MADISON, Wis. — سی و چهار ایالتی ویسکانسین و پارک ها و جنگل ها و مناطق تفریحی بسته به مدت سه هفته قادر به بازگشایی در روز جمعه به عنوان درجه حرارت افزایش می دهد در سراسر کشور و در مواردی از coronavirus سطح Gov. تونی Evers اعلام کرد.

این فرماندار دموکرات مواجه شده است و افزایش انتقاد از جمهوری خواهان این ایالت را به جامعه کسب و کار به شل اقامت خود را در خانه سفارش اجرا می شود که تا مارس 26. اعلام پارک دهانه آمد روز پس از Evers نیز مجاز غیر ضروری کسب و کار است که می تواند بدون تماس منظقه افت کردن و انتخاب کنید تا مانند سگ groomers و تعمیر موتور کوچک مغازه ها به بازگشایی شده است.

Evers مواجه شنبه آخرین مهلت برای پاسخ به یک جمهوری خواه به دنبال طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از اقامت خود را در خانه سفارش و او را مجبور به کار با قوه مقننه در یک طرح جایگزین.

Evers دستور تعطیلی از 40 دولت پارک ها و مناطق تفریحی در آوریل 10, با استناد به ازدحام بیش از حد است که می تواند در تسریع و گسترش COVID-19 نصب سطل زباله رو به کاهش تمیز کردن لوازم و خرابکاری. حفظ و نگهداری پارک ها شده است مشکل تر است پس از Evers چشم پوشی هزینه های ورودی و بسته پارک ها و دفاتر و مراکز بازدید کننده و دستشویی و حمام.

پارک ها باز خواهد شد با شرایط جدید طراحی شده برای به حداقل رساندن ازدحام بیش از حد. حمام و سرویس بهداشتی بسته باقی خواهد ماند به عنوان برج, پناهگاه, پارک, طبیعت, مراکز ستاد تماس با ایستگاه و امتیازی ساختمان. سایت های اردوگاه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 26.

سالانه پارک عبور می کند در حال حاضر خواهد شد نیاز است و نمی شود برای فروش در پارک. پارک ها باز خواهد شد به طور معمول در 6 a. m. اما نزدیک چهار ساعت زودتر در 7 p. m. آنها تمام خواهد شد بسته در روزهای چهارشنبه برای تعمیر و نگهداری. شکار و ماهیگیری اجازه خواهد داشت بر روی همه باز خواص مطابق با قانونی فصل ساختار و ساعت اما دسترسی ممکن است محدود به پیاده روی و یا توسط آب.

قایق راه اندازی باز در دولت خواص و تمام مسیرهای باز هستند از جمله کسانی که برای ATVs. Evers ” منظور روز دوشنبه برای بازگشایی کسب و کار است که اجاره ATVs و تفریحی دیگر تجهیزات از جمله قایق.

“تفریحات مهم است که برای سلامت جسمی و روانی, و من می دانم که چقدر مهم است به Wisconsinites به خارج و لذت بردن از ویسکانسین منابع طبیعی و بهار آب و هوای” Evers در بیانیه ای گفت.

این بسته شامل برخی از دولت محبوب ترین پیاده روی و کمپینگ مقصد همه در جنوب و جنوب شرقی ویسکانسین نزدیکترین به پرجمعیت ترین شهرهای مدیسون و میلواکی. پارک در بقیه دولت باید همچنان باز است. محبوب پارک است که شامل بازگشایی شیطان دریاچه فرماندار طفره رفتن و کتری یخ رفت.

Evers هشدار داد که کسانی که محبوب پارک به طور موقت ممکن است زمانی که خواص تبدیل به بیش از حد شلوغ به کار با خیال راحت.

تحت Evers ” نظم شنبه همه آنها به جز چهار نفر از بسته پارک ها دوباره باز خواهد شد. مناطق طبیعی است که باقی خواهد ماند بسته هستند جبل الطارق سنگ; Pewit آشیانه; Parfrey گلن; و دلز از ویسکانسین رودخانه. Evers گفت: آنها باقی خواهد ماند و بسته به سلامت و ایمنی عمومی کارکنان و تمامیت اموال. دو دولت مسیرهای پیاده روی که بسته شده بود قبلا بازگشایی توسط وزارت امور خارجه از منابع طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de