پنج شنبه COVID-19 روز رسانی: الیزابت وارن برادر می میرد از Coronavirus میچ مک کانل می دهد “یکی از غم انگیزترین, واقعا خنگ نظرات همه زمان”

Americas top necromancer.

برخی از خانه داری: من قرار داده و بعد در این سرفصل به عنوان یک یادآوری به خودم. من در حفظ و تفکر این جمعه امروز. آیا این است ؟ آن را پنج شنبه.

چند آمریکایی ها اعتماد تهمت اطلاعات در COVID-19, با توجه به یک AP-NORC نظرسنجی. در اینجا چیزی است که آنها را در بر داشت:

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

فقط 28 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها به طور منظم در حال گرفتن اطلاعات از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس و تنها 23 درصد می گویند که سطح بالایی از اعتماد به آنچه که رئیس جمهور گفتن است ، یکی دیگر از 21% به او اعتماد یک مقدار متوسط.

اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن بالاتر است و در میان هواداران خود را هر چند تنها حدود نیمی از جمهوری خواهان می گویند که مقدار زیادی از اعتماد به مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر و 22 درصد می گویند که آنها را کم و یا هیچ اعتماد به آنچه که او می گوید: در مورد COVID-19 شیوع.

دیروز دیابت میچ مک کانل پیشنهاد نقدی-کوتاه متحده ورشکسته می تواند به جای دریافت بیشتر فدرال کمک: نظرات درو قوی در سوئیس از تعدادی از فرمانداران. رژیم صهیونیستی. Cuomo از نیویورک با اشاره به دخالت نظرات به عنوان “یکی از غم انگیزترین, واقعا خنگ نظرات در تمام دوران است.”

ما آنهم این است که در این دیدگاه امروز صحبت کردن در مورد ما coronavirus پاسخ. من در میانهی شب به تماشای این قسمت هنوز اما من دوست دارم شادی را “I Love New York” ژاکت. همچنین Jay نگه می دارد خود را با استفاده از “شماره گیری” استعاره.

خواهد کسی ارسال نانسی یک ماسک?

هفته گذشته واشنگتن دریافت بیش از 82,000 مدعیان بیمه بیکاری: در سراسر کشور 4.4 میلیون نفر در پی بیکاری در هفته گذشته.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 692 مرگ و میر و 12,494 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

Facebook می گوید آن را حذف Facebook حوادث که نقض اقامت-صفحه اصلی سفارشات: رسانه ای اهمیت یافت که آنها را حذف نمی, بسیاری از آنها را.

الیزابت وارن اعلام کرد که برادرش درگذشت COVID-19 عوارض شنبه شب: “من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که مراقبت از او را گرفت اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند “دوستت دارم” یک بار دیگر و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر” او ادامه داد. “من شما را از دست صمیم قلب برادر من.”

ترجمه: تئوری های توطئه در حال حاضر مسابقه در اطراف رسانه های اجتماعی همچون آب و وارن از دروغ گفتن در مورد بستگان خود بیمار و در حال مرگ از coronavirus.

دکتر ریک روشن خواهد شد پر کردن یک whistleblower با شکایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ بازرس کل وکلای او پنج شنبه اعلام کرد. روشن روز گذشته ادعا کرد که او “غیر ارادی انتقال” از بهداشت و خدمات انسانی و موقعیت پس از آوردن تا نگرانی ها در مورد هیدروکسی کلروکین.

پشتیبانی غریبه

خانه است که انتظار می رود به تصویب بعدی $484 میلیارد coronavirus بسته کمک های بسیار به زودی. در اینجا چیزی است که آن را پوشش می دهد:

این لایحه را فراهم فوری $321 میلیارد تزریق برای چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک نجات صندوق که از پول هفته گذشته است. دلار 484 میلیارد بسته نیز فراهم می کند یکی دیگر از 60 میلیارد دلار در بحران اقتصادی وام برای کسب و کارهای کوچک 75 میلیارد دلار در کمک های اضطراری برای بیمارستانها و 25 میلیارد دلار به سطح شیب دار بالا coronavirus تست.

SDOT باز است 6 کیلومتر بیشتر از آن “سالم ماندن خیابان” این جمعه: “ما با هدف تبدیل حدود 15 مایل به سالم ماندن خیابان ها در هفته های آینده,” SDOT نوشته در وبلاگ خود را امروز. “ما همچنان به بررسی تلاش و کار با جامعه و ذینفعان در توصیه هایی برای بهبود. اضافی تعطیل خواهد بود موضوع را به تغییر بر اساس سفارشات جدید ساخت و ساز و در دسترس بودن ما خدمه و نشانه هایی است.” در اینجا که در آن جدید سالم ماندن خیابان ها واقع خواهد شد:

Rainier Beach

راینر ساحل

Greenwood

گرینوود

Central extension

مرکزی فرمت

Beacon Hill

چراغ تپه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de