به ترویج اجتماعی فاصله گرفتن برخی از شهرستانها در حال دادن جاده به دوچرخه سواران. باید سیاتل ؟

Category: سیاتل No comments

The Alki bike path, looking a little crowded on Friday. we do have all these streets and we’re not using them right now, says a local bike advocate.

این Alki مسیر دوچرخه سواری به دنبال کمی شلوغ در روز جمعه. “ما فراموش کرده اند همه این خیابان می گوید:” یک دوچرخه محلی مدافع “و ما از آنها استفاده نمی کنید در حال حاضر.” کارن Ducey / گتی ایماژ

چند روز پیش شهردار فیلادلفیا اعلام کرد که بخش زیادی از جاده در آن شهر بسته خواهد شد “نامحدود” به مردم فضای بیشتری برای ورزش در حالی که اجتماعی فاصله.

هر چند ساکنان فیلادلفیا درست مثل کسانی که از سیاتل در حال خواسته به در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است فیلادلفیا دفتر شهردار می گوید آن را به رسمیت می شناسد که “فعالیت بدنی مهم است که به تندرستی” و در نتیجه شهردار آن شهر می خواهد به ارائه فضاهای که در آن مردم می توانند “اجتماعی حفظ فاصله در این دوره از بیرون تفریح.”

به عنوان آبشار باشگاه دوچرخه اشاره کرد به تازگی شهر مکزیک و Bogata نیز تبدیل جاده به دوچرخه بلوارها به ترویج امن جنبش که مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است. دن و نه گرفته شده برای توییتر می گویند او فکر می کند این است که “ایده بزرگ” است که باید نگاه توسط “شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر امریکا است.”

و تام Fucoloro بنیانگذار سیاتل دوچرخه وبلاگ می گوید سیاتل قطعا باید به نوبه خود غیر منتظره ای ماشین-رایگان جاده به دوچرخه سواران در طول بیماری همه گیر.

“مردم نیاز به خارج” Fucoloro گفت. “آنها نیاز به هوای تازه. سلامت راهنمایی است که شما هنوز هم نیاز به ورزش آن را خوب است برای سیستم ایمنی بدن شما.”

با ورزشگاه تعطیل و بسته شدن پارک و زمین های بازی و ورزشی دادگاه باز شدن برخی از جاده برای دوچرخه سواران (و شاید دیگر جاده به واکر و دیگر غیر موتوری استفاده می کند) می تواند به از بین بردن برخی از فشار بر پارک های عمومی که در آن مقامات در حال حاضر نیاز به هشدار دادن به مردم برای پراکنده کردن.

“شاید آنها فقط نیاز به فضای بیشتر” Fucoloro گفت: سیاتل, مصمم, هوای آزاد, ورزشکاران. “و ما فراموش کرده اند همه این خیابان و ما از آنها استفاده نمی کنید در حال حاضر.”

Kamaria هایتاور یک سخنگوی شهردار سیاتل جنی Durkan گفت: شهردار در حال حاضر “به دنبال آن است.”

به خیابان آمدند برای دوچرخه سواران است و نه یک مفهوم جدید برای سیاتل. این شهر در حال حاضر تعطیل دریاچه واشنگتن بلوار اتومبیل در برخی از تعطیلات آخر هفته برای “دوچرخه یکشنبه.”

Fucoloro می پرسد: چرا هر روز “دوچرخه جمعه” در کنار دریاچه واشنگتن بلوار تا سخت اجتماعی فاصله اقدامات دیگر مورد نیاز است ؟

و چرا همان, همراه Alki خیابان جنوب غربی است که در گذشته نیز بوده است و گاهی اوقات بسته به صورت یک “تابستان خیابان” برنامه ؟

او می داند که شهر سیاتل به تمرکز منابع خود را در حال حاضر اما چند استراتژیک خیابان تعطیلی در اطراف شهر—شاید حتی بعضی ها که ایجاد بزرگ دوچرخه-قادر حلقه ها در شمال و جنوب سیاتل—می تواند به Seattleites جدید ورزش گزینه و مقدار زیادی از فضا به گسترش در حالی که در حال حرکت است.

این به هیچ زواید در-خود-خود-خطر شما-هنوز-در-یک-بتن-جاده نوع از چیزی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“شما نمی خواهید به آن را بیش از حد عالی به که در آن هر کس می رود وجود دارد و این همان مشکل همه را دوباره و دوباره” Fucoloro گفت.

اما اگر مردم داده می شود فضای بیشتری برای دوچرخه و آنها به دنبال حس مشترک دوچرخه-دستورالعمل های خاص اجتماعی فاصله (“برای عشق به خدا نمی ضربه چلم موشک” یکی از Fucoloro است) این می تواند یک راه برای اجازه می دهد بیشتر مردم این شهرستان به ورزش مسئولانه در حالی که قرار دادن خود و دیگران بیش از حد در معرض خطر از ابتلا به کوروناویروس.

این پست به روز شده است با نظر از شهردار Durkan ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>