این جمعه! این Livestream من ناشناس نشان می دهد!

IAnon-Portland-Merc-revised-2.jpg

یکی از بسیاری از غم محصولات جانبی از coronavirus بحران بود لغو این منطقه بسیاری از فوق العاده کمدی را نشان می دهد… اما حدس بزنید چه ؟ زندگی کمدی است به عقب آنلاین با wildly محبوب “من ناشناس نمایش” خواهد شد که جریان زندگی می کنند در سراسر جهان در سهشنبه, مارس 24! بنابراین دریافت بلیط خود را در حال حاضر!

که حق است! در حال حاضر برای اولین بار شما می توانید شرکت در پورتلند جیوه و غریبه‘s live “من ناشناس نشان می دهد”—از هر نقطه در جهان!

برای کسانی که فقط پیوستن به ما, ما در حال اجرا (و در حال حاضر furloughed) ستون “من ناشناس” معروف است به درخواست خوانندگان برای ارسال در اکثر whacked کردن مطالب و رسوا اعترافات—ناشناس! در این ویژه LIVESTREAM نسخه از “من ناشناس نمایش” میزبان شما کیت مورفی (سابق پورتلند جیوه نابغه کمدی) را به خواندن برخی از وحشی ترین و بدون سانسور, من, ارسالی ناشناس ما تا کنون دریافت کرده است. و حتی بهتر از این راز (اغلب بسیار شیطان) داستان خواهد بود جدا و مورد بحث توسط یک پانل از, خنده دار و شناخته شده ملی کمدین:

• جزایر Georgio (Comedy Central Stand Up, ارائه, کانن, مست, تاریخچه)

• شین تورس (Comedy Central نیم ساعت ویژه, Comedy Bang Bang, آخرین طنز, ایستاده)

• Caitlin Weierhauser (The Late Show with Stephen Colbert, Portland, جالب فرد 2017, Lez امینی, جیوه نابغه کمدی و سابق من ناشناس میزبان نمایش)!

پشتیبانی غریبه

که یک helluva صف دوستان من! بنابراین اگر شما به دنبال برای یک شب از سمت تقسیم فک انداختن, مطالب و اعترافات—همین حالا این livestream نسخه از “من ناشناس نمایش” در آینده شما این جمعه, آوریل 24 در 8 ساعت.

پرداخت آنچه شما می توانید! $5, $10 یا 15 دلار. حمایت خود را اجازه می دهد تا ما را به ادامه آوردن شما حوادث خنده دار مثل این در آینده است. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ آنها را دریافت بلیط در اینجا بچه ها!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de