تیم Eyman در پاسخ به سوالات من در مورد خنگ ویروس-دعوت حزب

Category: سیاتل No comments

Benjamin Franklin, reached from beyond the grave for a comment about being used by Tim Eyman in his excuse for throwing a mass gathering over the weekend, responded by silently weeping.

در واقع Eyman گفت: بنجامین فرانکلین ساخته شده او را انجام دهد. burakpekakcan / گتی ایماژ

تیم Eyman برگزار می شود یک رویداد کمپین بیش از آخر هفته که صدا به من مانند یک راه بسیار خوبی برای گسترش coronavirus در اطراف. من همیشه فکر می کردم از او به عنوان کسی که خوشدل در مورد برش غنی مردم مالیات و, گاییدن, مردم فقیر, اما من حدس می زنم او هم متنفر سالمندان و افراد بیمار. حتی آنهایی که غنی.

وقتی که من خواندن دعوت به Eyman حزب—که در آن او گفت که او امیدوار است او را به 251 “میهن پرستان” با هم چون که شکستن فرماندار Inslee را همه گیر-مبارزه با حکومت در برابر گروه های 250 یا بیشتر—من مبهوت خود سنگدلی و خودخواهی و می خواستم به دانستن آنچه که جهنم او فکر است. من سعی کردم به ahold از او و من هم سعی کردم به ahold از حزب میزبان Shannon Williams, اما هیچ یک از آنها را به من پس از من بر من گزارش این اطلاعات در دسترس عموم در مورد این حزب در Facebook.

شب گذشته Eyman برگشت رو به من. او پیامک من یک بیانیه بسیار طولانی است که اساسا گفت: بنجامین فرانکلین ساخته شده او را انجام دهد.

اینجا دقیقا همان چیزی است که او گفت.

سلام کریستوفر

من در این مورد در رویداد دیروز و آن را به خوبی دریافت کرده است.

در اینجا چیزی است: هنگامی که ما انجام می دهند ما طرح های محلی به اطلاع رای دهندگان تصمیم گیری در نور قرمز, فروش بلیط, دوربین — رای دهندگان طرفه با ما هر زمان. دولت همیشه می گفت آن را در مورد ایمنی اما رای دهندگان به رسمیت شناخته شد و همچنین از دست دادن آزادی خود را.

در طول این مبارزات من اغلب اشاره به قول معروف بنجامین فرانکلین: “کسانی که تسلیم ضروری آزادی به خرید کمی موقت ایمنی سزاوار نه آزادی و نه ایمنی.”

متمم اول قانون اساسی تضمین شهروندان حق صلح و دوستی جمع آوری. من بسیار نگران هستم که در موقعیت های شبیه به این و یا 9/11 یا ترس دیگر-فشرده وقایع است که دولت نقض اساسی حقوق اساسی کافی بدون سوال. و وقتی اتفاق می افتد که من دیده می شود رسانه ها است و اغلب خاموش و یا حتی همدستی. این مهم است که زمانی که دولت پرهیاهو و نقض اساسی حقوق اساسی وجود دارد نیاز به افراد با شجاعت به سوال آن چالش این بحث آن است. جی Inslee نیست “پیشنهاد” تعلیق 1st اصلاح او آن را دستور داد. که عمیقا نگران کننده به من.

هیچ مشکلی با دولت گفت: — ما به شدت اصرار شهروندان به انجام موارد زیر — که خوب است.

اما با استفاده از وزن پر و اقتدار و قدرت از دولت به منظور پایان سیاسی گفتمان تعلیق عبادت این حقوق اساسی است که لازم نیست و نباید قربانی بدون بیشتر بحث و مناظره. من قویا معتقدم که ما می تواند جامعه ای که ارزش هر دو ایمنی و آزادی, اما تنها اگر شما انتخاب افرادی که متعهد به هر دو.

چند چیز است:

1. این موضوع یک liiiiitle کمی متفاوت تر از نور قرمز دوربین فکر نمی کنید ؟

2. بنابراین شما می گویید شما یکی متعهد به “ایمنی”? شما کسی است که می خواهد “بیشتر بحث و مناظره” بیشتر فرایند بیشتر زمان برای متوقف کردن و چت کردن و فکر می کنم در این همه حتی در حالی که تعداد موارد دو برابر در هر هفته ؟ آه-kaaaay.

3. جی Inslee نیست “نظم” را “تعلیق 1st اصلاح.” و نه او “سفارش پایان گفتمان سیاسی.” او یک انتخاب رهبر در تلاش برای جلوگیری از هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مرگ و میر گفتن مردم به جمع آوری. او نمی گویند هیچ کس مجاز به انتقاد از او و هیچ کس مجاز به پرستش خدایان خیالی. دعا می کنم همه شما خواهید مرد.

4. چیزی گم شده اینجا Tim? که در آن توضیح چرا شما دمار از روزگارمان درآورد انداخت این حزب ؟ شما می توانید “سوال” جی Inslee همه شما می خواهید و سرزنش رسانه ها در حالی که شما در آن هستید در بسیاری از راه های مختلف. شما می توانید آن را در Facebook, شما می توانید آن را در توییتر شما می توانید آن را در رادیو شما می توانید آن را در تلویزیون. در عوض, شما التماس مردم به جمع آوری با هم برای ملاقات و خوش آمد می گوید در حالی که بی سابقه ویروس منتقل شونده از طریق تماس با انسان از هم میپاشد و پود جامعه است.

* * *

پس Eyman نمی پاسخ به این سوال اساسی که چرا او انداخت و اینکه آیا او بود که برای قطع این گه من نوشت و از او پرسید: “آیا شما برنامه ریزی برای جلوگیری از داشتن تجمعات مثل این؟”

Eyman پاسخ داد: “مانند هر کس دیگری من در ادامه به ارزیابی وضعیت و ادامه خواهد داد برای برجسته کردن نکات مهم در بالا.”

آه بله دوست دارم که چگونه افراد در حال مرگ در خیل همان چیزی دقیق به عنوان یکی هنگامی که شما برای اجرای یک نور قرمز.

من فشرده: “آیا شما تاسف از نادیده گرفتن مشاوره از جزیره County مقامات بهداشت عمومی از روز جمعه?”

Eyman پاسخ داد: “من اعتقاد دارم که همه شهروندان—از جمله خودم—در حال تقلا برای پیگیری فدرال و ایالتی و محلی دولت می تواند و نمی تواند ، آنها را تغییر تقریبا اساس ساعات روز:. در هر زمان بسیاری از دولت ها الزامی بسیاری از به طور مداوم در حال تحول محدودیت شهروندان باید به خصوص مراقب باشند تا دولت را ندارد وضعیت بد بدتر است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بیایید ببینید, بسیاری از ما در حال تقلا برای پیگیری قوانین اما برخی دیگران از ما به صراحت راه برای شکستن این قوانین بدون توجه به عواقب کشنده به بیمار و سالمند. من فکر بخصوص خودخواه, سراخ کون, Shannon Williams که انداخت و توهم برو چهره تیم Eyman که به معنای واقعی کلمه فکر می کند که رای دهندگان ایالت واشنگتن در حال رفتن به انتخاب ناموفق دزد به عنوان بعدی خود را فرماندار آنجا که او را متعهد به “امنیت و آزادی” از Inslee.

Eyman نیز فرستاده من این تصویر, اثبات, من حدس می زنم که Inslee ممنوع است, قانون اساسی یا هر چیز دیگری ؟

Screenshot_2020-03-16_at_1.20.57_PM.png

اما به دلیل Eyman پاسخ نمی دهند به من—حتی اگر او رقصید در اطراف تمام سوالات من—من باید حذف اطلاعات تماس که در دسترس عموم در مورد این حزب از جمله Shannon Williams, آدرس ایمیل از پست قبلی من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>