جدول: 2 هفته پس از مینه سوتا اولین coronavirus مورد

Category: توین سیتی No comments

دو هفته پس از مینه سوتا مقامات بهداشتی گزارش اولین مورد از coronavirus.

و برای بسیاری از تغییرات مداوم گزارش های جدید تشخیص و مداوم اخبار محلی و ایالتی و فدرال اقدام در این موضوع ساخته اند آن را احساس بسیار طولانی تر است.

روز به روز تعداد بیشتری از افراد رو تست اعداد بزرگ شد. از یک به دو در اوایل روز تا اخیر در مجموع 115 مثبت در مینه سوتا است. که به احتمال زیاد نیست به تمامی مقامات بهداشت گفت.

به دلیل عدم در دسترس تست شده متمرکز پزشکی و ارائه دهندگان جمعیت های آسیب پذیر و کسانی که در بیمارستان است. و در حالی که زمان نتایج آزمون نشان می دهد جامعه انتقال اتفاق افتاده است و فقط در تعداد انگشت شماری از استان ها, بیماری های عفونی, مدیر بخش کریس Ehresmann گفت: در جمعه 20 مارس که COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که به احتمال زیاد ظاهر بیش از همه دولت تشخیص داده نشده.

در همین حال دولت فدرال و مقامات شروع به حرکت به محدود کردن گسترش COVID-19 تصویب بودجه اضطراری شروع بحث در مورد حمایت از مالیات دهندگان و حرکت به مینه سوتا مدارس کسب و کار در ورزشگاه و سالن.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مقامات دولتی در جمعه 20 مارس اعلام کرد COVID-19 مورد در دولت در حال رشد 115 در دو هفته. و بیمه بیکاری ادعا آمار بی سابقه 95,000 این هفته است. همه گیر و تاثیر آن در دولت سوخت “یکی از مخرب ترین و گیج کننده هفته است که بسیاری از ما شاهد” Walz گفت.

در اینجا نگاهی به چگونگی تغییر در 14 روز گذشته و آنچه که ممکن است پیش رو به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

 • جمعه, مارس 6 – مینه سوتا وزارت بهداشت تایید مقامات دولت اولین مورد از COVID-19 در شهرستان رمزی. فرد در 70s تا به حال سمت در بزرگ شاهزاده خانم کروز بین کالیفرنیا و مکزیک رفت و او را به خود قرنطینه پس از بازگشت به مینه سوتا است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا و به قانون فدرال coronavirus پاسخ طرح که شامل بیش از $8.3 میلیارد دلار است.سهشنبه, آوریل 7 – مقامات بهداشتی دولت گفت: اولین Minnesotan به تست مثبت برای COVID-19 به حال جامعه محدود قرار گرفتن در معرض و توصیه می شود مردم را به اقدامات احتیاطی اضافی برای محدود کردن بیماری.چهار شنبه, آوریل 8 – مقامات بهداشت تایید یک مورد دوم از COVID-19 در مینه سوتا در این زمان یک کارور کانتی ساکن که می خواهم تعامل با کسی که با این بیماری در حالی که در اروپا است.
 • دوشنبه, مارس 9 – مینه سوتا مجلس نمایندگان و سنا به اتفاق آرا مصوب 21 میلیون دلار بودجه برای مبارزه با COVID-19.
 • سهشنبه, مارس 10 – مورد سوم از COVID-19 تایید شد در مینه سوتا در مقامات بهداشتی. فرد در 30s خود را در زندگی Anoka County و در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی است. همان روز Walz امضا و به قانون $20.9 میلیون دلار بودجه برای کمک به مبارزه با این بیماری است.
 • چهار شنبه, مارس 11 – دانشگاه مینه سوتا اعلام کرد این امر به طور موقت به حالت تعلیق در کلاس های حضوری حرکت آنها را آنلاین. مقامات دولتی اعلام کرد COVID-19 موارد در دولت رشد به پنج.
 • پنج شنبه, مارس 12 – مقامات دولتی گزارش چهار مورد مثبت آوردن مجموع به نه. قانونگذاران ایالتی در آن روز گفتند که تغییر اولویت ها به تمرکز بر روی COVID-19 پاسخ.
 • جمعه, مارس 13 – چهارده موارد گزارش شده در دولت و وزارت بهداشت و مقامات دولتی شروع به محدود کردن بزرگ-گروه تجمعات برای جلوگیری از گسترش. Walz یک فرمان اجرایی را امضا اعلام زمان صلح و اورژانس و خواستار لغو, رویدادهای بزرگتر از 250 نفر دعوت از کارفرمایان اجازه می دهد تا telework درخواست سازمان های مذهبی به خدمات آنلاین و تلفن بیمارستان ها به تریاژ بیماران قبل از اجازه دادن به آنها برای ورود تجهیزات پزشکی. این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ در روز جمعه نیز اعلام کرد که لغو تمام دبستان فعالیت های ورزشی است.
 • روز شنبه, مارس 14 – بازار آمریکا همچنین اعلام کرد آن را خواهد دید. بیست و یک از موارد آمد پس از مثبت مقامات بهداشتی دولت فرآوری تقریبا 300 تست در یک روز.
 • یکشنبه, مارس 15 – Walz همراه با سلامت دولت و مقامات آموزش و پرورش اعلام کرد که با اجرایی سفارش مینه سوتا مدارس خواهد دید بعد از چهار شنبه, مارس 18 و بسته باقی می ماند از طریق حداقل مارس 27, برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دانش آموزان آغاز خواهد شد آموزش از راه دور طراحی و توسعه توسط هر منطقه و مراقبت از کودک خدمات ابتدایی برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی همراه با خدمات ضروری در مدارس راه اندازی شد به در دسترس باقی می ماند در طول تعطیلی. مقامات بهداشتی در آن روز اعلام کرد که اولین نمونه از جامعه انتقال رمزی, Hennepin, داکوتای شهرستان و دولت در مجموع علامت تا 35.
 • دوشنبه, مارس 16 – جلوتر از سنت پاتریک روز Walz دولت و مقامات بهداشتی اعلام کردند که تماس در مینه سوتا, رستوران ها, میله ورزشگاه و دیگر مکان های عمومی جمع آوری فضاهای نزدیک میان همه گیر با استثنا برای تحویل و منظقه انتخاب کنید تا دستور غذا. مقامات بهداشت که روز گفت: در مجموع 54 نفر تست مثبت برای این بیماری است. همان روز که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نام در محدود کردن تجمعات به 50 نفر و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گردهمایی نباید بیش از 10 نفر. برخی از قانونگذاران جمهوریخواه با انتقاد از فرماندار حرکت خواستار آن نفس بیش از حد در حالی که مراقبت های بهداشتی گروه گفت: لازم بود. همچنین در روز دوشنبه در دانشگاه مینه سوتا گفت: همه طبقات را آنلاین برای بقیه ترم و فارغ التحصیلی خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.
 • سهشنبه, مارس 17 – در ساعت اندکی از صبح قانونگذاران ایالتی تصویب 200 میلیون دلار بودجه اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قبل از تماس یک ماه تعطیلی به کار از راه دور مگر اینکه به نام بازگشت به کنگره برای اقدام اضطراری. مجموع موارد در دولت رشد به 60.
 • چهار شنبه, مارس 18 – اسپا و سالن صاحبان روز چهارشنبه در واکنش به اخطار اواخر سه شنبه از هیئت مدیره از لوازم آرایشی سفارش آنها را به نزدیک تحت Walz اجرایی نظم در جامعه جمع آوری فضاهای. ایالتی مینه سوتا و دانشگاه که روز گفت: آنها می خواهم به حالت تعلیق در مراسم فارغ التحصیلی و و مجموع موارد به رشد 77 از جمله یک مورد از COVID-19 گزارش شده در مینه سوتا در مجلس نمایندگان. و 32 Minnesotans که می خواهم قرنطینه پس از قایقرانی بزرگ شاهزاده خانم کروز به خانه بازگشت.
 • پنج شنبه, مارس 19 – Walz دستور غیر ضروری اعمال جراحی در کشور می شود آغاز روز شنبه, مارس 23 به آزاد کردن فضای تخت و منابع پزشکی در دولت به عنوان مینه سوتا در مورد کل با صعود به 89 شامل چند استان ها با جامعه انتقال است. اولین مورد گزارش شده در شمال مینه سوتا دنبال شد در خشت شهرستان است. همچنین در روز پنج شنبه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake, سوالات مطرح شده در مورد Walz اقتدار را جارو عملیات اجرایی.
 • جمعه, مارس 20 – مقامات بهداشت در روز جمعه گفت: تعداد موارد مثبت در مینه سوتا رسیده سه رقمی در 115 و اعلام موارد در Chisago و فیلمور شهرستان برای اولین بار. Walz گفت: دولت نبود در یک موقعیت و در عین حال به صورت یک پناهگاه در محل سفارش اما دستور داد که مردم قیمت سنگ آهن در بازار در طول همه گیر بود موضوع را به مجازات تمدید قدرت برای وزارت خدمات انسانی به ارائه خدمات اورژانس و تمدید ثبت نام دوره برای کسانی که به دنبال تحت پوشش از طریق بهداشت دولت, بیمه, بازار, MNSure. دادستان کل کیت الیسون در انتشار اخبار گفت: Walz تا به حال قدرت تحت قوانین ایالتی مینه سوتا قانون اساسی به عمل در طول “زمان فوق العاده ای” با وجود Gazelka نظرات.

Walz روز جمعه گفت مقامات بهداشتی دولت ادامه خواهد داد به روز رسانی مورد بالغ و اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیش از آخر هفته. و در حالی که فرماندار گفت: پتانسیل موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش به عنوان یک ابزار در جعبه ابزار او قصد ندارد برای تماس که در کوتاه مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>