تیمبرولوز و سیاهگوش به تعهد دلار تا 1 میلیون دلار به صندوق امداد برای هدف قرار دادن مرکز بخشی-زمان gameday کارکنان

Category: توین سیتی No comments

رهبری صاحب گلن تیلور تیمبرولوز و سیاهگوش اعلام کرد روز شنبه آنها را تعهد دلار تا 1 میلیون دلار به یک صندوق امداد برای هدف قرار دادن مرکز بخشی-زمان gameday کارکنان.

صندوق خواهد شد “ارائه کمک های مالی به صدها پاره وقت کارکنان که منفی تحت تاثیر از دست دادن بازی در هدف قرار دادن مرکز.”

گرگ’ اعلام آینه اقدامات صورت گرفته توسط بسیاری از تیم های دیگر و/یا پخش لیگ است که تا به شدت به مراقبت از خود را در عرصه کارمندان در پی لیگ را تعلیق به دلیل coronavirus نگرانی. آن را به عنوان ساده از یک فرایند برای مینه سوتا است. هدف مرکز تنها NBA عرصه موفق با این تیم است.

بنابراین تیمبرولوز/سیاهگوش و تیلور مجبور به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی چند قبل از آنها می تواند اساسا شخص دیگری پرداخت کارکنان. “در طول هفته گذشته این سازمان کار کرده است با احزاب مناسب به این طرح به ثمر کردند.”

“ما کارکنان که کار بسیار سخت را به هدف مرکز تجربه به یاد ماندنی برای طرفداران ستون فقرات چه کنیم,” تیلور در بیانیه ای گفت. “از افرادی است که نشان می دهد طرفداران به کرسی های خود را به greeters در ورودی, من می خواهم به انجام بخشی از من برای کاهش نگرانی های مالی است که می آید از دست رفته بازی با توجه به این ملی همه گیر. ما را از طریق این زمان دشوار با هم و نگاه به جلو به روز هنگامی که بازیکنان ما طرفداران و کارکنان پیوست دوباره در هدف قرار دادن مرکز.”

روز سه شنبه اعلام می آید فقط چند روز پس از تیمبرولوز’ all-star مرکز کارل-آنتونی شهرها اعلام کرد او اهدا $100,000 به کلینیک مایو به کمک در درمانگاه تلاش برای ارائه بیشتر coronavirus تست به کسانی که در اطراف دولت و فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>