این هفته در سیاتل Takeout & تحویل News: مانی را قوطی, Caffe ویتا بازگشایی یکی دیگر از کشاورزان بازده بازار و بیشتر

جورج تاون دم را wildly محبوب مانی را Pale Ale در حال حاضر در دسترس در قوطی! خرید یک مورد یا دو در آبجوسازی و یا سعی کنید شانس خود را در فروشگاه مواد غذایی محلی خود دانستن است که تمام درآمد حاصل خواهد شد به اهدا برنامه های امداد برای خدمات کارگران صنعت. جورج تاون دم شرکت از طریق Facebook

تا آنجا که اشتهای خود را نگران است وجود دارد مقدار زیادی به هیجان زده در مورد این هفته است. ما گرد به تازگی بازگشایی نقاط ارائه takeout و تحویل فوق العاده جدید و چیزهای دیگر شما ممکن است می خواهم به می دانم که از جدید omakase شام از سوشی Kashiba به بازگشت ملکه آن بازار کشاورزان و Caffe ویتا به یکشنبه Funday Pop-Up در شهروند این جمعه. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر و بررسی کامل ما takeout و تحویل دایرکتوری و مداوم ما لیست to-go رستوران ویژه برای ایده های بیشتر.

بازگشایی برای بایگانی اطلاعات

فروزان شیرینی
محل Bellevue محلی بیگل فروشگاه است و در حال اجرا دوباره. سفارش stand-alone و شیرینی و ساندویچ بیگل سگ و بیشتر برای وانت از طریق وب سایت خود را.

Caffe ویتا
کاپیتول هیل, Seward, پارک, Fremont, پایین ملکه, ملکه آنه Fiore و پیشگام مربع مکان کافی شاپ های محلی هستند باز برای preordered وانت.

کشور بزرگ برگر
رنه اریکسون کلاسیک برگر مشترک زنجیره ای است که در حال حاضر در خدمت صبحانه و ناهار هر دوشنبه تا جمعه برای وانت و تحویل.

جو شکلات Co.
از روز شنبه 28 مارس در کارخانه شکلات و نسکافه نوار باز است و از 9 صبح تا 2 بعد از ظهر در خدمت mochas و شکلات تکه کوکی ها در Pike Place.

لو Panier
همیشه شلوغ-in-the-قبل از-بار به سبک فرانسوی نانوایی در حال حاضر روزانه به صورت منظقه وانت و تحویل از ساعت 7 صبح-5 بعد از ظهر.

Loulay
شما هم اکنون می توانید preorder استیک یا گیاهی شام از مرکز شهر رستوران فرانسوی از طریق وب سایت خود را. آنها همچنین باید گزینه های ناهار, ارواح, شراب و آبجو برای رفتن.

Pappardelle را ماکارونی
پایک محل ماکارونی فروشگاه بازگشته است باز جمعه-یکشنبه وانت.

شکر + قاشق
U-منطقه آجر و ملات محل آماده به خوردن کوکی خمیر purveyors جدید ساعت محدود از 12-7 ساعت در روز است. ساقه آنها را با یک متن به برنامه یک وانت بار و یا سفارش آنلاین رایگان روز بعد تحویل.

قلع جدول
خود را preordered ricotta gnocchi, میت لوف مک و پنیر و دیگر قلع جدول ارائه خواهد شد کاهش برای شما در یک سبد کوچک هنگامی که شما را متوقف برای وانت.

بازارهای کشاورزان

ملکه آن بازار کشاورزان
ملکه آنه کشاورزان در بازار دیروز بازگشایی شد. به عنوان با دانشگاه منطقه بالارد و غرب سیاتل بازارها و خریداران را تشویق به پوشیدن ماسک, سفر, خود ارضایی, ترک حیوانات خانگی در خانه و ثبت نام داوطلبانه سوگند امیدوار به نگه داشتن یک فاصله امن. برخی از فروشندگان در حال ارائه preorders به محدودیت زمان خرید.

فوق العاده جدید

شهروند
ملکه آن کافه را علامت بازگشایی با پاپ آپ و شمال غرب برداشت مواد غذایی رانندگی در ساعت 10 صبح روز یکشنبه در هوای باغ آبجو. پوشیدن یک ماسک فاصله خود را حفظ و جلوگیری از به فهرست to-go موضوعات از سلام رابین ترس Lecheria و Rubinstein شیرینی. فراموش نکنید که برای آوردن مواد غذایی کنسرو شده به کمک.

نشانه & Brews BBQ باش برای خط مقدم غذاهای سیاتل
جک کباب روبن را Brews و اسنوهومیش پای Co. teaming تا برای شام بسته در روز شنبه, مارس 30 با بهره گیری خط مقدم غذاهای سیاتل یک داوطلب به رهبری ماموریت برای تغذیه کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه. این بسته شامل چهار دوره مزه منو از جک کباب و اسنوهومیش پای شرکت منحصر به فرد مجازی زوم شام با BBQ pitmasters و تخمیر (و همسایگان) و چهار آبجو جفت از روبن را Brews برای اضافی $25.

کیک رویال
غرور ماه است که در اوایل این سال به لطف نانوایی را رنگین کمان, کیک, موجود در فروشگاه و آنلاین.

درمان کوکتل
کوکتل و charcuterie نقطه سرب bartenders به شما آموزش خود را mixology اسرار در ساعت یک مبارک زوم کلاس که با cosmo, مسکو قاطر قدیمی از مد افتاده, mojito یا شات کیت.

دینو را پای گوجه فرنگی
پیتزا مشترک باز خواهد بود برای ناهار از یکشنبه, مارس 29-یکشنبه, مارس 31 شروع در ظهر هر روز. توقف توسط و به سفارش بایگانی اطلاعات و یا سفارش از طریق خاویار.

جورج تاون دم کردن شرکت
پس از بازگشایی درهای خود را آخر هفته گذشته جورج تاون دم در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 2500 موارد خود را wildly محبوب مانی را Pale Ale موجود در قوطی برای اولین بار. در حال حاضر علاوه بر عرضه آنها در آبجوسازی (وجود دو مورد محدود کردن هر فرد است که تنها می تواند خریداری شده در محل در حالی که منابع آخرین, توصیه ما تماس پیش رو) شما همچنین می توانید پیدا کردن قوطی های خود را در فروشگاه مواد غذایی محلی. آنها وارد این لیست از شرکت فروشگاه های, اما آگاه باشید که این قوطی های فروش مانند hotcakes و ممکن است به فروش می رسد هنگامی که شما نشان می دهد. آه و تمام درآمد حاصل خواهد شد به نفع برنامه های امداد برای خدمات کارگران صنعت.

Hama حما شرکت
رستوران محلی mavens و غذاهای دریایی ملکه رنه اریکسون و جولیا سالیوان منجر خواهد شد شما را در یک صدف-shucking سفر از طریق زوم در روز شنبه, مارس 30. این 75 دلار بسته است که می آید همراه با کلاس شامل چهار ده صدف از جمله مرغ ماهیخوار, حما حماة آبی استخر و دریا, گاو varietals همراه با هنریتا قرمز, سبز, کاری, کره و دیگر اختیاری افزودنیهای فایرفاکس.

هیچ لنگر
از 12-5 بعد از ظهر, شنبه-دوشنبه, شما می توانید چیزهایی مانند رازیانه-درمان گراز ساندویچ دودی و سیب زمینی, سالاد برای ناهار از Belltown نوار آبجو.

شادی
راشل یانگ آسیایی, خیابان مواد غذایی با الهام رستوران ریختن لوبیا در سس مخفی. شما هم اکنون می توانید سفارش بطری های خود را, شور, ماهی خوش طعم و چاشنی های تند.

سوشی Kashiba
سیاتل سوشی پیشگام Shiro Kashiba که با اعتبار آوردن سوشی به سیاتل در دهه 1960 ارائه شده است takeout omakase (که 100 دلار به ازای هر فرد همراه با 10 قطعه از سوشی نه قطعه sashimi او امضا, black, cod و tamago ظروف و کنار برنج) در پایک محل رستوران.

تعطیلی

این Burgundian
این Tangletown هنر و صنعت آبجو نوار بسته شده است اما آنها مصرانه از شما برای حمایت از دوستان خود را بیش از در Bottleworks و Brouwer کافه که هر دو هنوز هم باز برای بایگانی اطلاعات.

Sémillon نانوایی & Café
دبی نم فرانسه-سبک نانوایی خواهد درهای خود را برای همیشه لطفا برای. اما آنها می گویند که “یک از فروشگاه های مختلف باز خواهد شد در فضای قدیمی به زودی با برخی از دستور العمل های قدیمی و یک دسته از جدید ارائه شده است.”

آینده فوق العاده & دهانه

Addo
با الهام از ویلیام Speidel کلاسیک اشپزی Addo شما نمی توانید خوردن Mt. راینر سری آوردن $65 شنبه وعده های غذایی (شروع ژوئن 6) برای لذت بردن از در خانه که برجسته دوره های مختلف در سیاتل رستوران ،

i5 فو
سریع گاه به گاه ماکارونی مشترک اهدا خواهد شد 20 درصد از takeout سفارشات به مواد غذایی و تاسیسات در ژوئن 2.

PCC منطقه مرکزی
آخرین پاسگاه جامعه بازار مواد غذایی را در منطقه مرکزی در ژوئن 17.

معبد شیرینی
با شروع در ماه ژوئن کریستینا چوب pop-up نانوایی را شروع به انجام هفتگی شیرینی جعبه وانت با دو گزینه: یک TGIF جعبه شیرینی در روزهای جمعه و تعطیلات آخر هفته بقا جعبه با یک ترکیب خوش طعم و شیرین آیتم ها, یک شیشه مربا و شش اونس کیسه از پخش قهوه در روزهای شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net