راهنمایی برای زمین: حرکت, سریع, جست و خیز (برخی از) احتمالات, ارائه اجاره نامه به عقب

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

زمانی که شرایط بازار به نفع فروشندگان و رفتارها و استراتژی دنبال کت و شلوار.

خریداران نا امید زمانی که آنها از دست دادن یک یا چند خانه به یکی دیگر از خریدار که احتمالا با ارائه قیمت بالاتر برای خانه و فروشندگان توجه است.

به مجموعه خود را جدا از دیگران فروشندگان ممکن است شما ممکن است بخواهید به اتخاذ یک استراتژی تهاجمی تر.

در اینجا چند چیز را در نظر بگیرید.

زمان

به دیدن خانه و سپس پیشنهاد خود را در اسرع وقت.

اگر شما کار می کنند این ممکن است نیاز به برخی از انعطاف پذیری و خلاقیت را به زمان به خارج شدن از دیدن خانه به دقیقه این بازدید بازار است. این است که خود را در خانه جدید ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. ممکن است شما را به برخی از فداکاری.

اگر شما و شما مهم دیگر خرید شده برای برخی از زمان, شما ممکن است تصمیم بگیرید که فقط یکی از شما نیاز به گرفتن یک نگاه در جهت اعتماد به نفس آن است که یک خانه شما می خواهید به دنبال.

قیمت خرید

هنگامی که شما می خواهید را به ایستادگی کردن در قیمت اگر خانه ذکر شده است و نزدیک به زمان ارزش منصفانه بازار ارائه کمی بیشتر از قیمت درخواست شده است. بدیهی است این است که همه نسبت به قیمت خود را نقطه, اما اضافه کردن چند هزار نفر بیشتر به وام خانه خود را به شما هزینه بسیار کمی در امروز نرخ بهره. در سمت تلنگر, اضافه کردن چند هزار دلار بیشتر به فروشندگان جیب است کاملا قابل توجه است.

طول سپردن

معمولی طول سپردن در منطقه ما امروز 30 روز است. برای دریافت پیش رو شامل نمی شود دیگر سپردن دوره خود را ارائه دهد. بلکه خود را با وام دهنده حمایت شما ممکن است قادر به سریع تر از 30 روز است که می تواند جذاب برای بسیاری از فروشندگان به خصوص اگر خانه خالی است.

حذف احتمالات

واضح ترین احتمالی شما می خواهید برای پاک کردن قبل از اینکه شما حتی نوشتن یک پیشنهاد احتمالی برای فروش خانه فعلی خود را. اگر شما نیاز به موجودی از خانه خود را به خرید یکی از جدید دریافت خلاق با تامین وام پل یا عدالت خانه خط اعتباری قبل از اینکه شما خرید یک خانه است.

این ابزار می تواند به شما ارائه بودجه برای پیش پرداخت و هزینه های بسته که می تواند پس از آن پرداخت می شود از درآمد حاصل از فروش خانه خود را. اگر اتفاق می افتد که پس از شما به دلیل آوردن پول لازم برای خرید خانه جدید خود را.

شما همچنین می توانید سرعت بخشیدن به حذف خود را ارزیابی و تصویب وام احتمالات به جذاب تر به فروشندگان و ایستادگی کردن از دیگر ارائه می دهد.

چک کردن با وام دهنده خود را به مطمئن شوید که آنها می تواند پشتیبانی شما هنگامی که شما در نظر گیری این حرکت.

اجاره به

اگر شما می توانید آن را پشتیبانی عبارتند از: در پیشنهاد خود را ارائه فروشندگان فرصت را به ماندن در خانه خود را در حالی که پس از نزدیک. که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه, این حرکت زیبا که پیشنهاد خود را به ایستادگی کردن.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>