Tiz قانون است کلاس بلمونت زمینه تاج سه گانه مورد علاقه

در حالی که وجود خواهد داشت نه اتوبوس مدرسه از طرفداران امید به دیدن نیویورک-پرورش اسب را بلمونت تاریخچه وجود دارد busload از تاج سه گانه انتظارات به عنوان روز مسابقه است.

هفده سال پیش جک Knowlton و دیگر صاحبان خنده دار کید بسته بندی شده به اتوبوس مدرسه و رهبری به بلمونت پارک در نیویورک به امید دیدن اسب ضبط home-آهنگ پیروزی آنها تا به حال از خواب. این اتفاق نمی افتد. در حال حاضر Tiz قانون به نظر می رسد هر بیت مانند بهترین 3 ساله در جهان است و می تواند ارائه خود را صاحبان و مربی بارکلی Tagg گریزان تاج.

آن را چیزی دیدنی روز شنبه از یک سیراب به پایین زمینه برای جلوگیری از تاج سه گانه مورد علاقه خود را از تبدیل شدن به اولین نیویورک تربیت را به نفع خود بلمونت در بیش از 130 سال است و با در نظر گرفتن قدرتمند گام به سمت Kentucky Derby.

“بارکلی دریافت نمی کند این نوع از اسب مانند خنده دار کید و Tiz قانون اغلب, اما زمانی که او می کند یک فرصت او باعث می شود بیشتر از آن” Knowlton گفت. “خوشبختانه Tiz قانون است نوع اسب است که به نظر می رسد که همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن و او را بسیار آسان برای کار با. … از تمام نشانه های او را انجام می دهند به عنوان به خوبی به عنوان او انجام شده است و امیدوارم که شما انجام بیش از به بلمونت.”

Tiz قانون برنده خود را دو شروع می شود در این سال توسط یک ترکیب 7¼ طول از جمله درجه 1, فلوریدا, دربی در, مارس 28. او کلاس بلمونت پس از آسیب به باب Baffert-آموزش نادال و شارلاتان و دیگر defections در یک سال coronavirus همه گیر دادند کنتاکی دربی برگشت به سپتامبر. 5 و Preakness به Oct. 3.

“Tiz قانون شده است و بهترین 3 ساله از ژانویه اساسا و او باقی می ماند که” بازنشسته اسب دوانی-تبدیل-NBC Sports تحلیلگر جری Bailey روز سه شنبه گفت. “او بوده است مورد علاقه در هر تاج سه گانه مسابقه ما زد برای اولین بار پس ما باید یک ستاره است که ما در حال رفتن برای دیدن در روز شنبه.”

آن را به یک غیر متعارف برنامه با سه تاج سه گانه مسابقات برگزار شد از نظم طبیعی. بلمونت در حال اجرا در 1 1/8 مایل به جای یک مایل و نیم و سنتی سوم جواهر است برجسته کردن این سری برای اولین بار.

اما Tagg, 82 است Tiz قانون در ابتدا برای این لحظه.

“بارکلی Tagg بسیار با تجربه و ماهر مربی اسب و من فکر می کنم هنگامی که او می دانست که چه نوع برنامه بود او متمرکز شده است در این زمینه گفت:” رقیب مربی تاد Pletcher است که انتظار می رود به چالش Tiz قانون با Dr پست و فارمینگتون جاده ها است. “به نظر می رسد به من مانند اسب آموزش sensationally. او به نظر می رسد بزرگ در مسیر مسابقه. من فکر می کنم آن را یک سناریوی ایده آل برای هر کسی, اما من فکر می کنم وجود دارد بدون شک در ذهن من است که بارکلی باید اسب خود را آماده رفتن است.”

Tagg کردم خنده دار کید آماده در سال 2003 زمانی که او برنده دربی و Preakness قبل از اتمام سوم در بلمونت. او همچنین متوجه شدند یک درس از خنده دار کید را فروزان — احتمالا بیش از حد سریع — نهایی-پیش بلمونت تمرین. بنابراین بیش از آخر هفته Tagg مهار Tiz قانون به آرامش نسیم.

شاید این نیز یک محصول دو اسب’ تفاوت در شخصیت. Tagg گفت: “‘Tiz’ است نرم و قابل انعطاف تر. خنده دار کید بود همه اجرا شود. شما نمی تواند او را نگه دارید.”

Knowlton به یاد می آورد Tagg دستیار مربی, رابین <url> که تنها کسی است که می تواند رسیدگی به لجبازی خنده دار کید. در حال حاضر سوارکار اسب دوانی شدن مانی فرانکو می تواند مانور Tiz قانون در تمام طول مسیر با سهولت.

“او یک اسب مختلف در دسترس نباشد” Knowlton گفت. “او بسیار پایین تر کلید بسیار آسان که مسئولیت رسیدگی به, آیا هر چیزی که شما می خواهید او را به انجام است.”

که بر روی صفحه نمایش در فلوریدا دربی زمانی که فرانکو هدایت Tiz قانون از کامل وسیله موقعیت به یک صاعقه وار اجرا گذشته دیگر اسب پایین کشش. فرانکو گفت: Tiz قانون “باعث می شود کار من خیلی راحت تر.”

“فلوریدا دربی او خیلی بیشتر پذیرای سوارکار اسب دوانی شدن coaxing او را از اوایل رهبران که باعث می شود او بیشتر موثر است و او قطعا” گفت: بیلی که برنده بلمونت دو بار. “این فقط یک تصویر کامل سفر.”

Tiz قانون خواهد بود که برای اولین بار در نیویورک-تربیت کلت را به نفع خود بلمونت پس Forrester در سال 1882. این امر همچنین تکمیل Tagg شخصی تاج سه گانه که Knowlton امید را کهنه مربی برخی از مشاهیر در نظر گرفتن.

که قطعا درست است اگر Tiz قانون غالب بلمونت و احتمالا از طریق سهام در ساراتوگا در اوایل ماه اوت و سپس حرکت رو به جلو برای اجرا به صورت گل رز در Churchill Downs.

پس آلی 2003 سنت هنگامی که در اواخر مالک دیو مان اجاره اتوبوس مدرسه برای رفتن از هتل به مسیر Tiz قانون Sackatoga پایدار صاحبان ممکن است دوباره سوار بالا اولین دوشنبه در ماه سپتامبر.

“هر کس انتظار دارد که اگر ما می توانیم به عقب بر گردیم به دربی خواهیم بود در اتوبوس مدرسه” Knolwton کنایه آمیز “و شاید دو دلیل اجتماعی فاصله.”

آنها هرگز نمیفهمد به گرم کردن دوباره اتوبوس یک نسل بعد. اما پس از خرید Tiz قانون برای $110,000 در همان بخش شمالی ایالت نیویورک yearling فروش آنها خنده دار کید آن را یکی دیگر از تاج سه گانه ارزش سوار شدن در مورد هیجان زده.

“من یک بار در یک عمر برای یک ساز و برگ مانند ماست” Knowlton گفت. “به آن را دوباره اتفاق می افتد هنوز از خواب بیدار شدم و نوع خرج کردن خودم و می گویند” شما می دانید آنچه در آن به نظر می رسد مانند رعد و برق واقعا زده دو بار.'”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de