راهنمایی برای رسیدگی coronavirus نوسانات در بازار, در خانه

با ظهور coronavirus ما خودمان را پیدا کنید در یک بیماری همه گیر جهانی نسبت که در طول عمر ما, ما فقط تماشا در فیلم.

فراموش شده ترین آن بوده است 102 سال از آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918. این مرگبارترین آنفولانزا در تاریخ مدرن آلوده کردن بیش از یک سوم از جمعیت جهان در آن زمان بود.

در حالی که ما امیدواریم coronavirus تاثیر خواهد هرگز به افراط و, از آنفولانزای اسپانیایی اختلال در حال تغییر است ما روزمره. ما چگونه مدیریت از طریق این حواس پرتی?

اقامت متمرکز

روزانه ما تمرکز باید تغییر کند چرا که این اختلال در حال تغییر است ما روال عادی. خانواده خود را در خانه با هم با کودکان در یادگیری در یک کلاس درس مجازی و پدر و مادر کار از راه دور. این تغییر نگران کننده پر ما را با اضطراب و ترس و انواع احساسات دیگر.

برای به حداقل رساندن حواس او را پرت در روز خود را همچنان به دنبال نزدیک همان برنامه شما تا به حال در محل قبل از این همه آغاز شد. ایجاد لیست های روزانه به عنوان یک یادآوری از وظایف شما نیاز به انجام برای ماندن در مسیر.

پیاده سازی تغییراتی که پیشنهاد ثبات در زندگی روزانه خود را. برای مثال تعیین خاص فضای کاری برای شما و اعضای خانواده خود را استراحت و خوردن ناهار با هم در همان زمان.

اقامت آماده

یک غذای آماده از coronavirus همه گیر است برای برنامه ریزی و آماده برای آینده اختلال. این یک یادآوری که چرا مهم است که به نگه داشتن حداقل شش ماه از ذخایر نقدی در حساب بانکی خود را.

بسیاری از مردم گذاشته شده است برای حداقل دو هفته برخی از کارکنان شغل خود را از دست داده و بسیاری از کسب و کارهای کوچک ممکن است به طور دائم ، هدف از داشتن یک ذخیره پول نقد در دست است که توانایی دسترسی به پول در یک بحران مالی بدون تحمیل بدهی های اضافی و یا فروش و یا سرمایه گذاری خود را و یا حساب بازنشستگی زمانی که بازار پایین است.

اگر شما آماده نیست از نظر مالی برای این بیماری همه گیر تمرکز اصلی شما رفتن به جلو باید در ساختمان اضطراری ذخیره پول نقد است.

نگه داشتن مواد غذایی به اندازه کافی در شربت خانه خود را و فریزر برای چند هفته گذشته بدون نیاز به ایجاد یک فروشگاه مواد غذایی اجرا شود. علاوه بر مواد غذایی ذخیره کافی مواد غذایی حیوان خانگی و محصولات کاغذی نوزاد, موارد, آب و تمیز کردن وسایل به گذشته همان دوره است.

ما خوش شانس است که در ایالات متحده فروشگاه مواد غذایی ما قفسه معمولا لخت. اما در برخی از کشورها لخت قفسه های عادی را تجربه کنند. یک ماه پیش ما هرگز فکر کرده اند که ما را در مواجهه با معضل قفسه های خالی و پس از انتظار در صف های طولانی به اتمام است. ما به سرعت متوجه شدند که این است که ما واقعیت جدید.

اگر چه ما زندگی می کنند در ایالات متحده که در آن منابع به طور معمول به آسانی در دسترس عاقلانه است که در شرایط فعلی برای برنامه ریزی و اقامت آماده شده است.

اقامت سرمایه گذاری

این احساس می تواند روده غم انگیز ما به عنوان دیده بان بازار سهام شاخص افت. اکثر مردم احساس نوعی از اضطراب زمانی که این اتفاق می افتد به خصوص اگر این همچنان برای مدت طولانی مانند ما در حال حاضر تجربه. بلافاصله ما از خودمان بپرسیم که اگر ما در حال رفتن به اجرا از پول است.

در حالی که این دوره بسیار نگران کننده آن است که مهم است به یاد داشته باشید که بازار را به نوبه خود در اطراف. غریزه ما در یک بازار فرار است برای فروش به حفظ دارایی ها و جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان است. این رویکرد ممکن است عملکرد نتایج مطلوب اگر ما می دانستیم که به طور خاص چه بعد دوباره وارد بازار شد. اما ما نمی بنابراین دارید.

در مقیاس سالانه بازگشت شاخص S&P از Jan. 1, 1987 تا دسامبر. 31, 2019 شد 11.28 درصد است. در طول این 32 سال دوره اگر شما از بازار را در طول 10 بهترین نمایشی روز بازگشت سالانه خود را خواهد شده اند به کاهش 8.85%. اگر شما خارج از بازار در طول 50 روز از این 11,680 روز بازگشت سالانه خود را می توانست به کاهش 3.40%.

ماندن در بازار و بازده بهتر در دراز مدت نتایج.

اقامت متنوع

آن مهم است برای حفظ یک نمونه کارها متنوع به طوری که زمانی که بازار سهام قطره 30 درصد خود را به طور کلی مالی نمونه کارها رها نمی کند همان مقدار.

اگر شما در حال متنوع, شما در حال برگزاری و یا سرمایه گذاری در یک انبار و یا در یک تعداد انگشت شماری از سهام و هیچ چیز دیگری. اگر شما در حال نگه داشتن سهام در شرکت شما کار می کنند به صورت یک قانون کلی است برای نگه داشتن بیش از 10 درصد از این سهام در پرتفوی خود را.

در اکثر موارد یک سرمایه گذار باید انواع سهام (سهام) و درآمد ثابت (اوراق قرضه) در نمونه کارها خود را. بهترین تخصیص و یا ترکیبی از سرمایه گذاری بستگی به سن و سطح ریسک.

دیگر جدول زمانی خود را برای بازنشستگی بیشتر این فرصت را به نگه داشتن غلظت بالاتر از سهام. مدیریت ریسک به عنوان سن شما به معنی به تدریج کاهش سهام موقعیت و افزایش تخصیص به درآمد ثابت.

همیشه در ارتباط ماندن

را به یاد داشته باشید زمان در حال حاضر به ماندن عملا ارتباط خود را با خانواده و دوستان و همسایگان. مردم نیاز به یک دیگر به حمایت از هر یک از دیگر از طریق دوره های اختلال.

تماس با اعضای خانواده خود را به گوش دادن به آنها را به بحث در مورد چگونه همه گیر آنها را تحت تاثیر قرار. بررسی روی سالمندان همسایه به دیدن اگر آنها هر چیزی از فروشگاه های مواد غذایی. اقامت در تماس با دوستان خود از طریق پیام کوتاه, زوم یا تماس های تلفنی.

تنظیم مجدد زندگی خود را

استفاده از این دوره به عنوان یک فرصت به صرف وقت با کیفیت با خانواده خود را. از آنجا که ما زندگی می کنند در جنوب کالیفرنیا بسیاری از ما حداقل یک ساعت اضافی و یا پس رایگان در حال حاضر که ما را حذف کرده اید ما رفت و آمد روزانه.

خاموش الکترونیک برای یک دوره مجموعه ای به صرف وقت با خانواده خود را. این زمان برای انجام برخی از فعالیت های معنی دار با هم. نگاهی به پیاده روی در خارج از طرح یک وعده غذایی و طبخ با هم, یک باغ گیاه ساخت یک پازل و یا بازی در بازی. لیست را می توان به عنوان طولانی به عنوان تخیل خود را.

گاهی اوقات ما در دیوانگی از زندگی و فراموش کردن در مورد آنچه واقعا مهم است. این بیماری همه گیر است که ما را با ارائه فرصت برای تنظیم مجدد ارزش های ما در حالی که حمایت از خانواده ما و دوستان و همسایگان در این سفر است.

Teri پارکر CFP® است که یک معاون رئیس جمهور برای CAPTRUST مشاوران مالی. او دارای تجربه در زمینه برنامه ریزی مالی و مدیریت سرمایه گذاری از سال 2000. رسیدن به او از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de