0208_sun_VGKHurricanes2

استیو مارکوس

وگاس شوالیه طلایی جناح چپ Max Pacioretty (67) اسکیت توسط Carolina Hurricanes بازیکنان پس از یک طوفان’ هدف در دوره سوم NHL هاکی بازی در T-موبایل آرنا شنبه, فوریه. 8, 2020.

شوالیه طلایی سقوط به طوفان در ضربات پنالتی

Vegas Golden Knights left wing Tomas Nosek (92) fights for the puck over Carolina Hurricanes defenseman Trevor van Riemsdyk (57) during the third period of an NHL hockey game at T-Mobile Arena Saturday, Feb. 8, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

هنگامی که شوالیه طلایی اسکیت بازی کردن یخ در مارس 4, امید است که روز شنبه در نتیجه نمی خواهد که تا به حال تاثیر منفی در جدول رده بندی — و یا حتی بدتر, آنها مانع از ساخت postseason.

مارس 4 آخرین وگاس بازی از فصل به طور منظم یک جاده مسابقه در برابر اقیانوس آرام بخش-پیشرو Canucks که خود را نگه دارید نقطه بالای بخش توسط یک نقطه.

امید است که در آوریل شوالیه طلایی را در یک اجرا برای برنده شدن در این بخش در حال اجرا و یا حداقل آن را به طوری که خود حذفی بذر مشخص نیست توسط یک نقطه است. که یک نقطه چیزی است که آنها به سمت چپ بر روی یخ در روز شنبه.

این شوالیه طلایی تا به حال دو گل برتری در سومین دوره در دو نوبت اما تسلیم چهار گل در این دوره به کارولینای طوفان در یک 6-5 از دست دادن یک پنالتی در T-موبایل آرنا در اولین بازی خانگی در 28 روز. وگاس را بدست آورده یک نقطه و برای سقوط در وقت اضافه, حسن نیت ارائه میدهد هدف از کودی Eakin با کمتر از چهار دقیقه باقی مانده در قوانین و مقررات و حتی بازی در پنج. اما یک نقطه کافی نیست — آن را باید شده اند.

سوم-دوره تحقیر شد اولین بار در این فصل وگاس مجاز چهار گل در فینال قاب. ورود به بازی روز شنبه طلایی شوالیه شد 23-2-1 در هنگام برگزاری یک رهبری پس از دو دوره. تقریبا هر اندازه این بازی باید بیش از.

“ما از دست رفته نقطه امشب” رو به جلو Jonathan Marchessault گفت. “رفتن به دوره سوم و با داشتن دو هدف منجر شود که در آن ما می خواهم به. دو بار ما اجازه دهید آنها را به عقب می آیند و بر ما.”

وگاس به مراتب بهتر تیم در دو دوره خارج chancing طوفان 25-8 از جمله 11-2 لبه بالا-خطر شانس. حداکثر Pacioretty جان مریل و درخت روغن قلم تئودور بود به ثمر رساند و کارولینای تنها شمارۀ عجیب و غریب Teuvo Teravainen ارائه که بافته راه خود را از طریق ترافیک و به خالص.

اما کارولینای گل 1:19 به سوم و اهدا شد چهار دقیقه بازی قدرت برای یک ژاک Whitecloud بالا-چوب. حتی پس از آن چندلر استفنسون به ثمر رساند کوتاه-دست گل وگاس برای بازگرداندن دو هدف منجر شود. اما طوفان نگه داشته به آینده, گرفتن اهداف از اریک Haula, Haydn فلوری و مارتین Necas برای 5-4 استفاده با 6:02 به بازی.

“این به ما برای جلوگیری از خونریزی و ما کاری نکردیم که امشب” Marchessault گفت. “آنها فقط نگه داشته و آینده و از آنها طلب می شود.”

اگر وجود دارد هر گونه مشاوره در شنبه نتیجه این است که شوالیه طلایی تا به حال یک هدف در آنها است. از دست دادن در تنظيم شده اند که فاجعه به جای فقط مخل به عنوان وگاس بحران را به ارمغان آورد هیچ نقطه. اما کارولینای دروازه بان جیمز ریمر misplayed جن در آینده او را و Eakin وجود دارد در شال به کراوات آن را با 3:53 به اولین هدف خود از نوامبر. 23.

وگاس حتی تا به حال یک قدرت بازی در دقیقه آخر از قوانین و مقررات که خون به وقت اضافه, اما نمی تواند تبدیل. به جای اضافه کار آمد و رفت و کارولینای برنده در ضربات پنالتی 2-0 به ادعای دو نقطه و ترک شوالیه طلایی برگزاری فقط یک.

“من قصد دارم به گچ آن را به یکی از آن شب. ما باید یاد بگیرند که از آن و مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره” وگاس مربی پیتر Condoleo گفت. ما شده ایم بازی واقعی جامد هاکی و من فکر کردم در دوم و سوم ما خود ما بدترین دشمن است.”

تا به حال شوالیه طلایی برنده شده اند در یک کراوات با Canucks برای این بخش منجر شود. به جای آنها از یک نقطه به عقب برده و با Edmonton Oilers دوم. حتی بدتر, ادمونتون, بازی های برگزار شده است و دو بازی کمتر که وگاس.

طلایی شوالیه شده اند maddeningly متناقض در این فصل —نگاهی به تازگی به این نتیجه رسیدند سفر جاده ای. آنها از دست دو نفر از سه بازی به تیم در پایین جدول رده بندی کنفرانس شرق منفجر سوم-دوره سرب در بوستون و سپس بیرون آمد و شلیک به پیروزی سه نفر از چهار برابر خوب شرق تیم است.

آنها 28-21-7 رکورد است که چیزی بیشتر از یک بازی فوق .500. نقاط در صد آنها در مکان 17 در NHL.

در تئوری آنها تیم نخبگان. Moneypuck.com حتی آنها را به عنوان شانس-در مورد علاقه نه تنها به پیروزی در اقیانوس آرام اما جام استنلی. اما این واقعیت است.

واقعیت این است که آنها در حال مبارزه برای پلی آف و آن را ممکن است به فصل های آخر هفته. و در این آخر هفته آنها را مطمئن شوید که دوست دارند به یک نقطه اضافی امشب برابر Carolina.

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im