این هفته در سیاتل Takeout & تحویل اخبار: بازگشت Nacho Borracho جدید Oddfellows یک ساعت یک مبارک و بیشتر

کاپیتول هیل Nacho Borracho بسته است تا boozy نوشیدنی های یخ زده و خوشمزه مواد غذایی مکزیکی از ال Xolo برای رفتن. ال Xolo از طریق Instagram

این هفته, رستوران ها, میله ها و کافه ها همچنان به بازگشت در جدید و اجتماعی راه دور. با یک آخر هفته سه روز بر ما, در حال حاضر زمان خوبی برای خودتان صرفه جویی در غذا-زمان دبستان با چک کردن آخرین بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل از Macrina مستی-flanked ساندویچ در معنی ساندویچ به nacho بستنی در نمک و نی به Oddfellows ساعت یک مبارک. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر و بررسی کامل ما takeout و تحویل دایرکتوری و مداوم ما لیست to-go رستوران ویژه برای ایده های بیشتر.

بازگشایی برای بایگانی اطلاعات

Atulea
پنیر چای و مسابقه به شکل سوراخ در زندگی شما پر خواهد شد و در 22 مه (و هر چهارشنبه-پنج شنبه بعد از آن). کاپیتول هیل کافه ارائه می دهد آنلاین سفارش پیاده روی تا پنجره را-در-خانه چای کیت.

Carrello
قرعه کشی بزرگ از این حرکت نقطه از Altura صاحبان ربکا و ناتان Lockwood است که شما snacky ایتالیایی گزش چرخ به جدول خود را مبلغ کم-سبک. اما تا زمانی که فرد در ناهار خوری بازگشت به زندگی ما, شما قادر خواهید بود به منظور takeout شروع چهار شنبه, مارس 25. Preorders در حال حاضر باز هستند.

Corvus & Co.
دعوت, گوت, پسند, بار, برای بایگانی اطلاعات و تحویل روزانه از 11 am-9 pm. خود را آنلاین منو بیشتر از همه چیز شما می خواهم در پیدا قبل از زمان از جمله یک بره برگر سوخاری, پیاز سوخاری اسپایسی مرغ ساندویچ و کنگر فرنگی سرخ. در مشروب الکلی مقابل آنها premixed کوکتل است که طیف وسیعی از کلاسیک (قدیمی و از مد افتاده و یک مارتینی 12$) Corvus-اصلی (Rhubarbarella با جین و housemade توت فرنگی-ریواس پوره $13). آنها همچنین باید آبجو و شراب به رفتن.

خوب بعد دوناتها
برای تعطیلات آخر هفته خود را قهوه, خمیر سرخ شده و صبحانه ساندویچ نیازهای سفید مرکز فروشگاه doughnut را باز درهای خود را بر روی چهار شنبه-پنج شنبه از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر برای وانت و بایگانی اطلاعات.

لوک
فرانسه اغذیه فروشی و مشروب فروشی آمریکایی اعلام کرد در مارس 21 که آنها در حال حاضر ارائه خدمات بایگانی اطلاعات در قالب چهار دوره شام برای دو نفر (90 دلار) در دسترس برای پیشسفارش یک روز در پیش است. این هفته منو شامل دودی پولاک tartine, یک گوهر کاهو, سالاد Boeuf Bourguignon یا تست جو tsampa و “برگ سرخ مایل به قرمز معطر” باواریا بستنی.

Marination Ma Kai
خودتان برخی از جزیره-fusion هاوایی مواد غذایی (مانند گوشت گاو tacos, سلام لغزنده و کیمچی برنج سرخ شده) از این Alki تكیه که در حال حاضر ارائه مواد غذایی و کوکتل برای رفتن.

معنی ساندویچ
از 20 مه بزرگ, داغ ساندویچ در Macrina نان شما بوده ام خواب مورد برای تماس وانت در بالارد.

Nacho Borracho
شروع جمعه, مارس 22 از 1-5 pm مکزیک نقطه فروش نوشیدنی های یخ زده و ال Xolo غذای دومی که شما می توانید از روز شنبه-پنج شنبه از 1-5 pm توسط سفارش حضوری و یا تماس های آینده. چارلز Mudede یک بار نوشت: “پس از یک روز کار من تقریبا هرگز موفق به یک یا دو یا سه نوشیدنی در Nacho Borracho.” (او همچنین توصیه می کند nachos در.)

San Fermo
بالارد گوهر پنهان از یک رستوران ایتالیایی شده است عامل یک pop-up با گرفتن و رفتن کیت و اساسی شربت خانه پس از قرنطینه شروع و آن را در حال حاضر بسته شده است. اما این یک چیز خوب است! به این معنی که این رستوران در حال حاضر ارائه پخته شده و به منظور آیتم های منو به صورت منظقه وانت.

روز یادبود ویژه

اتان Stowell رستوران (چگونه به طبخ یک گرگ Mkt., قرمز, گاو, Rione XIII, Tavoláta)
اتان Stowell رستوران خانوادگی برگر بسته های موجود برای تحویل در مارس 23-24 شامل اندازه کافی Niman تگزاس نخست گوشت بیچر را برش پنیر سالخورده, پنیر چدار, گیاهی اتصالات, راز, سس و Macrina نانوایی نان سیب زمینی برای چهار نفر.

جود قدیمی شهر
از طریق مه 23, شما می توانید سفارش, حرکت تند و سریع, مرغ با هر premixed کوکتل (از جمله خانه های خود را negroni) برای $25.

SeriousTakeOut
تام داگلاس روز یادبود شام جعبه همراه با انتخاب خود را از ذغال کبابی ماهی قزل آلا نهر مزارع لغو احکام صادره ی گوشت خوک و یا زغال کبابی آبی شمال Cod cod و میگو (که هر دو با سالسا تازه ورد). همچنین پنیر چدار نان ذرت با Prosser, مزرعه شیرین, پیاز, کره, مادر بزرگ Forgarty را با سرکه سیب, سالاد کلم, guajillo فلفل قرمز کباب لوبیا و نان و کره شور, توت فرنگی و زنجبیل نان روغنی با وانیل: یک بطری 2017 کلون 7 Sauvignon بلان از کلمبیا دره و یک شیشه از مالش با عشق دودی BBQ. پیشسفارش برای مارس 25 وانت.

کشت
آشپز ماریا Hines پخت و پز است تا به بسته BBQ برای چهار ($110) کامل خود را با انتخاب از گلوتن و لبنی سنت لوئیس به سبک دودی, دنده یا اپپلوود سینه دودی همراه با 375ml ساز مارک با گیلاس و bitters. برنامه یک وانت بار بین جمعه, مارس 22 و چهار شنبه, مارس 25 از 1-7 pm.

فوق العاده جدید

Addo
هر کس و برادر خود است که پخت نان در این روزها که به معنی آرد و مخمر نازک بر روی زمین است. برای آینده خود قرص Addo شما پوشش داده شده با “Hypeyeast” شربت خانه بسته که شامل نان و آرد, آرد همه منظوره, خشک, مخمر, مخمر تازه و استارت برای $25.

Brimmer & Heeltap
در علاوه بر این به شراب خود را باشگاه gastropub ارائه شده است به رفتن غذا کیت و جداجدا سفارش داده شده برای موارد جمعه وانت. آنلاین سفارش پنجره بسته شده است در این هفته اما بررسی بازگشت در اوایل هفته آینده برای فرصت دیگری.

درمان کوکتل
کوکتل و charcuterie نقطه جشن فارغ التحصیلی, جشن های تولد و هیجان انگیز دیگر موارد با جدیدترین جشن کیت. آن را همراه با دو عکس ساخته شده با رم horchata ودکا, creme de کاکائو فندق و خامه را به عنوان به خوبی به عنوان دو حزب رقص کیک از کیک رویال و انتخاب خود را از یک مارگاریتا, cosmo یا قدیمی از مد افتاده کوکتل کیت.

کیر, Drive-In
از طریق ژوئن 21, grads decked در یک کلاه و لباس می تواند نمره رایگان همبرگر و چیز برگر از هر دیک محل.

Frankie & Jo است
گیاهی یخ مغازه کرم در حال حاضر پیاده روی تا سفارش در چهارشنبه روزهای جمعه و یکشنبه از 3-6 ساعت در علاوه بر این به خود preorder برنامه. آنها به فروش پیمانه نیم لیتری تنها.

Oddfellows کافه + نوار
Oddfellows معرفی خواهد شد ساعت یک مبارک هر پنج شنبه-جمعه از 3 تا 7 ساعت شروع این هفته است. در سوپ زرت سیب زمینی سرخ کرده مک و پنیر سرخ شده با کنگر فرنگی, قلب premixed کوکتل و غذا کیت در تخفیف.

Pagliacci پیتزا
این پنج شنبه, مارس 23 محلی پیتزا زنجیره ای است که به دور دو بسته از نوعی کیک کوچک رویال شور کارامل و رقص کیک با هر سفارش پیتزا در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

دستفروش دم کردن شرکت
آبجو نوشیدن صاحبان سگ می توانید خرید “ییپ ییپ” (کوچک) یا “Bow Wow” (بزرگ) بسته نرم افزاری از سگ-تصویب موضوعات از سیاتل Barkery, Spratt حیوان خانگی پرتره و Bowser خود آبجو. سفارش مارس 22.

نمک و نی
پورتلند-بر اساس زنجیره ای شناخته شده است به شکستن قالب سنتی طعم بستنی (که می تواند خود را فراموش کرده ام هالووین-مضمون خوک خون با طعم اختیاری ترد اشکالات در بالا?), پس از آن تعجب آور نیست که خود را آخرین معجون دسر-ifies ی nachos مجزا مورد پسند میان وعده غذایی است. ایجاد شده با کمک از بازیگر و کمدین Terry Crews های Nacho متوسط بستنی پک ($65) شامل دو پیمانه نیم لیتری Nacho متوسط بستنی (شامل چسبناک پنیر مقداری بیش از hunks شور-ذرت چیپس و پاشیده با ancho شیلی و دارچین) به همراه تک پیمانه نیم لیتری گلدان از طلا و رنگین کمان و شکلات چسبناک یکجور دوربین عکاسی و شور Malted شکلات تراشه کوکی خمیر. تمام درآمد حاصل از سود رستوران کارگران صندوق امداد.

آینده فوق العاده

i5 فو
سریع گاه به گاه ماکارونی مشترک اهدا خواهد شد 20 درصد از takeout سفارشات به مواد غذایی و تاسیسات در ژوئن 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de