تیمبرولوز کارل-آنتونی شهرهای’ مادر در حالت کما در طول COVID-19 مبارزه

Category: توین سیتی No comments

تیمبرولوز مرکز کارل-آنتونی شهرهای’ به اشتراک گذاشته شده در اوایل صبح روز چهارشنبه مادر خود را در یک پزشکی ناشی از کما به عنوان او جنگ COVID-19.

شهرهای نوشته احساسی و توقف نزدیک به شش دقیقه ویدیو در Instagram به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با مادر ژاکلین کروز است قرارداد این رمان coronavirus.

مبارزه با اشک شهرهای گفت: کروز و پدرش کارل شهرهای Sr, نیست, احساس خوب, اوایل هفته گذشته است. پس از آنها نشان نمی دهد نشانه هایی از بهبود در شهرهای گفت که او و خواهر او توصیه آنها برای آزمایش برای این بیماری همه گیر.

شهرهای پدرش گفت: در حال حاضر در خانه در قرنطینه در خانه, اما مادرش اجازه نداشتم به ترک بیمارستان.

کروز وضعیت شامل 103-درجه تب و سرفه اما شهرهای ابراز تشویق بعدی پزشکی به او کمک کند. او “رفت وری” با داشتن تنفس مشکل و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی شهرها گفت.

شهرهای فشرد تا در این ویدئو بیش از چگونه او رو به وخامت روزانه.

“او به من گفتن چیزهایی که من نمی خواهم به اینجا, بنابراین من تا به حال به اخراج برخی از چیزهایی که او بود چرا که من نمی خواهم به شنیدن” شهرهای گفت: در رسانه های اجتماعی. “آن را به یک نقطه که در آن دشوار است. آن را بسیار دشوار است برای من و خانواده ام به حداقل می گویند.”

شهرهای گفت: او را دوست داشت و او را تشویق به ماندن مثبت است. او شده است قادر به برقراری ارتباط با او از آنجا که ناشناخته بعد او را در حالت اغما است.

“من در ساخت این فیلم به طوری که مردم درک شدت این بیماری واقعی است” شهرهای گفت. “این بیماری نیاز به به آرامی گرفته شده است. لطفا محافظت از خود و خانواده خود و عزیزان خود را به دوستان خود. عمل اجتماعی فاصله لطفا نمی تواند در مکان هایی با تعداد زیادی از مردم آن را فقط بالاتر شانس خود را برای گرفتن این بیماری است. این بیماری کشنده است. آن کشنده است.

“ما رو مبارزه با آن را به من و خانواده من است. ما برنده میخوام. امیدوارم داستان من کمک می کند.”

در مارس 15, شهرها گفت: او را اهدا $100,000 به کلینیک مایو به کمک تست برای COVID-19. NBA فصل بود به بیش از coronavirus در مارس 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>