به دولت نماینده مجلس: تحقق وعده شما ساخته شده است و عبور از تخته سنگ پاک عمل امروز

Millions of Washingtonians have done their time and held up their end of the bargain. Now is the time to do our part.

میلیون ها نفر از واشنگتن خود را انجام داده اند بار برگزار شد و تا پایان خود را از معامله. در حال حاضر زمان برای ما قانونگذاری ایالتی برای انجام بخشی خود را. لستر سیاه

من قبلا زندانی مادر که—به خاطر کمک و مهربانی بسیاری از وکلا که مبارزه برای من و تحصیل من در طول حبس—در حال حاضر یک وکیل مدافع و کمک به هموار کردن راه برای موفق هنگام ورود دوباره من عدالت-درگیر برادران و خواهران. داستان من شده است تحت پوشش آگهی nauseam: خشن دوران کودکی, مواد مخدر و الکل مدرسه پرستاری حبس عود, بهبود, مدرسه حقوق, دولت, دیوان عالی کشور مورد. به من گفته شده است و بیش از چگونه استثنایی هستم. اما من یک فرد استثنایی. من به سادگی داده می شود فرصت های استثنایی—فرصت هایی که هر زندانی فرد باید داشته باشد.

حمایت

نقاب خواننده تور ملی در حال آمدن است به اهمیت تئاتر در شنبه, جولای 18. Tix در فروش در حال حاضر!

در این جلسه ما مقننه دولت می تواند گسترش آن در همان فرصت به هر Washingtonian با عبور از تخته سنگ پاک عمل به قانون است. یک گروه دو حزبی از قانونگذاران رهبری تشکر. درو هانسن (D-23) و مورگان اروین (R-31) معرفی کرده است یک لایحه است که نظام حقوقی به کار از طرف کسانی که قبلا زندانی. قانون پیشنهادی به طور خودکار روشن مقدماتی سوابق کیفری برای افرادی که باقی می ماند و جنایت-رایگان برای یک دوره مجموعه ای از زمان. هر کس که واجد شرایط با یک تخته سنگ پاک—صرف نظر از اینکه آیا آنها می توانیم یک وکیل و گران قیمت هزینه های دادگاه و بدون نیاز به حرکت به یک مجتمع دادگاه روند.

به گام دوم: بیش از 1.2 میلیون واشنگتن اکثریت قریب به اتفاق آنها در حال حاضر خود را در خدمت جملات هستند بر دوش خود سوابق محکومیت کیفری. با توجه به مطالعه انجام شده توسط شانس دوم فاصله ابتکار سانتا کلارا دانشکده حقوق دانشگاه بیش از سه چهارم از یک میلیون نفر با محکومیت پرونده یا 60 درصد واجد شرایط در قانون فعلی برای پاک کردن یک یا بیشتر اعتقادات; 40 درصد از کسانی که می تواند روشن می تواند پاک کردن رکورد خود را به طور کامل. اما این روند شدید پیچیده و دشوار است. به عنوان یک نتیجه, با توجه به برآورد کمتر از 5 درصد از افراد واجد شرایط برای امداد رسانی در حال گرفتن آن را ترک عظیم 95% از افراد واجد شرایط واشنگتن در “شانس دوم شکاف” بین درمان وعده داده شده توسط قانون و تحویل آن است. مقیاس مشکل نمی تواند اغراق آمیز باشد. به جای جمع شدن در زمینه: با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط واشنگتن دادگاه تنها 1,973 فتح کرد گرفته شد اتهامات خالی توسط بیش از 300 دادگاه سال گذشته است. که کمتر از 7 تعطیلات در هر دادگاه در هر سال است. در این نرخ را بیش از 2400 سال برای روشن شدن این تعداد واجد شرایط اتهامات با استفاده از روش فعلی.

داشتن تجربه چالش های ورود به زندگی عادی پس از حبس من می توانم قطعی بگویم دوباره وارد زندگی روزمره یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال به انجام. پیدا کردن یک کارفرما حاضر به استخدام من تامین مسکن برای من و بچه های من دفع روزافزون میزان بدهی کار را از طریق ترومای ناشی از ما سیستم عدالت کیفری همه در حالی که اجتناب از مشکلات است که فرود آمد من در زندان در وهله اول. و من یکی از آنهایی که خوش شانس. حتی با تمام مزایای استفاده من شده است من هنوز هم نمی تواند داوطلب در بچه های مدارس امروز به دلیل سابقه کیفری.

Tarra Simmons is a lawyer and criminal justice reform advocate.

طرا سیمونز یک وکیل عدالت کیفری و اصلاحات حمایت کند. برایان Dalbalcon

بیش از حد بسیاری از جوامع ما در حال فرسایش توسط سیستم قضایی و هرگز دوباره تمام. بیش از حد اغلب ما نظام عدالت است مانند یک غیر ممکن است پیچ و خم: یکی بیش از حد بسیاری از ورودی و تمام مسیرهای منجر به مرده به پایان می رسد. برای بیش از حد بسیاری از مردم سود از درد و رنج از آن قفل شده است. اما آن را ندارد به این راه.

با هم کار ما می تواند نوشتن یک فصل جدید و شروع به حق تاریخی اشتباهات که گرفتار یکپارچگی کشور ما نظام عدالت. در حالی که مقیاس مشکل این است که تقریبا بیش از حد زیادی به درک ما می دانیم که این سیاست کار می کند به دلیل آن است تصویب شده است در مکان هایی مانند یوتا و پنسیلوانیا است. در آن کشورها دیده ایم چگونه خودکار و تسریع روند بهبود کیفیت زندگی برای خانواده ها کمک می کند و تقویت جوامع است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در عصری که آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن حمایت هر دو حزب برای هر چیزی جدید امید عمل شد و به اتفاق آرا تصویب از مجلس نمایندگان و سنا آخرین جلسه. این تاسیس حقوقی که برای پاک کردن تخته سنگ قانون را به طور کامل به صندوق. در سطح سیستمیک ما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که حتی زمانی که ما رسیدن به موفقیت در سیاست ما اصلاحات تلاش های شیطان باقی مانده است در جزئیات است. بودجه برای سیاست هایی که قرار است برای کمک به مردم نیازمند این است که اغلب جدا از قانون ایجاد یک حق قانونی. این تخته سنگ پاک عمل نشان دهنده عملی و گام لازم در جهت تحقق وعده فرصت برای میلیون ها نفر از واشنگتن که انجام داده ایم زمان خود برگزار شد و تا پایان خود را از معامله. در حال حاضر زمان برای انجام بخشی از ما.

ما به صراحت بر این باورند که همانگونه که تجربه شخصی و در حال حاضر با مطالعات علمی—که تخته سنگ پاک عمل لازم است درمان به سیستم قضایی ما است که همه بیش از حد اغلب مجازات بیش از حد بسیاری از مردم آسیب پذیر برای زندگی است. ما از دولت و قانونگذاران به انجام آنچه آنها وعده داده شده به انجام آخرین جلسه و تصویب تخته سنگ پاک امروز عمل می کنند.

طرا سیمونز یک وکیل مدیر مدنی بقا و نامزد ایالت واشنگتن در مجلس نمایندگان در 23 قانونی منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر