“این چیزی است که ما انجام”: صحرا سنبه کشتی به دولت و عنوان بازی آماده برای به چالش کشیدن گورمن

Category: لاس واگاس

Desert Pines Beats Faith Lutheran for Mountain Region Title

استیو مارکوس

کویر سنبه’ Dayshawn Wiley (2) dunks توپ در طول کلاس 4A منطقه کوه قهرمانی بازی در برابر ایمان لوتری در کویر سنبه دبیرستان پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. صحرا سنبه پلنگ ضرب و شتم ایمان لوتری صلیبیون 74-55.

مایک اوزان اعتماد به نفس بود او تا به حال دولت بهترین دبیرستان تیم بسکتبال.

وقتی کویر سنبه برنده کلاس 3A عنوان در سال 2013 اوزان نمی دریغ تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او Jaguars همسان در برابر Bishop Gorman بزرگ-مدرسه طبقه بندی قدرت. همیشه برای دفاع از بازیکنان خود او با افتخار گفت: او دوست داشت شانس خود را.

به عنوان کویر سنبه شد یکی از منطقه لاس وگاس بهترین برنامه های اوزان هرگز خود را تغییر لحن: فراموش نکنید که در مورد طبقه بندی Jags می توانید با ضرب و شتم هر کسی.

جمعه, آنها در نهایت دریافت که شانس.

کویر سنبه در حال حاضر در کلاس 4A زدم Durango در حالت نیمه نهایی پنج شنبه در Lawlor, حوادث, مرکز, مسابقات به دو رقمی سرب و رو کمی مقاومت در 72-50 برنده شوید. آنها را سر به مسابقات قهرمانی کشور بازی به صورت گورمن بلامنازع برگزیده خواهد شد که بازی خود را برای نهمین مستقیم عنوان.

مرحله نهایی مسابقات با گورمن است که نه تنها یک فرصت برای بیابان سنبه به برنده مسابقات قهرمانی — آن را در مورد جامد پلنگ’ محل به عنوان یکی از دره نخبگان بسکتبال مارک. آنها برنده بسیاری از منطقه ای عنوان شد 3A قهرمانان در سال 2013 2017 و 2018 و باید فهرستی از بازیکنان که می توانید با هر کسی در این شهر است. میلوس اوزان (مایک پسر), Dayshawn Wiley و آنتونی Swift — هر underclassmen — آیا کالج کالیبر بازیکنان.

“این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما مربی کودکان و نوجوانان” مربی اوزان گفت. “بچه های ما باور داریم آنچه ما انجام می دهیم که بهترین قسمت در مورد آن. اگر بچه های ما باور داریم آنچه ما انجام می دهیم ما والدین بر این باورند در چه کار می کنیم و هر کس معتقد است که در آنچه که ما انجام آن باعث می شود آن را برو.”

کویر سنبه بدون شک پرواز در زیر رادار. شاید به این خاطر که آنها واقع در شرق لاس وگاس جایی که همسایه مدارس در جنوب شرق لیگ اغلب در تلاش برای زمینه یک تیم رقابتی. شاید به این خاطر که آنها نمی به طور منظم به بازی در برابر مخالفان در بیشتر به چالش کشیدن منطقه بیابانی مانند گورمن کورونادو و Durango. یا شاید به این خاطر که آنها تا به حال شانس خود را برای به اشتراک گذاشتن یک طبقه با گورمن با یک قهرمانی در خط.

بدون در نظر گرفتن وجود دارد هیچ کمبود تکبر راه رفتن.

“ما می دانیم که این نوع از تیم ما داشته باشد. ما با اعتماد به نفس گفت:” میلوس اوزان که منجر کویر سنبه با 24 امتیاز از جمله یک جفت 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم زمانی که Durango شد تلاش برای کوه گشت.

Click to enlarge photo

کویر سنبه سر مربی مایکل اوزان تماس به بازیکنان در طول کلاس 4A منطقه کوه قهرمانی بازی در برابر ایمان لوتری در کویر سنبه دبیرستان پنج شنبه, فوریه. 20, 2020. صحرا سنبه پلنگ ضرب و شتم ایمان لوتری صلیبیون 74-55.

Wiley تا به حال 12 امتیاز برای بیابان سنبه و فوتبال standout Darnell واشنگتن (او برتر کشور تنگ پایان 2020) اضافه شده هشت امتیاز همه آینده در سه ماهه چهارم.

بیشتر مهم: ورزشکاری از صحرا سنبه بازیکنان به خصوص از آن نگهبانان و کنترل بازی را در هر دو به پایان می رسد از دادگاه برای بسیاری از شب. فشار دفاع و سریع گام جرم است — این محصول همان سال و سال. جمعه, آن را به صورت آزمون نهایی و مربی اوزان دوست دارد شانس خود را.

چگونه می توانم به شما ضرب و شتم گورمن?

“فقط فردا می آیند و آن را چک کنید” اوزان گفت.

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im