این هفته در سیاتل Takeout & تحویل نیوز: بازارهای کشاورزان بازگشت Sunny Hill باز می شود, لیندا Derschang شروع می شود Pop-Ups و بیشتر

بالارد و دانشگاه منطقه بازارهای کشاورزان باز خواهد گشت این آخر هفته اما آنها در عمل کمی متفاوت تر از قبل از قرنطینه بار. برخی از راهنمایی: منظور از فروشندگان جلوتر از زمان ارسال یک فرد در هر خانواده و ترک حیوانات خانگی در خانه است. بالارد بازار کشاورزان از طریق Facebook

آن شده است یک ماه پس از واشنگتن رستوران ها و کافه ها را تا به حال تعلیق در شخص ناهار خوری بنابراین در حال حاضر شما ممکن است رفتن به شما takeout نقاط. اما اگر شما نیاز به شکستن از یک شیار یا شما بوده ام به خوردن بیش از حد پیتزا یخ زده و شما می خواهم به درمان خود را در این آخر هفته ما گرد کرده ام تا همه از این هفته با نام تجاری جدید takeout و تحویل ویژه زیر از برگر pop-ups در لیندا میخانه و پادشاه سخت افزار جدید Jason Stoneburner مشترک به بازگشت از نوعی کیک کوچک رویال. دیدن همه آنها را زیر و برای حتی بیشتر گزینه های ناهار خوری چک کردن همه سیاتل قابل توجه takeout و تحویل محصول فوق العاده.

Addo
وقتی که می آید به سنگسار noshing آشپز اریک ریورا را لگد پیتزا خود را Lunchables حق از پارک. Addo را لذیذ 420 snack pack می آید با یک جیب مک و پنیر, Lucky Charms چسبنده, آبنبات, cookie dough, nachos, بال سرگرم کننده-اندازه چیپس و پنیر quesadilla برای $65 در دسترس نباشد. Addo نیز اعلام کرد که از آن می گذرد ملی معنی آنها کشتی را به دوستان خود و خانواده در سراسر کشور است. آنها دو برنامه یکی برای ماکارونی و یکی برای آشپزخانه لوازم. و یکی از آخرین چیزی که (علاوه بر تمام چیزهای دیگر آنها در حال حاضر در حال انجام): آنها در حال بسته بندی تا جعبه از همه شما می توانید خوردن بال برای وانت یا تحویل در روز شنبه, مارس 18. که 15 پوند آماده-به-گرما-تا پر رو, مرغ با سس پنیر آبی و تگزاس و هویج و کرفس چوب برای 75$.

بالارد و دانشگاه بازارهای کشاورزان منطقه
شادی (با احتیاط): بازارهای کشاورزان در حال آمدن این آخر هفته! دانشگاه منطقه بازار باز خواهد گشت این شنبه اما وجود خواهد داشت بدون موسیقی زنده آماده و مواد غذایی در مناطق محل استقرار پخت و پز, دموی یا هر غیر ضروری دیگر فعالیت های. شما را تشویق به برنامه ریزی و preorder که در آن ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان یک داوطلبانه “سوگند” جزئیات بهداشت و اجتماعی فاصله روش آنها انتظار خریداران را از جمله تعیین یک خریدار به ازای هر خانوار و خروج حیوانات خانگی در خانه است. بالارد بازار کشاورزان را تبدیل به یک “درایو-از طریق بازار” روز یکشنبه با محدود پیاده روی تا دسترسی و preordering و prepaying تشویق کرد.

فروزان شیرینی
سفارش صبحانه کیت از SeaBear دودخانه و آن را انتخاب کنید از هر یک از فروزان شیرینی مکان و سپس بشقاب و پیوستن به دیگران در Facebook Live در روز یکشنبه. شما می توانید انتخاب کنید از یک کلاسیک سیاتل صبحانه (یک پوند سبک اروپایی دودی ماهی قزل آلا, ماهی قزل آلا وحشی schmear و یک بسته شیرینی) و یا پیک لوکس صبحانه (همان چیزی که اما با هشت لینک Uli صبحانه سوسیس).

Bluwater اغذیه فروشی و مشروب فروشی
به عنوان روز پنج Bluwater است و اوراق آن زمستان meatloafs و دنده به صورت خلاصه منو با اقلام مانند ceviche نوعی ماهی پهن پخته, ترکه, Caprese, دریای مدیترانه, پلاتر, سالاد تاکو, کلید آهک پای, و بیشتر.

Brimmer & Heeltap
این بالارد رستوران بسته است اما شما می توانید برای ثبت نام جدید خود را به سنت رایج (شراب) باشگاه—دریافت سه یا شش بطری در هر ماه (50 دلار یا 100 دلار بود) برای وانت یا تحویل.

Byen باکری
پس از موفقیت بچه خود را دوستدار عید پاک کوکی تزئینات کیت اسکاندیناوی نانوایی در حال حاضر نیمه دائم کوکی تزئینات کیت شامل گل بهار و “ژله کمی doggies.”

Canlis
در علاوه بر این به یک شام برنامه, خانواده, غذا, کوکتل کیت و CSA جعبه Canlis در حال حاضر ارائه کارت یکنوع بازی شبیه لوتو خود را تحویل. هر جمعه با شروع این هفته استفاده از آن را برای رقابت با دیگر Canlis شام برای شانس برای برنده شدن یک CSA جعبه 100 دلار کارت هدیه و دو رول premium کاغذ توالت (دو طبقه کودک). Canlis نیز اعلام کرد که آنها باید گسترش تحویل به غرب Bellevue خط ساحلی و جزیره مرسر.

Copal
شروع آوریل 17, مت دیلون مجلل, رنگارنگ, آمریکای لاتین نقطه در حال حاضر جمعه شب از وعده های غذایی (برای دو نفر) و کوکتل کیت (بازده 15 نوشیدنی) برای هیچ-تماس با وانت. سفارشات دید در شب چهارشنبه و یا زمانی که منابع را اجرا کنید.

Coyle نانوایی
راشل Coyle به طور موقت بسته او Greenwood, فروشگاه, اما او ارائه محدودی منو از قبل از سفارش موارد که در دسترس خواهد بود برای وانت چهار شنبه, مارس 11, تنها, از جمله داغ صلیب بنس برای عید پاک و همچنین پخت در خانه scones ریواس galettes مارمالاد و خمیر ترش استارت.

Crawfish پادشاه
چینی غذاهای مورد علاقه انتشار یک مقدار محدود از خانه جوش کیت کامل با crawfish, صدف, میگو, برف خرچنگ Andouille سوسیس ادویه کاخون و دیگر garnishes bibs و دستکش 16 لیتر قابلمه و یک سفره. اگر شما گلدان قبلی خود را از فروش و فقط می خواهید بیشتر غذاهای دریایی, شما می توانید انجام دهید که بیش از حد—آن سفارشات را به یک پوند اضافی میگو.

کیک رویال
شروع چهار شنبه, مارس 18 نوعی کیک کوچک رویال را بازگشایی محدود preorder بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. به علاوه در دوشنبه اتصال به یک علف های هرز-حاوی آموزش پخت با بنیانگذار جودی سالن موزه از موزه ها’ گرگ لاندگرن و Heylo شاهدانه را پایین فریزن.

اتان Stowell رستوران (چگونه به طبخ یک گرگ Mkt., قرمز, گاو, Rione XIII, San Juan Seltzery, Tavoláta)
رستوران گروه در حال حاضر مطابقت با 25 دلار تخفیف برای کارکنان بهداشتی درمانی. شما می توانید کمک مالی به خود را آنلاین سفارش.

فریمانت آبجوسازی
از روز شنبه, مارس 14 فرمونت در حال حاضر ارائه می دهد تحویل رایگان—با 25 دلار سفارش حداقل در خود “رها کردن منطقه” بین نرتهگت راه و مرسر خیابان.

Full Tilt بستنی
Full Tilt را COVID بقا بسته: 420 Edition همراه با دو پیمانه نیم لیتری سه سس, آجیل, sprinkles, یک بسته از مقالات نورد یک فندک و یک کیسه از بولینگ برخی از چیپس و دایی آیک تی شرت. چه بیشتر می تواند شما برای درخواست در stoniest روز از سال است ؟ $25 کیت آماده خواهد شد برای وانت در مرکز در آوریل 20 از 4 تا 7 بعد از ظهر

Hama حما شرکت
خانواده-اجرای صدف و درخت مزرعه تا بوت عملیات Farmgate: هفتگی انتخاب دوکفهای در “نازلترین قیمت” در دسترس برای پیشسفارش و تحویل. از جمعه, مارس 13 آنها به اضافه ده کیسه های المپیا صدف—تنها بومی صدف به ساحل غربی—به مجموعه خود را.

برداشت تاک
در علاوه بر این به فردی آیتم های منو باسک-رستوران الهام گرفته از بازگشت از وقفه موقت با 40 دلار takeout شام کیت برای دو نفر. اول شامل Iberico گوشت خوک با panadera سیب زمینی و سیب با سس; دوم شامل ترشی گوشت سرخ کرده با قارچ صدف و ریشه شیرین بیان سس.

سنگین بطری فروشگاه
شراب نوار را باز انبارها و ارائه وانت و یا تحویل با بسیاری از موارد رفتن برای 50 ٪ خاموش. شما می توانید متن و یا ایمیل خود را sommelier تیم برای راهنمایی اگر شما می خواهید.

چتر دریایی دم کردن شرکت
هر شنبه با شروع این هفته جورج تاون آبجوسازی و مزه اتاق را به فروش ماسون کوزه growlers و بشکه بشکه آبجو برای رفتن از 12-5 p. m. شما می توانید پیشسفارش در وب سایت خود.

تنبل Suzan
به عنوان روز پنج تنبل سوزان بازگشایی شد. آنها در حال ارائه منظقه وانت پیاده روی تا سفارشات بارگذاری می خورد و تحویل آبجو و شراب takeout و 50% تخفیف برای گذاشته شدن کارگران صنعت. آنها حتی takeout منجمد, slushies!

لیندا میخانه و پادشاه سخت افزار
شروع پنج شنبه, مارس 16 و در ادامه هر پنج شنبه و جمعه از 4-8 p. m., لیندا Derschang مورد علاقه لیندا میخانه و پادشاه سخت افزار را تبدیل به همبرگر وانت pop-ups. هر منو را از ویژگی های کلاسیک برگر با طرف tots, پیاز حلقه, یوکا, سیب زمینی سرخ کرده یا بال پرتاب در انتخاب خود را از housemade سس یا خشک مالش با سس پنیر.

کمی نئون تاکو
برای 4/20 تنها مونیکا دیماس را taqueria را به شما طول می کشد در تاکو بل کلاسیک برای بایگانی اطلاعات و تحویل از جمله Crunchwrap سوپریمز, Enchiritos و دو طبقه سوپریمز و همچنین وابسته به مشروب مورد علاقه های شما.

Manolin
Manolin را تاکو تصاحب pop-up از طریق پنج شنبه, مارس 19 از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر. را انتخاب کنید از آل کشیش یا مرغ مول نگرو و اضافه کردن کوکتل و شراب اگر شما خیلی تمایل. تحویل نیز موجود است.

میلی بار
جدید آمریکایی مورد علاقه در حال حاضر ارائه منظقه وانت و تحویل در دو وعده غذایی بسته: $40 شب تاریخ گزینه ای که شامل قابل اشتراک گذاری مانند غذاهای سوخته اختاپوس ceviche و بهار نخود حموس با نان پیتا و $30 rooftop grill بسته که شامل چیزهایی مانند کبابی بهار سبزیجات با Calabrian فلفل قرمز و روغن ماهی قزل آلا یا Halloumi غذای اصلی.

NW نانوایی جعبه
خود را ساخت جعبه محصولات پخته و قهوه از سازندگان محلی—مانند فروزان شیرینی, Caffe ویتا توانا-O دونات و Nuflours—برای تحویل از این برنامه آزمایشی جدید. آنها در حال ارائه رایگان تحویل در ماه مارس خود را قرنطینه کمی بهتر است. برای همین هفته تحویل مطمئن شوید که به محل سفارش خود را با 12 p. m. دو روز قبل از تاریخ انتخاب شده است.

دیوانه سنجاب Gelato
در مارس تنها دیوانه سنجاب در حال اجرا است $20 “را انتخاب کنید ماجراجویی خود را” تبلیغاتی شامل سه منحصر به فرد gelato کیت که هر یک با آمدن قند مخروط و مغز گردو پر کردن در دسترس برای وانت یا تحویل. انتخاب بهار به سلامتی (دو پیمانه نیم لیتری شیر شیرین gelato, چهار, قند, موجود, لیمو, مخلوط کوکی باد صبا فریبندگی و sprinkles); کوه Spumoni (دو پیمانه نیم لیتری شیر شیرین gelato, چهار شکر مخروط Amarena گیلاس پسته و biscotti فاج); و چهارگانه شکلات (دو پیمانه نیم لیتری شکلات gelato, چهار شکر مخروط سخن بی معنی وبیهوده شکلات, شکلات مدال و یکجور دوربین عکاسی بیت).

Pagliacci پیتزا (تمام نقاط)
پس از دادن دور هزاران Macrina شکلات تراشه کوکی ها با هر سفارش در مارس 21, Pagliacci در جریان بوده است قوی رایگان با رفتار میکند. سیاتل ملاقات گزارش می دهد که آنها همچنان به مقیاس سفارشات از کسب و کارهای محلی “تا زمانی که ما در این قرنطینه وضعیت است.” چهار شنبه, مارس 18 را دو-بسته های رقص و شور کارامل کیک از کیک رویال

مطرح دونات
شروع آوریل 17, مطرح دوناتها را doughnut-ساخت مواد لازم برای شما را به بازی در اطراف با در خانه برای خرید در دسترس در فروشگاه خود را در حالی که منابع آخرین, از جمله کم گلوتن آرد و شکر و مخمر خشک فعال.

Raiz
شروع مارس 16 کاپیتول هیل, رستوران مکزیکی ال Xolo خواهد شد تا پاپ در Raíz فضا از 11 pm-2:30 ساعت در روزهای هفته تا کی. توقف را انتخاب کنید تا تماس بگیرید و یا جلوتر از زمان به منظور tortas و burritos.

روبن را Brews
در آوریل 16, روبن را منتشر جدید و همه گیر خاص آبجو: You Are not Alone, IPA تمام درآمد حاصل از آن در حال اهدا به جدول غیر انتفاعی برای کمک به مهمان نوازی کارگران تحت تاثیر COVID. شما می توانید آن را از طریق تحویل داده جدید خود را در سطح ایالت آبجو مورد حمل و نقل برنامه که همچنین عرضه این هفته و یا سفارش آنلاین به آن را انتخاب کنید تا در taproom از 10 am-7 ساعت در روز است.

Schmaltzy را در مغازه اغذیه فروشی
روز شنبه, مارس 18 Schmaltzy را باید “دلی در یک جعبه” کیت در دسترس برای وانت در Stoup دم. هر $38 جعبه شامل 3/4 lb pastrami, 3/4 پوند گوشت گاو corned, 12 اونس ذرت, سالاد کلم, 12 اونس از کلم ترش, روسی, پانسمان, دلی, خردل و هفت challah و چاودار نان. به علاوه این دستمال دوستان کامیون مواد غذایی خواهد شد در Stoup از 12-5 pm بنابراین شما می توانید یک latke ساندویچ در طول وانت پنجره.

Shug را شیرین چشمه
شما هم اکنون می توانید خود را به رفتن و مغز گردو کیت از نه یکی بلکه دو Shug مکان: Pike Place و غرب سیاتل. در پیک ارائه می دهد که سفارش آنلاین, شما می توانید راه رفتن تا به یک پنجره باز پنج شنبه-یکشنبه ⁣⁣⁣از 2 تا 8 ساعت. غرب سیاتل محل که ارائه نمی, سفارش آنلاین, باز می ماند پنج شنبه-پنج شنبه از 2-5 pm.

دال ساندویچ و پای
شروع پنج شنبه, مارس 16 و در ادامه هر پنج شنبه از ساعت 11 صبح-2 بعد از ظهر دال را ابتدا خود را به طور منظم منو به زنجیر همبرگر برای توده ها. خود شیدایی برگر منوی امکانات چنین به وجد به عنوان یک Carman تگزاس همبرگر گوشت گاو با پیاز قرمز جم دیژون و با کهنه پاک کردن پنیر در یک brioche مستی با طرف شوخی کردن سیب زمینی سرخ کرده با سس گوجه فرنگی و دودی aioli برای $20. به علاوه در هر دو دال و Southpaw پیتزا شما می توانید سفارش $18 غذایی برای تحویل به محلی بهداشت و درمان کارگران است.

Sunny Hill
Jason Stoneburner آشپز پشت باستیل و Stoneburner رسما افتتاح دیترویت به سبک پیتزا فروشی به نام Sunny Hill در بالارد Sunset Hill محله این پنج شنبه. نسبی Sicilian ظرف عمیق دیترویت-پیتزا سبک شده است در محبوبیت رو به رشد از اواخر سال و ویژگی های ضخامت پوسته, مستطیل, شکل, گوجه فرنگی, سس و چسبناک سفید ویسکانسین پنیر. جدید نقطه را takeout منو در دسترس پنج شنبه-یکشنبه, ویژگی های مربع برش و دور کیک پخته شده را در یک چوب سوز اجاق فر در کنار ارائه های دیگر مانند سالاد همبرگر و کوکی ها شکلات تراشه. نوشیدنی شامل شراب و آبجو از کوه مقدس Stoup و الوار شهرستان.

ضامن بطری فروشگاه
گرزن Latinx خیابان مواد غذایی خواهد شد تا پاپ در اورت بطری مغازه در چهار شنبه, مارس 18 از 4 تا 7 بعد از ظهر توقف برای خوشمزه humitas (بخار پز ذرت کیک در پوسته ذرت با مرکبات کره) patacones (دو بار سرخ شده در سایه با chimichurri aioli) و بیشتر به رفتن به گزینه های.

شهری خانواده دم
روز شنبه, مارس 18 شهری خانواده را انتشار سه قوطی برای preorder (که شما می توانید دریافت در شخص و یا از طریق تحویل): مهم سرعت pilsner جمعی درايور IPA و زیک و نابود کردن دو IPA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im