ردیاب برای درمان ضربه مغزی پس از گفته شدن شروع به پریدن کرد جمهوریخواه در رویداد

Category: سیاتل No comments

Wurtz went to Harborview Medical Center a day after he said he was tackled. He was diagnosed with a concussion.

Wurtz رفت و به Harborview Medical Center یک روز پس از او گفت که او “پنجه” در یک رویداد که در آن سیاستمداران جمهوری خواه صحبت شد. او تشخیص داده شد با یک ضربه مغزی. ژاک Wurtz

در هفته گذشته به خوبی شناخته شده دموکراتیک ردیاب مرخص شد از Harborview Medical Center با کبودی و “به احتمال زیاد” تصادم و سوابق پزشکی نشان می دهد پس از برگزارکنندگان بوت او را از 4 ژوئیه جشن در اوک هاربور این برنامه شامل چندین واشنگتن توافق نامزدها از جمله تیم Eyman دولت سناتور ران Muzzall بیل Bruch, برت راجرز و دن ایوانز.

با توجه به “WHIDBEY ISLAND روز استقلال!!! 2020” Facebook گروه رویداد برنامه ریزی شده بود پس از اوک هاربور اتاق بازرگانی تصمیم به لغو آن “محبوب ترین ها سالانه 4 جولای رژه کارناوال و نمایش آتش بازی” مطابق با واشنگتن محدودیت های زیادی مجامع عمومی در طول pandemic: “Whidbey جشن روز استقلال برای 105 سال! این شهر لغو رویداد این سال است. اما مردم آن را حمل بر!!!”

حمایت

مواد تبلیغاتی برای این مراسم دعوت همه comers به لذت بردن از آتش بازی اجرای موسیقی از بزرگراه 20 و تبانی “یک روسیه و آمریکا پروژه موسیقی” و سخنرانان مهمان. “بیا بیا همه به تپه بالا SAFEWAY 6 تا 8 بعد از ظهر” می خواند یکی Facebook کارت. دعوت از Skagit شهرستان اوباما آمده است: “همه در حال خوش آمدید!”

اسکات تامپسون که صاحب ملک—یک میدان در سراسر خیابان را از یک غول پارکینگ مشترک توسط یک وال-مارت و Safeway—گفت: فضا مورد استفاده قرار گیرد هر سال به مناسبت روز استقلال.

ژاک Wurtz شده است که ردیابی سیاستمداران جمهوری خواه برای یک دهه گفت: او با حضور در این رویداد برای لذت بردن از خود را در “تعطیلات مورد علاقه” خود را با دوست دختر و سگ خود را و کمی پول توسط فیلمبرداری نامزد. جمهوری خواهان و دموکرات ها استخدام “انتقالها” به حفاری تا خاک خود به مخالفان سیاسی. آنها به دنبال سیاستمداران در هر کجا که صحبت های عمومی فیلم آنها و سپس فروش این فیلم به مبارزات برای استفاده در تبلیغات و تبلیغات تلویزیونی. گاهی اوقات انتقالها کار ویژه احزاب و یا مبارزات و گاهی اوقات آنها را به عنوان مترجمان آزاد است. Wurtz یک مترجم آزاد, هر چند او با استفاده از به کار دموکرات ها.

زمانی که Wurtz وارد, او خود را معرفی کرد به این رویداد تشریفات اریک Rohde عضو واشنگتن و سه درصد جنبش است. هر دو Wurtz و Rohde توصیف تعامل به عنوان “صمیمی.” Wurtz سپس گذاشته پتو, برخی, هوای آزاد, صندلی کولر و شروع به انجام آنچه او شناخته شده برای: فیلمبرداری از نامزدهای جمهوریخواه برای دفتر.

اما این بار یک سری از وقایع آشکار است که چپ Wurtz در یک موقعیت او هرگز در قبل از سال تمام خود را ردیابی: جدا از دوربین خود ضرب دیده concussed و با برچسب تیم Eyman برچسب.

صوتی و تصویری از این رویداد که Wurtz ارسال به Facebook به او نشان فیلمبرداری قطع شد بعد از اعضای جمعیت او را متهم کرد که “Antifa,” پیام Rohde بعد تکثير روی صحنه. در این ویدئو یک مرد دیده می شود ایستاده در Wurtz صندلی مسدود کردن مشخصات خود را از حزب جمهوری خواه دادستان کل نامزد برت راجرز.

که در آن نقطه Wurtz گفت: مردم شروع به “فراگیر” او. این ویدئو نشان می دهد که ظاهرا کسی دار زدن یک پرچم آمریکا بیش از دوربین و گفت: “چگونه شما می خواهم که Antifa?” Wurtz گفت: او مسدود فرد پرچم “پس از بار سوم او به من رسید با آن” که در آن نقطه او گفت: کسی که بازوی خود را گرفت پس از آن در نهایت به سمت چپ کبودی و او گفته بود که “بی ادب.”

Wurtz به من گفت که او از هر گروه مستقل اختصاص داده شده به مبارزه با فاشیسم در تظاهرات. یک عکس ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان می دهد او رای دادند الیزابت وارن.

پس از “احاطه” Wurtz سپس به دادگاه تجدید نظر به سن. Muzzall که گرفته شده بود در این مرحله که در آن نقطه به د-تشدید وضعیت. به عنوان Wurtz به تازگی صرف “همه روز” با Muzzall “در یک زن و شوهر از سالن های شهر” او امیدوار بود نامزد خواهد او را تشخیص دهد. تصویری را نشان می دهد Rohde گرفتن میکروفن از Muzzall آموزش جمعیت را به “نادیده گرفتن” Wurtz و “منتظر OHPD به دستگیری او برای خاطی” و سپس بازگشت میکروفون به Muzzall که ستایش مردم Whidbey Island برای بودن “را شامل است.”

Wurtz تصویری سپس سوئیچ را به صوتی-تنها به این دلیل که تصویری بخشی از رویدادهای زیر حذف شد. تامپسون شنیده می شود گفتن Wurtz به اموال خود و Wurtz شنیده می شود اگر درخواست آن است که تامپسون اموال. بعد Wurtz به من گفت که به اعتقاد او او اجازه داده شد به درخواست برای تایید, اما او می تواند پس از آن “در [تامپسون] چشم” او نیاز ندارد و بنابراین او برای هدف کوتاه ترین فاصله به لبه اموال و شروع به راه رفتن به عقب به سمت آن را با دوربین خود اشاره کرد و در این جهت از مرحله.

تامپسون, Rohde و حداقل شش نفر دیگر از این رویداد یکی از آنها به نظر می رسد مسلح راه می رفت با Wurtz به سمت پیاده رو در بالای شیب یک تپه کوچک. به عنوان آنها راه رفتن Wurtz گفت: نام گرفت و دوربین خود را به دور از او. Wurtz شنیده می شود گفت: “آیا من اموال!” چندین بار در صدا. مدت کوتاهی پس از Thompson طول می کشد دوربین Wurtz گفت: Rohde “پنجه” او را به زمین سنجاق اسلحه خود را به طرف او. هنگامی که او بر روی زمین Wurtz گفت که او دچار “ضربات” به پشت او. تامپسون شنیده می شود گفت: “ایست! توقف! اریک! Stop!,” به عنوان Wurtz می گوید: “هو! من در حال حمله! چه خبر است؟”

Wurtz دوربین و ضبط صدا آیفون زد در سراسر حادثه اما تامپسون او خواستار حذف این فیلم. تامپسون شنیده می شود در صوتی و گفت: “نه, شما در حال رفتن به پاک کردن داده ها” پس از Wurtz می پرسد برای دوربین خود را به عقب.

در زمانی که او به پیاده رو Wurtz گفت تامپسون آغاز شده به “کشش [دوربین] جدا از اشتباه در منطقه” در حالی که خواستار حذف داده ها. به عنوان Wurtz گفتن بود و از او می خواهم او نشان دهد چگونه به حذف اطلاعات Wurtz گفت تامپسون آن را نمیفهمد ، “من به تماشای او پیدا کردن خود را خود را از کارت حافظه, و من پشت دوربین من” Wurtz گفت.

“این اولین بار در 10 سال است که من تا کنون بوده است جدا از دوربین من” Wurtz گفت. “این چیزی است که من امرار معاش این همه چیز من آمد آن روز که من می تواند پول ، آن را به حال پدر بزرگ من مراسم تشییع جنازه در آن من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انتقال به یک کامپیوتر است. که نبود من تنها فکر می کردم اما انسان آن را یکی از اولین کسانی.”

“من را لمس کرد هیچ کس در طول این” Wurtz اضافه شده است. “من گذاشته و من در دست هیچ کس نیست یک زمان نیست, بلوک کسی را راه نمی مانع از هر کسی است.”

مدت کوتاهی پس از تامپسون او را به پشت خود دوربین Wurtz گفت: او به نام پلیس که در پاسخ و مصاحبه با مردم در صحنه است.

از ترس این که مردم در این حزب ممکن است آزار و اذیت دختر Wurtz مرتب از طریق متن به ملاقات او در اوک هاربور اداره پلیس پارکینگ که در آن پلیس در زمان عکس از کبودی و کشف تیم Eyman برچسب در پشت خود Wurtz گفت.

Wurtz گفت: ماموران پیشنهاد کرد او را به بزرگراه صفحه اصلی به جای کشتی. او گفت که او در زمان مشاوره خود را, اما او نمی به یاد داشته باشید خیلی از درایو. هنگامی که او به خانه, او گفت که او سعی کردم به تایپ کردن یک یادداشت از این رویداد اما نمی تواند تمرکز بر تایپ کردن. “من می دانم که در سر من چه کلمه بعدی بود, اما آن را سخت به آن را به نوع” او گفت:.

او بیدار شد روز بعد با “یک سردرد واقعا بد” و درد در گردن و پشت و بنابراین او را به بیمارستان رفت. Wurtz گفت: پزشکان به او گفت که او تا به حال تصادم و دستور او را به ماندن در خانه و تماشای تلویزیون است. با توجه به مدارک پزشکی تصویربرداری و آزمایشگاه کار در Wurtz گردن و پشت آمد “عادی” و یک پزشک نوشت: “شما به احتمال زیاد از یک ضربه مغزی” و “شما به احتمال زیاد از بافت نرم آسیب است.”

بلوط هاربر اداره پلیس کاهش یافته است به انتشار گزارش خود از این حادثه گفت: آنها هنوز در حال بررسی است.

تامپسون, Rohde و بهداشت ، Muzzall همه ارائه نسخه های مختلف از Wurtz گرفتن لگد از این رویداد.

سناتور. Muzzall که گفت: او را دیدم همه چیز “را از طریق جمعیت” را رد کرد Wurtz داستان به عنوان یک “عجیب و غریب روایت.”

Sen. Muzzall, the blurry guy in a cowboy hat in the bottom-left corner of this image, watching the altercation on the sidewalk.

سناتور. Muzzall های تار مرد در یک کلاه کابوی و سفید دکمه پیراهن در گوشه پایین سمت چپ این تصویر مشاهده درگیری در پیاده رو. تصویر از ژاک Wurtz تصویری

“من نمی خواهم به تماس با مرد دروغگو است, اما من نمی بینم هر یک از این روایت بخار” Muzzall گفت: هر چند او اذعان کرد: “چیزی که می توانست اتفاق افتاده است زمانی که من به دنبال.”

Muzzall گفت که او صحبت کردن به مردم در جمعیت زمانی که او شنیده ام کسی فریاد. او سپس “نگاه بیش از شانه خود را” دیدم “سه یا چهار نفر بودند ، حمل Wurtz توسط سلاح های خود را: “کسی که به حال خود دوربین وجود دارد یک فرد در هر طرف و من فکر می کنم وجود یک شخص سوم شاید تا به حال او را با کمربند و آنها او را برداشت و او را در پای او در خیابان” Muzzall گفت.

پشتیبانی غریبه

“من تو را دیدم هرگز او را به پایین. هرگز به هر کسی پرتاب یک ضربه” Muzzall اضافه شده است. “این خواهد بود اگر یک زن و شوهر از افراد خود را برداشت می کردن barstool و انجام شما تا به خیابان.”

Muzzall همچنین گفت “خوب به اندازه یک مرد” که “نمی توانست ایستاده بود اگر کسی بود ضرب و شتم او.”

“اگر آن اتفاق افتاد” Muzzall گفت: “من هیچ نظری ندارم که چرا او رفته بود تمام راه را به Harborview زمانی که او تا به حال به تصویب توسط یک زن و شوهر بیمارستان بین اینجا و آنجا.”

Muzzall نظرات در مورد Wurtz رانندگی توسط بیمارستان ها در راه خود را به سیاتل اکو چند Facebook نظرات در مورد این حادثه نوشته شده به Whidbey Island جامعه صفحه.

تامپسون گفت: او در ابتدا با نزدیک شدن Wurtz در این مراسم به پا زدن او را به این خاطر که کسی به او گفت Wurtz بود “تحت فشار قرار دادند یک دختر در اطراف او گفت:” بیش از تلفن. Wurtz این را انکار می کند و حفظ او را لمس ،

تامپسون در زمان Wurtz دوربین به خاطر آن بود که “من” او گفت:. “من از او پرسیدم به توقف فیلمبرداری من. او تا به حال یک دوربین در چهره من در یک پا. من از او پرسیدم سه بار” او اضافه شده است.

وقتی پرسید که آیا او را دیدم هر کسی مقابله با Wurtz, Thompson گفت Wurtz “تضعیف” نسبت به او به عنوان آنها در بالا رفتن از تپه و آن “وجود دارد کسی پشت [Wurtz] که او را برداشت. من فکر کردم آنها در تلاش بودند تا او را به عقب است.”

وقتی پرسید که چه او گفته اریک به “توقف” انجام تامپسون گفت: “من به او گفتم برای جلوگیری زیرا آنها ناجور شد…من فکر می کنم آنها فکر می کردند او به من حمله کردند. من فقط گفت: توقف این معنی که هر آنچه در او بود قصد او را انتخاب کنید و به او اجازه دهید برود.”

“[Wurtz] بود و در کل عاطفی نپرداخته طریق همه چیز. او نه صدا” تامپسون اضافه شده است.

در یک Facebook chat, Rohde گفت که او “هرگز پنجه هر کسی” و ادعای “[Wurtz] یا رفت و برای اسکات [تامپسون] یا افتاد و ما بازداشت خود را حرکت و کمرویی تمام رفت و به زمین با او.”

Rohde اصرار داشت “پلیس گزارش روشن است” که “هیچ خشونت” اگر او همچنین گفت: “تا به حال هیچ گزارش پلیس.”

تامپسون گفت که او خواستار Wurtz حذف این بخش از فیلم که شامل تقل از آنجا که او تا به حال او داده اجازه را به صورت صوتی یا تصویری از او گفت: به استناد قانون دولت نیاز به رضایت همه طرف ها را در هنگام انجام یک ضبط.

تامپسون اصرار داشت که Wurtz تا به حال در واقع حذف شده فیلم. “من گفت: ما می توانیم انجام دهیم این یک راه یا دیگری یا حذف و تصویری به صوتی, یا من می توانم با پلیس تماس بگیرید و اتهامات مطبوعاتی و شما دستگیر شده به منظور برای شما برای دریافت دوربین خود را پشت” تامپسون اضافه شده است.

Wurtz گفت: این ویدئو حذف شد زمانی که او آن را کردم از تامپسون و تامپسون تنها کسی بود که لمس دوربین. او گفت: ژوئیه 4, حزب, کامل با سیاسی زبانان “عملکرد تبدیل [تامپسون] زمین به یک پارک عمومی” است که به او حق به فیلم. او همچنین گفت که او نمی لغزش و این که او “رو هیچ جا نزدیک است که به مرد” با اشاره به Thompson, زمانی که او رفت.

Wurtz گفت: او متوجه شدند یک زن و شوهر از چیزهایی که پس از تحمل این حادثه است. “من همیشه چهره صندلی به سمت من” بنابراین مردم نمی توانند بر روی آن ایستاده و در مقابل او گفت: “هنگامی که همه چیز شروع به گرفتن موهای من برابر در منظره یاب.”

وی افزود که او امیدوار است که “کسانی که بچه ها درک آنها نمی توانند این کار را به افراد نمی توانند با قرار دادن دست خود را بر روی کسی که فقط به این دلیل آنها نمی موافق با دیدگاه های سیاسی خود را.”

“دفعه بعد کسی می آید به اوک هاربور به سابقه سیاسی نامزدها صحبت من می خواهم آنها را قادر به انجام کار خود را و رفتن به خانه” Wurtz گفت.

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>