این لاس وگاس معلم می یابد راه منحصر به فرد برای رسیدن به دانش آموزان در طول خاموش کردن

Sidewalk messages

حسن نیت ارائه میدهد

Mikayla Mariano شمار برای یک عکس در کنار یک پیام نوشته شده در جلوی خانه اش توسط او پینکرست آکادمی معلم اوری مریم گلی.

Click to enlarge photo

Caden ذغال سنگ به شمار برای یک عکس در کنار یک پیام نوشته شده در جلوی خانه خود را پینکرست آکادمی معلم اوری مریم گلی.

به عنوان کودکان در دره لاس وگاس تنظیم از راه دور, یادگیری, یک معلم تصمیم گرفت به او دانش آموزان اضافی-پیام شخصی تشویق.

پینکرست آکادمی اسلون کانیون پنجم-معلم کلاس اوری حكيم به طور خلاصه به بازدید تمام 27 از دانش آموزان خود را’ خانه های یکشنبه و دوشنبه برای نوشتن یادداشت ها در گچ خود را در پیاده رو و یا وآمد. هر توجه داشته باشید شامل یک طراحی پیام در مورد علمی دانشجویی و نقاط قوت شخصی.

“این فقط نوع یک راه را انتخاب کنید تا بچه های من’ ارواح” حكيم گفت. “با مدرسه آنلاین, من می توانم بگویم که آنها با داشتن یک زمان واقعا سخت و از دست رفته است که اتصال. من فقط می خواستم آنها را به ارسال یک شخصی سلام و تبریک بدون دیدن (آنها را).”

مریم گلی موفق به ارسال پیام بدون هر یک از دانش آموزان خود را به دیدن او از داخل خانه خود را. دو پدر و مادر, اما, انجام, او را به نقطه در حالی که او در نوشتن در گچ او گفت:.

پاسخ از هر دو پدر و مادر و دانش آموزان شده است به شدت مثبت حکیم گفت.

“من و بعد فورا رفت واز بسیاری از شیرین ایمیل ها و یادداشت ها. پدر و مادر تقریبا شوکه شده که کسی این کار را انجام,” او گفت:. “برای من آن را مانند آن را مانند یک چیز ساده است. آن را حتی هزینه نیمی از یک مخزن گاز است.”

علاوه بر این مریم ارسال شده است دانش آموزان خود را کوتاه ویدئوها از خودش و سگ او کاوش های مختلف نزدیک به خانه نقاط — “ماجراجویی ویدئوها” او تماس آنها. هدف با کسانی است که آنها را به خنده و یا لبخند.

“بچه ها احتمالا نشستن در خانه تلاش” او گفت:. “من نمی توانم تصور کنید رفتن را از طریق این 10 سال است.”

پینکرست آکادمی اسلون دره عمیق و باریک, اصلی, لیزا Satory گفت: گلی انجام داده است “یک کار قابل توجه” آموزش و ارتباط با دانش آموزان در مدرسه بسته شدن.

“او رویکرد مثبت بسیار موثر,” Satory نوشت: در یک ایمیل.

مریم می گوید او الهام می آید از دانش آموزان خود را.

“من فکر می کنم سزاوار آنها خیلی بیشتر از این چیزهای کوچک,” او گفت:. “برای من نوشتن یک یادداشت در گچ و یا ساخت یک فیلم است اما به آنها به این معنی بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de