نوادا دولت حزب دموکرات اعلام کرد که از آن آغاز شده است آموزش کار با ماشین حساب ابزار است که استفاده می شود برای tabulate نتایج در طول روز ریاست جمهوری و پارلمانی.

ابزار ایجاد شده بود در آخرین لحظه به عنوان حزب مقامات منتخب به خندق همان برنامه با استفاده از سه هفته پیش در آیووا انجمن. برنامه سقوط کرد و در نتیجه تاخیر شد برای روز.

این حزب می گوید انتخاباتی و حزبی سایت داوطلبان دیده می شود ماشین حساب است که ارائه خواهد شد به حوزه صندلی بر روی یک آی پد. از iPads ها خواهد بود دست تحویل داده شده توسط مقامات حزب به داوطلبان در هر یک از انجمن سایت. تلاش برای دسترسی به این ماشین حساب قبل از شنبه را از طریق مقامات گفت.

ماشین حساب ایجاد شده در مشاوره با “مستقل و کارشناسان فنی” مقامات گفت.

وجود خواهد داشت دو منبع تایید فرایند که در آن داده خواهد شد از طریق یک خط تلفن امن و پس از آن تایید شده توسط منبع دیگری مانند گزارش دهی ورق و یا ماشین حساب است.

برای شفافیت تمام اعداد در یک حوزه — کل مشارکت متعهد حامیان متعهد نمایندگان — قرار داده خواهد شد در یک پوستر در طول فرآیند است.

چگونه کار می کند

ماشین حساب قابل دسترسی است از طریق گوگل اشکال و اجازه می دهد تا حوزه صندلی به اعداد ورودی به آهنگ های مختلف محاسبات در مراحل اطراف نماینده تخصیص.

حوزه صندلی را برای اولین بار وارد کردن شماره فرد حزبی شرکت کنندگان است. تعداد اولیه آرا در هر حوزه در دسترس خواهد بود در این زمان. این ماشین حساب به شما کمک حوزه صندلی انجام محاسبات ریاضی مورد نیاز برای تعیین درصد زنده بودن آستانه متفاوت است که توسط حوزه.

ریاضی برای تعیین درصد زنده بودن است به شرح زیر است:

• اگر چهار یا بیشتر نمایندگان اختصاص داده شده توسط حوزه زنده ماندن مصمم است با مجموع شرکت کنندگان در سایت ضرب 0.15.

• اگر با وجود نمایندگان اختصاص داده شده توسط حوزه زنده ماندن مصمم است با مجموع شرکت کنندگان در سایت تقسیم بر شش.

• اگر دو وجود دارد نمایندگان اختصاص داده شده توسط حوزه زنده ماندن مصمم است با مجموع شرکت کنندگان در سایت ضرب 0.25.

• اگر فقط یک نماینده اختصاص داده شده توسط این حوزه وجود خواهد داشت تنها یک تراز و نامزد با بیشترین حمایت را دریافت خواهد کرد نماینده.

تعدادی از هواداران در فرد اضافه شده به تعداد رای اولیه نهایی خواهد بود تعداد رای دهندگان نامزد می شود در اولین تراز.

اگر همه نامزدها در این حوزه قابل دوام است و پس از آن وجود خواهد داشت بدون تجدید و نمایندگان اهدا خواهد شد. اگر نامزدها که قابل دوام نیست و سپس طرفداران آن نامزد باید یک تراز: اساسا انتخاب یک نامزد جدید.

فرمول برای تعیین نمایندگان به شرح زیر است: تعداد caucusgoers متعهد به یک نامزد مناسب ضرب تعداد در دسترس نمایندگان و سپس تقسیم بر تعداد کل انجمن شرکت کنندگان است.

برای مثال می گویند یک سایت تا به حال 10 رای به صورت مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز هشت نمایندگان و 50 کل شرکت کنندگان است. تعدادی از نمایندگان ساندرز خواهد برنده است 1.6 خواهد بود که گرد به دو زیر انجمن قوانین. ساندرز’ حامیان پس از آن نیاز به انتخاب دو نماینده برای ارسال به شهرستان برگزارشد.

سه مجموعه از داده ها هنوز هم می شود گزارش پس از جلسه بیش از: اول تراز اعداد نهایی تراز اعداد و شهرستان نماینده نتیجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de