تاد Gurley, یک روز پس از برش توسط قوچ را گزارش ثبت نام با شاهین

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

یک روز پس از برش توسط قوچ در حال اجرا پشت تاد Gurley بنا به گزارش رسیده به توافق یک قرارداد یک ساله با آتلانتا فالکونز در روز جمعه.

امضای اولین بار گزارش شده توسط broncos از NFL.com.

Gurley, 25, شد, حقوق و دستمزد-کلاه مصدوم برای قوچ به دلیل در بخشی به قراردادهای بزرگ این تیم به Gurley, کارفرمایی Jared Goff دفاعی مقابله با هارون دونالد و گیرنده Brandin آشپز در دو سال گذشته.

10 کلی انتخاب در 2015 پیش نویس Gurley رز به ستارگی شد و در سال 2017 NFL توهین آمیز بازیکن سال را به عنوان به خوبی به عنوان بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL تاریخچه قبل از سال 2018 شود. با دو سال در سمت چپ خود rookie معامله Gurley و قوچ توافق برای چهار سال 60 میلیون دلار فرمت با 45 میلیون دلار در تضمین می کند.

در 2018, Gurley زد برای 1,251 متری به ثمر رساند و به لیگ بالا 21 touchdowns بود اما گرفتار صدمات زانو به سمت پایان فصل است. فصل گذشته Gurley با عجله به صورت حرفه ای-کم 857 متری.

Gurley بازگشت به دولت که در آن او بازی فوتبال کالج در دانشگاه گرجستان و ارقام به جای به تازگی منتشر شده شاهین در حال اجرا پشت Devonta فریمن.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>