در ماه های آینده, نوادا را بالاتر سیستم آموزش و پرورش را تحت یک عمده رهبری تغییر و خواهد بود موضوع را به رای در سراسر ایالت است که بسته به نتیجه می تواند منجر به تجدید ساختار گسترده از آن چارچوب است.

آن زمان از قطعیت بزرگ برای دولت در دانشگاه ها و کالج ها ،

و آن مورد این است که زمان خوبی برای انتخاب UNLV رییس جمهور آینده. هیئت دولت از رجنت است که در انجام آنچه به نظر می رسد در حال حرکت آهسته جستجو برای موقعیت باید به طور موقت توقف آن تا اواخر این سال است.

دو دلیل وجود دارد برای این است. یکی نوادا صدراعظم تام رایلی طرح به مرحله در تابستان امسال پس از سه سال قرارداد اجرا می شود و یک جانشین است نه شناسایی شده معنی هر کسی که تقاضا برای UNLV کار در حال حاضر می دانم که رئیس خود خواهد بود.

دو Nevadans خواهد رای دادن در انتخابات سوال در نوامبر برای تصمیم گیری که آیا برای حذف رجنت از دولت که قانون اساسی خواهد روشن کردن ابهام در مورد میزان قدرت خود را و اجازه می دهد قانونگذاران به بازسازی بالاتر-ed سیستم.

با این تغییرات عمیق در راه رجنت باید اجازه شن و ماسه برای جلوگیری از تغییر قبل از آنها به هر دورتر با جستجو. آنها باید صبر کنید تا بعد از انتخابات ماه نوامبر هنگامی که رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها راضی چگونه سیستم فعلی کار می کند.

UNLV سزاوار یک ستاره از یک رهبر برای کمک به رسیدن به پتانسیل خود را اما در حال حاضر محیط زیست به سادگی منجر به جذب استعدادهای برتر.

به درک که چرا اول در نظر بگیرید که سیستم فعلی تنظیم شده است تا در یک مد مشابه به یک مدرسه عمومی منطقه با رجنت خدمت به عنوان مدرسه مدیره صدراعظم به عنوان سرپرست نوادا سیستم آموزش عالی به عنوان منطقه اداری و روسای دانشگاه ها به عنوان مدیران مدارس.

در حال حاضر فکر می کنم در مورد جستجو از منظر نوع متقاضی UNLV می خواهد. شما در حال بالا و دستیابی به مدیر است که یک کار خوب و مقدار زیادی از چشم انداز — آیا شما رول تاس و اعمال نمی دانستند صدراعظم به چه کسی شما می خواهم گزارش ؟ یا نه دانستن اینکه چه چیزی ممکن است از رجنت که استخدام شما ؟

و یا شما می توانید صبر کنید برای یک فرصت به آمده است همراه و در جای دیگر که در آن زمین نبود تغییر است ؟

نگه داشتن در ذهن است که این متقاضیان بودن بالا-دستیابی به دانشگاهیان که می دانند چگونه به انجام مشق شب — را نیز می دانیم که سال ها از سوء مدیریت توسط NSHE و رجنت ایجاد کرده اند یک درب گردان رهبری در UNLV به لحن دانشگاه, رهبری تغییر و دست پنج بار پس از آغاز سال 2006.

که این امر بدیهی است که یک دنیا تفاوت را به یک نامزد بدانید که آیا سیستم فعلی را در محل باقی می ماند و یا پیکربندی مجدد.

نگه داشتن در ذهن است که نامزدها صورت حرفه ای در معرض خطر در, به دنبال موقعیت. وجود بالقوه خود نام می تواند به بیرون درز کرد و آنها قطعا می خواهد علنا شناسایی اگر آنها شد فینالیست معنی خود را از کارفرمای فعلی می دانم که آنها به دنبال در جای دیگر و می تواند آن را به عنوان نشانه ای از بی وفایی.

با همه که مورد آن را حس می کند به توقف جستجو تا پس از رای دادن.

اعطا قطعیت نمی خواهد ناپدید می شوند پس از انتخابات به دلیل وجود هنوز هم سوالات بیش از چگونه قانونگذاران ممکن است بازسازی سیستم. گزینه رفتن تمام راه را از شکستن آن را به نفع ایجاد نظارت تخته برای هر فرد موسسه به حفظ چارچوب اساسا در جای خود است اما کاهش اندازه 13-عضو هیئت مدیره و برخی از مواضع موضوع به انتصاب به عنوان مخالف به همه انتخاب می شوند.

اما اگر رای گیری می گذرد نامزدهای بالقوه می دانند که نوادا رای دهندگان می خواهند رجنت شکسته و disempowered. این امر می تواند یک نشانه روشن است که رای دهندگان باید بیشتر از این اختلال است که ایجاد شده به طوری رهبری آشفتگی در UNLV.

به نوبه خود کمک خواهد کرد که UNLV قرعه کشی استخر مجرب نامزدها آن را سزاوار به منظور رسیدن به آن گسترده و بالقوه است.

دانشگاه آماده است برای انجام کارهای بزرگ در سال های آینده. در میان ارزهای اخیر دستاوردهای آن به دست آمده نخبگان R1 وضعیت به عنوان یک موسسه تحقیقاتی و توافق با اهدا کنندگان به ساخت 150 میلیون دلار به علاوه ساختمان های آموزشی است که اجازه می دهد UNLV دانشکده پزشکی به بیش از دو برابر فعلی آن اندازه کلاس. و این همه از یک دانشگاه است که برتری در نقش خود را به عنوان مقرون به صرفه عمومی دانشگاه با متنوع ترین بدن دانش آموز در کشور — سنگ پله برای خانواده های طبقه کارگر برای پیشبرد فرزندان خود را به طبقه متوسط و فراتر از آن.

اما برای نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو, UNLV نیاز بهترین رهبر آن را می توانید دریافت کنید. و انجام جستجو در حال حاضر با تغییرات لرزه ای احتمالا در افق نیست بهترین راه برای پیدا کردن آن شخص است. به جای هدف قرار دادن دکمه مکث تا اواخر این سال است سمت راست حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de