این است که ما در آپولو 13 در لحظه

پنجاه سال پیش در این ماه جهان برگزار شد آن نفس — امید, دعا و آرزو برای یک معجزه است که خواهد یدکی زندگی خدمه رشته در اکثر خصمانه و دور از شرایط است. روی یک پاره فضاپیما از سه خدمه یک بار محدود برای ماه خود را در یک مسابقه حماسه برای زنده ماندن در برابر هر تصور مانع قابل تصور است.

سفر خود را — ماموریت آپولو 13 — تلقی شد توسط برخی به عنوان یک موفق به شکست داده که خدمه با خیال راحت به زمین بازگشت. این یکی از آن لحظات است که نشان داد با نبوغ و مهارت های تفکر خلاق, حتی بدترین شانس می تواند ضرب و شتم و چیزهای زیادی هنوز هم می تواند رخ دهد با وجود حماسی ترین چالش است.

پنجاه سال بعد جهان دارای نفس خود را دوباره امیدوار دعا و آرزو برای یک معجزه به زندگی یدکی در سراسر سیاره ما شده است که حمله توسط یک نیروی نامرئی ارائه اختلال دل شکستگی و شدید هزینه های اقتصادی.

در حالی که یک دنیا تفاوت بین آپولو 13 ماموریت و امروز coronavirus همه گیر وجود دارد قدرتمند درس رهبری از آن تجربه است که می تواند راهنمای ما رو به جلو است. مهم ترین آن — ما باید یاد بگیرند که به فکر و عمل متفاوت است.

بیش از حد اغلب ما غل خودمان را به یک هدف منحصر به فرد با ناتوانی در انطباق با شرایط زمانی که آنها به طور چشمگیری تغییر. در حالی که نگه داشتن چشم ما را بر روی این جایزه ما را نگه می دارد متمرکز شده است که چشم انداز می تواند خیره کننده برای دیگر تهدیدات و شرایط اطراف ما, به خصوص اگر ما قادر و یا تمایلی به تغییر با شرایط جدید ما در حال تجربه.

این توجه به این که هر ورزشکار بازرگان یا فرد باید قادر به انجام در شرایط ایده آل اما آنهایی که وفق غلبه و کار در بدترین شرایطی که ما آنها را می خواهید به سرمایه گذاری ما زمان و منابع است. به همین دلیل است که گوش دادن به بعید منابع برای راه حل و نه با تکیه بر عقل متعارف هستند و از پیش برجسته ابزار برای دسترسی در زمان هایی از این.

به عنوان راحت و پایدار به عنوان وضعیت موجود ممکن است آن را هرگز محدود و یا پیشبرد نوآوری و یا راه حل های ما نیاز دارید. این ماوریک این است که رنگ ها در خارج از خطوط و است که اغلب نادیده گرفته است که دارای ایده و یا قطعه گم شده است که می تواند مشکل ما را حل کند.

به عنوان مستحق همانطور که آنها از ما حمایت بی دریغ و اعتماد به نفس ما وابسته به سلامت در جامعه ما مراقبت از رهبران سیستم مراقبت های بهداشتی و صنایع دارویی به کمک ما تحمل زمان همه گیر اما غیر متعارف بازیکنان نیز مورد نیاز برای کمک به حل این حماسه جهانی مشکل است.

به دانشمندان داده است که ایجاد مدل برای شناسایی الگوهای نهان و پیگیری شیوع; طراحی مهندسین برای بهینه سازی فوق العاده پیچیده زنجیره تامین; همکاری درمانی و واکسن توسعه که اولویت نامزدهای مواد مخدر در سراسر جهان بالینی در نصف زمان عادی و cybersecurity دارایی برای اطمینان از یکپارچگی شبکه و زیرساخت از کسانی که بیشتر قربانی ما.

این همچنین شامل فضای جامعه نوآوران. فراتر از جدید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی در حال تولید توسط شرکت های هوافضا به حمایت همه گیر پاسخ تمام کسانی که دستی, دماسنج, تصفیه آب و هوا سیستم های بدن, سنسور, تصاویر آزمون و حتی مایلار پتو استفاده در تلفن همراه واحدهای بیمارستان مستقیم ریشه آمد که از ماموریت های فضایی.

است که چرا این افتضاح چالش ممکن است در برخی از راه به عنوان ماموریت کنترل پرواز مدیر ژن Kranz تعبیر آن 50 سال پیش “ما بهترین ساعت.”

آوردن افراد جدید با ایده ها و حتی غیر متعارف به مخلوط است و نه به اندازه یک disruptor آن را به عنوان یک راه ساده پیچیدگی مشکل در دست است. این مردم هستند که “مربع گیره و دور سوراخ” اتصال و کار یکپارچه با هم است.

به همین دلیل است که رهبری که اشاره خواهم که از ژن Kranz ماموریت خود را کنترل تیم و خدمه آپولو 13, قادر به کار مشکلات خود را بدون تبدیل شدن به مشکلات خود را. این کامل بود ؟ اما به عنوان غیر قابل عبور به عنوان کسانی که در شرایطی که 50 سال پیش ما چیزی کمتر دلهره آور در حال حاضر. یک مشکل پیچیده است که تهدید از دست دادن فاجعه بار نیاز به خلاقیت و ابتکار و تمایل به حالت تعلیق در روش معمول برای رسیدگی به شرایط غیر معمول.

ما می بینیم برخی از این رهبری آشکار به عنوان ویروس همچنان رفت و برگشت در سراسر جهان بلکه در چگونه ما همه تطبیق و تبدیل آموزش و پرورش, کسب و کار و زندگی روزمره است. هیچ یک از آن شده است آسان است زیرا ما در نظر گرفته شده و تمرکز از چند هفته پیش شده است به طور چشمگیری تغییر داده است.

حرکت رو به جلو برای همه امن به خانه خواهد هر کس نیاز به کار به عنوان یک مشترک تیم. زندگی خدمه ما (که همه از ما) وابسته به این اقدامات است. شکست یک گزینه نیست.

تام Zelibor بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده rear admiral, است, مدیر عامل شرکت فضا پایه در کلرادو اسپرینگز ، او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de