‘دو’ نیست معنی داری تحویل در وعده های انتخاباتی اصلاحات

مانند بسیاری از اصلاحات بالا دو اولیه سیستم موفق به ارائه آنچه وعده داده شده بود.

زمانی که “دو” آمد و قبل از رای دهندگان در سال 2010 به ما گفته شد این امر به ما بیشتر از متوسط قانونگذاران. این امر مبارزه قانونی gridlock. این امر آزادی انتخابات ما از حزب کنترل و رایگان قانونگذاران از نگرانی در مورد انتخابات مجدد در همه زمان ها.

ما هنوز در انتظار.

درست است که وجود دارد هیچ دیگر طولانی بودجه دعوا در ساکرامنتو بر اساس ایدئولوژی اما با توجه به دموکراتیک تسلط کنگره و اصلاح قانون اساسی کاهش تعداد رای لازم برای تصویب بودجه است.

بالا دو تا به حال کم و یا هیچ تاثیری بر ایدئولوژی قانونگذاران. قبل از بالا دو اولیه سیستم قانونگذاران hewed تا حد زیادی به حزبی آرایش منطقه و تغییر نکرده. و نه آن را کمک کرد مستقل و شخص ثالث نامزدها انتخاب شود هر چند که ممکن است تغییر کند.

پس از هیچ حزب اولویت نامزد دقت از دست این انتخابات برای کالیفرنیا کمیسر بیمه در سال 2018 به نظر می رسید به عنوان اینکه مستقل ممکن است هرگز به نفع خود تحت سیستم جدید است. اما اخیر اولیه برداشته مجلس چاد Mayes مستقل از Yucca Valley, به دو بالا.

Mayes شد جمهوری منتخب رسمی تا زمانی که تغییر به هیچ حزب اولویت فقط قبل از آخرین مهلت تشکیل پرونده. او یک رهبر سابق مجلس جمهوری خواهان است که دوست خوب در ساکرامنتو.

Mayes یک شات خوب از پیروزی در برابر جمهوری خواه اندرو Kotyuk. اما Mayes پیروزی خواهد بود کمتر از تحقق این وعده از دو سیستم و بیشتر از یک پیروزی سخت کار می کنند و مقدار زیادی از نام ID در منطقه است. ناشناخته NPP یا شخص ثالث نامزد بود مسلما نمی توان در افغانستان ،

بالای دو سیستم را در مورد یک تغییر جالب — زمانی که رای تقسیم شده است به طوری که به طور مساوی یک می شود دو نامزد از طریق به طور موثر در برنده شدن صندلی در اصلی.

در سال 2018 دو حزب دموکرات از ظهور اولیه به تلنگر یک جمهوری خواه صندلی در شمال شهرستان سان Diego. این همان چیزی اتفاق افتاده است در جهت معکوس آن را به عنوان به نظر می رسد دو خواهان در سانتا کلاریتا منطقه پیشرفته در این مسابقه به نمایندگی از مجمع منطقه 38 موقعیت در حال حاضر برگزار شد Assemblywoman کریستی اسمیت یک دموکرات که تصمیم گرفتند برای اجرای کنگره است.

تجلیل به بلندگو آنتونی رندن برای snagging که سن دیگو صندلی آخر چرخه و همان می رود برای مونتاژ رهبر جمهوریخواهان ماری Waldron برای برنده شدن در سانتا کلاریتا صندلی. هر دو خوب نشان داد استراتژی سیاسی و سود از برخی از خوش شانس می شکند.

اما این پیروزی نیست شواهد خالصتر انتخابات; آنها فقط نشان می دهد وجود دارد یک راه جدید برای بازی قدیمی بازی.

خارج از هزینه های است که فقط به عنوان قدرتمند به عنوان همیشه. شاید حزب کارفرمایان ندارد و همان قدرت آنها استفاده می شود هر چند حزب مورد حمایت نامزدها معمولا بهترین شانس برنده شدن.

اما هر چه قدرت احزاب به سادگی از دست رفت و به خارج از گروه ها مانند اتحادیه های کارگری و منافع کسب و کار.

آخرین چرخه کمپین بازو از خانه دموکرات دموکرات کنگره کمیته کمپین یا DCCC زد هوشمندانه مبدل آگهی حمله به جمهوری خواه Rocky چاوز در جنوب کالیفرنیا مسابقه.

آگهی حمله چاوز از سمت راست برای رای دادن به چند اسکناس تا حد زیادی پشتیبانی شده توسط دموکرات ها ، به عبارت دیگر آمریکا مورد حمله یک جمهوری خواه برای جانبداری با دموکرات کالیفرنیا.

آگهی کار کرده و تا حد زیادی به دلیل نیاز افشای در پایان گفت: “برای پرداخت توسط DCCC.” مگر اینکه شما می دانید چه DCCC است که شما می خواهم که هیچ ایده دموکرات بودند حمله چاوز برای گاهی اوقات جانبداری با دموکرات ها ،

این چرخه به گزارش CalMatters ویژه گروه های ذینفع صرف پول قابل توجهی حمایت از مخالفان از نامزدهای آنها پشتیبانی می کند.

در مجمع مسابقه در شمال لس آنجلس, گروه های کسب و کار پول صرف تقویت سابق دموکرات مجلس استیو فاکس در تلاش برای حمایت از وقت جمهوری خواه تام سرسپرده. فاکس ناقص نامزد کردند, متهم به آزار جنسی تلافی جویانه و تبعیض در حالی که در دفتر.

کار طرح — فاکس و سرسپرده را در ماه نوامبر و در حال حاضر سرسپرده احتمالا باید یک مسیر ساده تر برای انتخاب مجدد.

در منطقه خلیج گروهی پول صرف تقویت دولت جمهوری کاندیدای سنا که تا به حال شانس کمی برای برنده شدن در تلاش برای محافظت از دموکرات استیون گلیزر از چپ مترقی چلنجر. در حال حاضر به نظر می رسد به کار کرده اند و گلیزر را نسبتا آسان راه را برای انتخاب مجدد.

قبل از اولیه سیستم کمی بهتر شد هر چند که این نیست. درس در اینجا این است که اصلاحات معمولا کمی اصلاح.

مت فلمینگ است که یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. او در توییتر دنبال: @FlemingWords

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de