتگو با رهبران شهر تخلیه به عنوان دیگر ممنوع — مانند که از سیگار کشیدن در ملاء عام, در زمان مقدم گفت.

“این است که قطعا در مردم رادارهای مردم درک کنند که این بالن خطرناک برای زندگی دریایی” او گفت:. “آنها فقط لازم نیست. آن را فقط به نظر می رسید مانند آن چیزی بود که ما نیاز به دوباره.”

در سال 2018 کالیفرنیا تقویت های موجود و قانون است که نیاز به فروشندگان از “مواد رسانا الکتریکی پر شده با گاز سبک تر از هوا” برای اطمینان از آنها را به یک وزن هدف نگه داشتن آنها لنگر و همچنین شناسایی تولید کننده و اضافه کردن یک هشدار بیانیه. تغییرات به قانون در سال 2018 اضافه شده تخطی از قانون را نقض تصویب عمدتا به دلیل نگرانی در مورد قطع برق است که می تواند ناشی از بالن.

کارکنان اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی نجات و توانبخشی مرکز در لاگونا بیچ بودند در آب انجام تحقیقات و نظارت چهار شنبه, فوریه. 17 هنگامی که سفر خود را تبدیل به یک بادکنک, پاک, تا, تلاش, گفت: سخنگوی اداره Higuchi.

آنها را برداشت حدود 20 بالن از سطح اقیانوس در چند ساعت.

“این نه تنها خطرناک برای پستانداران دریایی, اما برای پرندگان دریایی و اکوسیستم کل کلی,” او گفت:. “این بالن خارج شناور به اقیانوس. اگر آنها نمی تواند بلعیده شده توسط ماهی یا پرندگان و شکستن آنها را به این میکرو پلاستیک. آنها یک چرخه عمر طولانی.”

هدف در حال حاضر به آموزش مردم است.

“آنها درک نمی کنند اگر کسی اجازه می دهد تا آن را در کنار رودخانه یا آلیسو ویجو … همه چیز منحرف به اقیانوس” او گفت:. “ما نمی خواهیم به حزب پلیس و می گویند شما نمی توانید جشن می گیرند. ما فقط می خواهم به آموزش مردم است.”

پیام فقط در مورد بالن اما خطرناک دیگر موارد که در پایان در ساحل. حدود یک ماه پیش Higuchi و دیگران از PMMC آمد در سراسر صدها نفر از آبی پلاستیکی شیرینی قطعه سمت چپ در ساحل پس از جنسیتی آشکار ،

“کسانی که به, اما شاید چیزی غیر از پلاستیک شیرینی,” او گفت:. “آنها همه جا بودند و صدها تکه های کوچک.”

مارکوس کاسترو صاحب لوسیا Barracuda میله و حلقه از Oceanside گفت که او در بر داشت بالن نارسایی ساحل هر 400 تا 600 فوت در طول یک سفر ماهیگیری به دانا پوینت زیر ولنتاین.

“من نمی تواند انتخاب کنید تا همه آنها را. آن دیوانه بود,” او گفت:. “من فکر می کنم مردم فکر می کنم آن را به برخی از جادویی چیز و اجازه دهید آن را برو.”

برای Kiersten Mehl بود که روی قایق در ساحل نیوپورت با داونپورت آن لحظه آموزش برای کودکان و نوجوانان, کندال, 9 و Jeran, 8. آنها حتی یک ویدئو در مورد تمیز کردن با عنوان “صرفه جویی در اقیانوس حیوانات” پس از آنها کنده حدود 14 بالن از آب است.

“پسر من کاملا حیوانات را دوست دارد او همیشه از من می پرسی که در آن وجود دارد یک حیوان برای نجات” گفت: Mehl. “آن را کامل به او فرصت بدهد که اجازه می دهد او را به کمک به حیوانات در اقیانوس وجود دارد. ما کاملا شوکه چگونه بسیاری از ما پیدا کردن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>