در ال روزاریو خیابان باغ مجاور به یک سطح شیب دار به Ayd آسیاب جاده مرل گرین باغبان در حال نگه داشتن خط.

گرین دیرین عضو تیم رهبری برای النور گراهام, باغ جامعه, در, St. Paul گفت: نه تنها باغبان خواسته است به رها کردن زمین های خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

تنها مخالف — سوالات برای باغبانی و فضای حداقل به عنوان قوی به عنوان همیشه اگر نه در حال افزایش است.

“از آنجا پناهگاه در محل سفارش هیچ کس کاهش یافته است” گفت: گرین. او رهبری تیم لغو ماهانه جمعی کاری و آمد تا با یک مجموعه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و سایر اقدامات احتیاطی برای باغبان به دنبال دارد.

“ما بسیاری از باغبان ها در این سال,” او گفت:. “هیچ کس داده تا توطئه.”

رشد مواد غذایی سالم

سبز-انگشت شست سازمان از باغ جامعه, غیر انتفاعی, شهری مزارع و دیگر تلاش مردمی با هدف رشد سالم غذا COVID-19 همه گیر به شمار زمان روی حیله و تزویر برای دعوت از داوطلبان به ویژه سالمندان — برای گیاه ایجاد و کج بیل زدن. اجتماعی فاصله یک نگرانی است و خیریه, کمک های مالی و شرکت داوطلبان نگاه iffy در این فصل است.

هنوز هم بسیاری می گویند که آنها نمی تواند به نوبه خود نه به خاک.

“به نظر من اگر شما یک کشاورز هستید یک کشاورز. شما نمی تواند متوقف شود آیا شما از شهری یا روستایی گفت:” علامت گذاری-پیتر Schulich معاون رئیس جمهور از شهری سرمایه گذاری که غیر انتفاعی مزارع شش هکتار در مینیاپولیس و Lakeville و ارائه بسیاری از تولید به کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی. “آن ضروری است.”

شهری در حال رشد در طول یک بیماری همه گیر? در St. Paul, پاتریشیا Ohmans گفت: احتمالا هرگز مهم تر زمان تا خاک.

“در حال رشد مواد غذایی بسیار مهم است در زمان کمبود و به نظر می رسد مانند coronavirus را ممکن است حتی بیشتر از ناامنی غذایی به محله ما گفت:” دیرین محیط زیست فعال در آخرین شماره از خبرنامه Frogtown سبز که بیرون رفت از این ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

مردم مجبور به خوردن”

Ohmans خواسته Frogtown ساکنان را انتخاب کنید تا دانه های رایگان — در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین از کمی رایگان کابینت در محله و ثبت نام برای قطعات غیر انتفاعی صاحب در لیلی پد, باغ جامعه, در دیل و خیابان و بزرگتر سایت به نام روستای ما در پیرس باتلر مسیر. او به طور منظم در حال حاضر شروع به تماس.

Ohmans که دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی است او گفتن داوطلبان به فاصله اجتماعی با نگه داشتن حداقل بیل عرض از هم جدا و پس از توصیه های دیگر از مینه سوتا وزارت کشاورزی مانند ابزار به اشتراک گذاری.

او گفت: “مردم باید به غذا خوردن.”

فراتر از توطئه های جامعه او را به طور فعال به دنبال داوطلب برای Frogtown سبز را بعد از کاشت پروژه: محاصره غرب میننهها Rec مرکز با گیاهان بومی تشکیل یک مینی جنگل گرده افشان تخت به جذب زنبورها و پروانه ها.

در حالی که ساکنان دولت دستور داده شده است به ماندن در خانه پس از 27 مارس در نور از coronavirus کسانی که سفارشات خاص استثنا برای مواد غذایی اجرا می شود و ورزش در فضای باز.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. تیم Walz’ stay-at-home منظور فراهم می کند اشاره کرد معافیت برای کارگران کشاورزی landscapers باغ مرکز فروشگاه های فروشنده توزیع کنندگان مواد غذایی و دیگر “کارگران حیاتی برای حفظ و تامین امنیت, تامین مواد غذایی ما.”

“ما باید برای کمک به تغذیه جهان” گفت: فرماندار در روز جمعه. تا آنجا که بسیاری شهری کشاورزان نگران هستند که شامل آنها است.

کوچک و سازمان های غیر انتفاعی از دست دادن داوطلبان کمک های مالی

برای غیر انتفاعی و جامعه محور عملیات, اما, باز ماندن ممکن است نیاز به دسترسی به خیریه, کمک های مالی داوطلبان و یا سایر منابع را در یک بیماری همه گیر. و حفظ اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت فردی در طول تولید و توزیع را ممکن است به خصوص دشوار و یا حتی یک بودجه-منفجر یاخوردکننده.

شهری سرمایه گذاری که رشد هفت تن مواد غذایی در سال گذشته معمولا متکی بر شرکت داوطلب در گردش برای نیروی انسانی است.

“همه از آن خشک شده است تا” Schulich گفت. “در حال حاضر آن را فقط یک قطره. واقعا در حال حاضر افراد است. ما تا به حال 200 داوطلبان سال گذشته است. تا کنون ما احتمالا تا به حال 10. سال گذشته من تا به حال تمام تابستان در حال حاضر پر شده و در حال حاضر با گروه های داوطلب.”

اما او و دو دیگر تولید کنندگان پرداخت می شود در شهری سرمایه گذاری به عنوان متعهد که همیشه به علت.

“این واقعا تقلا زمان,” او گفت:. “بسیاری از نیازهای خود را ارائه. ما در یک موقعیت در حال رشد مواد غذایی بیشتر است. ما در حال به چالش کشیده برای تولید بیشتر است.”


در این وب سایت: دانشگاه مینه سوتا گسترش خدمات راهنمای ایمنی غذا برای میوه و سبزی تولید در طول همه گیر آنلاین در دسترس است در tinyurl.com/ExtensionCovid


و علاقه رو به رشد به نظر می رسد قوی است. خرده فروشان آنلاین می گویند باغبان خانه در حال گرفتن پرماجرا و یا تلاش در حال رشد برای اولین بار.

“ما دیوانه مشغول” گفت: لزلی جانسون مدیر بادمجان شهری مزرعه عرضه سلبی در خیابان.

جانسون به سختی می تواند نگه دارید تا با ایمیل سفارشات برای همه چیز از استارت دانه به ماست کیت به جوجه های نوزاد.

“مردم خانه دارند و این چیزی است که آنها همیشه می خواستم برای انجام” جانسون گفت. “شاید آنها در زمان یک کلاس سال پیش اما هرگز در اطراف آن. و یا آن را تبدیل به یک صفحه اصلی-تحصیل تظاهرات.”

زمان برای قرار دادن مزرعه به خواب ؟

برخی از Frogtown ساکنان گفت: آنها به عقب گرفته شده که یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی در محله — Frogtown مزرعه — در ابتدا تصمیم به گیاه در تمام این فصل است. مقامات پس گفت: آنها ممکن است انجام برخی از حداقل کاشت.

برای چهار سال Frogtown مزرعه به ارمغان آورده است در یک مخلوط از پرداخت کارکنان بازدید کنندگان و داوطلبان در جامعه به کار خاک در شهری تظاهرات مزرعه آن اجرا می شود در Frogtown پارک کردن میننهها خیابان و خیابان ویکتوریا.

Soyini Guyton بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره از Frogtown, مزرعه, ارسال ایمیل, اطلاع, مارس 31 که او غیر انتفاعی خواهد جست و خیز 2020 فصل رشد به طور کامل و “قرار دادن مزرعه به خواب این سال برای حفاظت از کارکنان و جامعه است.”

Delinia parris در که زد تغذیه Frogtown سالم توزیع مواد غذایی برنامه از طریق Frogtown محله ارتباط میان ساکنان محله که در اعتراض به مزرعه دروغ گفتن کم است.

مواد غذایی خود را برنامه خرید 40 تن تولید از مزرعه از جمله کلم برگ, سبزی, اسفناج و سایر سبزی های برگ دار است که مشترک در سراسر فرهنگهای متنوع محله.

“من فقط فکر می کنم آن را به خوبی فکر کردن تصمیم” parris در گفت. “ما نیاز به حمایت بیشتری از جامعه و بسیاری از مردم به خوبی انجام نمی شود. بچه ها در خانه هستند بنابراین مردم صورتحساب مواد غذایی را گسترش داده اند. آنها استفاده می شود به خوردن دو وعده غذا در روز در مدرسه است. فقط به این گزینه سالم شگفت انگیز بود.”

Frogtown مزرعه Guyton گفت: در خبرنامه که درهم و برهم بازار سهام به معنی بشردوستانه حمایت از سازمان های که با استفاده از بودجه سرمایه گذاری خود را به خیریه کمک مالی است که به احتمال زیاد به یک ضربه. بسیاری از رفتن به تأمین کنندگان مالی در حال حاضر قرار داده و او را متوجه خواهد شد که این یک سال سخت مالی.

“هر سال ما شروع به بیدار شدن از خواب Frogtown مزرعه در فوریه و مارس” Guyton گفت. “ما در حال حاضر به دستور برخی از دانه و ساخته شده برخی از تعهدات و برنامه ریزی برای سقوط ما را برداشت. به این ترتیب COVID-19 شیوع آمار مزرعه ما در بدترین زمان ممکن.”

دانشگاه مینه سوتا گسترش خدمات تولید شده یک راهنمای برای کمک به میوه و سبزی تولید کنندگان پایبند به اجتماعی فاصله اما “ما منابع لازم را نداریم و حتی دیدار با کسانی که دستورالعمل جدید” Guyton گفت.

ایمیل خود را در ادامه می گویند: “هیچ یک از ما می دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت و نه برای اینکه مطمئن شوید که چگونه ما را با خیال راحت برداشت و توزیع تولید این تابستان و پاییز راهنماهای تصمیم به رشد مواد غذایی در Frogtown مزرعه.”

Guyton وعده شست سبز خواهد شد بازگشت به Frogtown پارک در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de