برای حفاظت از رای دهندگان از شیوع ساندرز باید توقف خود را محکوم کمپین

Category: لاس واگاس No comments

Image

پل Sancya / AP

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., بازدیدکننده داشته است در خارج از مراکز رای دهی در محل Warren E. تعظیم مدرسه ابتدایی در دیترویت سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است.

در زمان دیگری برنی ساندرز ممکن است بسیار باریک استدلال برای ادامه پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری. اما نه در حال حاضر. در این بسیار خطرناک لحظه.

با ماندن در مسابقه ساندرز مجبور است دموکرات ها به پای صندوق های رای و بالا بردن خود خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. که نامعقول توجه به این که نتایج از روز سه شنبه دور از رای گیری اولیه در سمت چپ او را با عملا هیچ شانسی برای برنده شدن نامزدی.

آن را ضروری است برای ساندرز به تعظیم کردن. این دیگر یک موضوع از نماینده شمارش و مشارکت numbers — این یک بهداشت عمومی مهم است.

با هاوایی کنگره Tulsi Gabbard انجام درست پنجشنبه و رکوع کردن ساندرز’ خروج اجازه می دهد همه بیشتر دموکراتیک رای گیری اولیه برای لغو می شود. همه درگیر از جمله ساندرز’ معروف پرشور پایگاه هواداران را یکی از شانس کمتر از آلوده شدن.

این امر همچنین کاهش عوارض است که تهدید به اخلال کلی روند انتخابات مانند لغو اوهایو اصلی این هفته است.

و اجازه دهید کاملا روشن ساندرز انجام شده است. او نیاز به یک عظیم 63 درصد از باقی مانده نمایندگان به نفع خود است که تقریبا غیر ممکن است با توجه به این حاشیه که بایدن موفق به کسب بیشترین متحده پس از اتمام شماره 2 در نوادا در ماه گذشته.

در واقع ساندرز’ کمپین در حال حاضر مرده در آب پس از به اصطلاح سوپر شنبه دوم مقدماتی مارس 10, زمانی که رای دهندگان coalesced بصورتی پایدار و محکم در اطراف بایدن. که در آن نقطه نظران این باورند که ساندرز اقامت داشت در این مسابقه تنها به یک Hail Mary شات در شرم آور بایدن در این یکشنبه گذشته به بحث و برنده شدن بیش از سابق معاون رئیس جمهور, حامیان در این فرآیند است.

این اتفاق نمی افتد. بایدن انجام محکم به دست آوردن یک قوی تر گرفتن در نامزدی.

پس از شنبه به ارمغان آورد و در عین حال یکی دیگر از shellacking برای ساندرز این اوج بی مسئولیتی و جنون انجام کارهای بزرگ او را به نگه دارید تا مبارزات انتخاباتی خود.

آیا رای دهندگان’ زندگی ارزش خود را محکوم اجرا میشه ؟ آن را به ارزش خطر از ساخت تعداد بی حد و حصر مردم بیمار ؟

البته که نه.

متاسفانه برخی از ساندرز’ حامیان آن را نمی بینم که در راه است. حتی شناخت که ساندرز نمی توانید برنده شوید آنها اصرار او برای ماندن در مسابقه و همچنان به رهبری “انقلاب” که سناتور طولانی وعده داده شده است اما شکست خورده را در مورد.

به عنوان نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان داده اند ساندرز’ پشتیبانی در میان رای دهندگان جوان که گرسنه هستند برای تغییرات گسترده نشده ترجمه شده به تعداد زیادی از آنها را تبدیل. علاوه بر این ساندرز به حمایت از دست رفته در برخی از کشورهای که در آن او انجام و در سال 2016 ظاهرا به دلیل رای دهندگان که مخالف هیلاری کلینتون را دیدم او را به عنوان قابل قبول اعتراض نامزد شده است.

ساندرز که در حال حاضر گفت که حمایت از نامزد احتمالی نیاز به نشان می دهد درست رهبری و اصرار هواداران خود را برای متحد کردن پشت بایدن. در یک سال که اکثریت قریب به اتفاق از دموکرات ها را ببینید اولویت به عنوان شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز یک فرصت برای تجمع این حزب در این جهت است. این قابل تحسین است که ساندرز شده است قادر به جذب چنین اختصاص داده شده گروهی از پیروان که به او باور دارند و اهداف خود; در حال حاضر از آن زمان برای او را به سلامت و ایمنی خود را خود هدف اصلی.

متاسفانه هر چند او در واکنش زیرکی و با عصبانیت شنبه وقتی پرسیده شد که در مورد مبارزات انتخاباتی خود.

“توقف با استفاده از این,” او گفت:. “در حال حاضر من در تلاش برای انجام بهترین من برای مطمئن شوید که ما لازم نیست که یک بحران اقتصادی و مردم نمی میرند.”

زمانی که فشار او خود را از دست داده سرد است. “من در برخورد با یک (expletive) بحران جهانی” او گفت:.

درست است سناتور. بنابراین همه آمریکایی ها.

بنابراین در اینجا این است پیام ما به شما. شروع به نشان می دهد که شما واقعا در مورد مراقبت و حفاظت از مردم و خارج از مسابقه این لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>