از طریق reunions و تفسیری آیات دریاچه مید شهر ارواح زندگی در

Category: لاس واگاس No comments

A Tour of St. Thomas

استیو مارکوس

چلسی کندی امور عمومی متخصص ایالات متحده خدمات پارک های طول می کشد یک عکس از بقایای یک مدرسه در خیابان Thomas شهر ارواح در دریاچه مید ملی منطقه تفریحی در نزدیکی Overton, پنج شنبه, فوریه. 13, 2020.

تور سنت توماس

The remains of a grocery store and ice cream parlor in the town of St. Thomas in the Lake Mead Recreation Area near Overton, Nev. Thursday, Feb. 13, 2020. The town, founded by Mormon settlers in 1865, was submerged by the waters of Lake Mead but resurfaced as water levels dropped in the early 2000's. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

بسیاری از نوادا شهر ارواح شد و به سرعت در حال ایجاد شده توسط کارگران معدن و آینده نگر و رها شده به عنوان به زودی به عنوان معادن خشک شده بود. اما سنت توماس در سال 1865 تاسیس به عنوان یک مورمون کشاورزی پاسگاه شد و در نهایت رها شده برای کمتر معمولی دلیل: آن را در مورد به غرق.

توسعه سد هوور و متعاقب آن شکل گیری دریاچه مید مستغرق سنت توماس در سال 1938 وادار به شهر ساکنان به فرار. باقی مانده از سابق شهر واقع در دریاچه مید ملی منطقه تفریحی در نزدیکی Moapa دره زیر آب ماند تا سال 2003 زمانی که شدید ناشی از خشکسالی دریاچه تا حالا به اندازه کافی برای دوباره افشای این منطقه است.

پس از آن به شهر ارواح تبدیل شده است به یک جاذبه توریستی و گاه به گاه reunion سایت برای فرزندان ساکنان سابق بسیاری از آنها منتقل به اورتون و Logandale در Moapa دره.

“وجود دارد کاملا چند از آنها هنوز هم در اطراف می گوید:” رابین Maughan, مدیر اجرایی, پیر Logandale مدرسه تاریخی و فرهنگی جامعه در شهر Moapa دره.

در سال 2019 به پارک ملی کارکنان خدمات نصب تفسیری علائم در طول 2.5 مایل سنت توماس دنباله به بازدید کنندگان اطلاعات بیشتر در مورد سنت توماس ” تاریخچه. دنباله شرح زیر سابق خیابان سنت توماس و ویژگی های باقی مانده از ساختمان پایه آب آسیب دیده اما برجسته.

کار با محلی مورخان ساکنان سابق و فرزندان آنها خدمات پارک های ملی شناسایی صاحبان و استفاده از ساختمان ها هنوز هم قابل رویت در شهر ارواح. بازدید کنندگان می توانید در حال حاضر مشاهده باقی می ماند و تصاویری از ساختمان های اصلی در کنار هم به لطف تفسیری نشانه.

“بسیاری از آنچه ما می دانیم در مورد این منطقه است که از کلام می گوید:” چلسی کندی امور عمومی افسر دریاچه مید ملی منطقه تفریحی.

اگر چه سنت توماس تاسیس شد توسط مورمون ها که فکر می کردند که هنوز هم در یوتا کسانی که ساکنان چپ حل و فصل شش سال بعد پس از مرزهای دولتی تنظیم شد. دیگر مهاجران به این منطقه در طول سال است که به دنبال.

در دوران اوج خود را در اواخر 1800s به اوایل قرن 20 سنت توماس به حال یک مدرسه و یک فروشگاه عمومی یک اداره پست فروشگاه اسلحه و یک هتل. اوج آن جمعیت شد 500 و صنایع شامل نمک معدن و کشاورزی است. این شهر همچنین یک نقطه توقف در اولین خودرو مسیر بین شهر سالت لیک و لا شناخته شده به عنوان نوک پیکان دنباله کندی می گوید.

در سال 1928 رئیس کالوین کولیج مجاز ساخت و ساز از آنچه که تبدیل به سد هوور. وعده جبران خسارت توسط دولت فدرال ساکنان شروع به حرکت اغلب برچیدن خانه های خود را به استفاده مجدد از ساختمان های با ارزش مواد. در 1935 آب شروع به افزایش و شهر عملا رها شده است.

“به آنها داده می شود مقدار مشخصی دلار برای خود خانه” Maughan می گوید. “در آن واقع بود ‘آن را و یا ترک آن” از آنجا که خانه های خود شدند و رفتن به پوشش داده است.”

آخرین مقیم این شهر شد هیو خداوند که معروف ماند تا سال 1938 هنگامی که آب در آمد زني در خود را درب. او موفق به فرار با قایق پس از سوزاندن خانه اش به زمین با توجه به Maughan. “او نمی خواست آن را گرفته شده توسط دریاچه,” او می گوید.

در طول سال در این شهر گاهی اوقات قابل رویت شد دوباره در طول غیر منتظره ای خشک فصول Maughan می گوید. در آن موارد نادر ساکنان سابق را ملاقات در محل شهر و برگزاری مراسم و مراسم او می گوید. اخیر یک مقام در سال 2012.

اما بی سابقه تنش خشکی در اوایل 2000s است که در ادامه به این روز در آورده اند این سایت به خوبی بالا, دریاچه, سطح, شاید برای همیشه. آن را حداقل 20 سال بالاتر از میانگین بارش برای سطح دریاچه به بیش از ارتفاع شهر دوباره کندی می گوید.

“یک روز امیدوارم از آن خواهد شد [مستغرق] و دریاچه خواهد شد بازگشت به سطوح بالاتر اما نه در هر زمان به زودی,” او گفت:.

امروز Maughan می داند که یکی از سابق سنت توماس ساکن که هنوز هم زنده است و زندگی در طوفان, Utah. دیگران با روابط سابق شهر غالبا با توقف تاریخی جامعه و سوالات در مورد تاریخچه آن, او می گوید.

“مردم به ارمغان خواهد آورد من سابقه خانوادگی آنها و مرا کپی” Maughan می گوید. “آن را مانند آنها می خواهند مرا به اجداد خود می دانند.”

در حالی که او هیچ اتصال مستقیم به سنت توماس Maughan تبدیل شده مجذوب آن تاریخ به خصوص از زندگی در Moapa دره که در آن بسیاری از سابق سنت توماس اقامت خانواده. از طریق محلی, تاریخی, جامعه, او امیدوار است تا اطمینان حاصل شود که شهر از دست رفته نیست.

“من احساس می کنم که ما لازم نیست که حضور در اینجا در Logandale و اورتون بدون سنت توماس” Maughan می گوید. “ما در آغاز سنت توماس و من نمی خواهم که ارتباط فراموش شده است.”

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>