تام بردی بیش از Jameis وینستون تصمیم گیری آسان برای Buccaneers

Brady, Super Bowl 53

جف رابرتسون / آسوشیتد پرس

New England Patriots’ تام بردی (12) جشن زمین نشستن کامل هواپیما در طول نیمه دوم NFL Super Bowl 53 فوتبال بازی برابر لس آنجلس قوچ یکشنبه, فوریه. 3, 2019 در آتلانتا.

تمپا, فلوریدا. — این تصمیم به دنبال تام بردی در آژانس رایگان بدون ذهن و بسیار خوشحال برای Tampa Bay Buccaneers.

که نشان می دهد تعداد زیادی از تفکر و برنامه ریزی نمی رفتن به آن.

در snaring شش بار سوپر باول برنده که به امضا دو سال 50 میلیون دلار قرارداد که به طور کامل تضمین شده به Bucs نیز کشیده پلاگین در تلاش برای توسعه با استعداد و بسیار جوان Jameis وینستون به قهرمانی کارفرمایی.

انتخاب اول کلی از 2015 پیش نویس 26 ساله وینستون شده است wildly متناقض بیش از پنج فصل از زندگی حرفه ای او. وجود دارد چشمک می زند از درخشش در راه تبدیل شدن به خلیج تمپا تمام وقت منجر رهگذر بلکه یک لیگ پیشرو 111 گردش است که مانع از این تیم چشم انداز برای رسیدن به موفقیت.

بردی که شما به نوبه خود 43 در ماه آگوست شده است یکی از بهترین تا کنون در حفاظت از توپ منجر پرستان به نه سوپر باول حضور 13 مسابقات قهرمانی آسیا بازی و 17 بخش عنوان در 20 فصل جدید انگلستان است.

Bucs مربی بروس Arians و مدیر کل Jason Licht اعتماد به نفس بردی هنوز هم می تواند بازی در سطح بالا به اندازه کافی برای نه تنها پایان خلیج تمپا 12 سال حذفی خشکسالی اما پیروزی دیگر در سوپر باول یا دو.

“او یک دزد دریایی امروز نه برای آنچه که او در گذشته انجام داده است اما برای آنچه که ما می دانیم که او می تواند انجام در اینجا در آینده نزدیک و همچنین” Licht گفت. “ما می دانیم که تام در حال رفتن به یک تحول اثر در اتاق قفل ما و او در حال رفتن به تقاضا بهترین نتیجه را از خود و هم تیمی های خود و هر کسی که در اطراف او.”

سه عامل است که ساخته شده آن را آسان تصمیم به دنبال بردی به عنوان جایگزینی برای وینستون:

حفاظت از توپ

وینستون led NFL با 5,107 متری عبور در 2019. او همچنین انداخت 33 touchdowns و 30 interceptions برای تبدیل شدن به اولین 30-30 بازیکن در لیگ تاریخ است. مخالفان بازگشت یک رکورد هفت interceptions برای TDs در فصل گذشته به ثمر رساند و 112 امتیاز خود را در لیگ بالا 35 گردش کلی.

بردی هرگز پرتاب بیش از 14 interceptions در یک فصل است. او 1.79 حرفه رهگیری درصد دوم-بهترین از همه زمان در پشت Aaron Rodgers در میان quarterbacks با حداقل 2500 پاس تلاش است. او پرتاب فقط 27 میدارد مجموع در حالی که پرتاب حدود 13,000 متری و 85 touchdowns سه فصل گذشته.

وینستون رهگیری 4.8 درصد بود و در فصل گذشته, پیاده روی, کار خود را علامت گذاری به 3.5.

او برنده بسیاری …

بردی .774 فصل به طور منظم برنده درصد رتبه اول را در سوپر باول دوران میان quarterbacks با حداقل 50 شروع می شود. با 249 پیروزی به طور کلی از جمله برگشتی او را برنده تقریبا به عنوان بسیاری از بازی ها در دو دهه گذشته به عنوان Bucs باید برنده (273) در حق رای دادن را 44-فصل تاریخ است.

وینستون صدر از 4000 متری عبور در سه از پنج فصل در خلیج تمپا اما که نمی ترجمه برای موفقیت تیم. او 28-42 به عنوان یک نویسنده و تولید شده فقط یک برنده رکورد 9-7 در سال 2016 که خوب نیست به اندازه کافی به پلی آف.

“هنگامی که ما در همه است که ممکن است در دسترس در موضع کارفرمایی بدیهی است که واقعا هرگز خواب که تام در دسترس خواهد بود اما اگر او بود او قرار بود به ما شماره 1 انتخاب” Arians گفت. “عمدتا به این دلیل که او می تواند همه چیز را که ما می خواهیم انجام دهیم در ما جرم است اما بیش از آن است که او توانایی رهبری است که ما باید در اتاق قفل ما به جایی که ما می خواهم برای رفتن.”

بخش سحر و جادو

مطمئن ترین راه برای رسیدن به پلی آف است یک بخش قهرمانی. این Bucs باید پایان رسید آخرین NFC جنوبی هشت گذشته 11 فصل است.

بردی برنده شرق آسیا 17 18 فصل است که در آن او بزرگ انگلستان استارت اولیه از جمله 11 سال گذشته.

وینستون تلاش برای ایجاد خود را در یک کارفرمایی محور بخش شامل Drew Brees در New Orleans, Matt Ryan در آتلانتا و کم نیوتن در کارولینای — همه آنها شده اند به سوپر کاسه. بردی است که به دنبال به جلو به گرفتن بهتر آشنا با پرستاران, شاهین و Panthers.

“برنده این بخش است که همیشه چیز سخت به انجام است. این تیم یکدیگر را به خوبی و من این بازی را بدست آورد اما هر چهار سال یک بار پس من رو به یاد این بازیکن است. من رو به یاد طرح” بردی گفت.

“بزرگ جرائم نیست در مورد یک بازیکن است. بزرگ جرائم در مورد هر مرد بودن در همان صفحه و با اعتماد به نفس و انتظار.

“این رفتن به یک مشغول offseason برای من یادگیری بسیاری از چیزهای جدید است که یک چالش بزرگ و یک فرصت بزرگ برای من است. من فقط رفتن به آن را انجام دهد تنها راه من می دانم که چگونه به آن را انجام دهد که فقط به طور کامل غرق خودم در آنچه که انجام می شود در اینجا” بردی اضافه شده است. “این یک برنامه جدید است که من بخشی از آنها باید راه خود را از انجام کارها است. آنها متعهد به برنده شدن و من رو به در آمده و انجام بخشی از من. به همین دلیل من اینجا هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de