همه چیز برای انجام Juneteenth در سیاتل

Juneteenth (پنج شنبه ژوئن 19) سالگرد پایان برده داری در ایالات متحده در سال 1865 و تاریخ زمانی که آخرین بردگی گرفته شده از مردم دریافت اخبار از آزادی اعلام. داده های اخیر Black Lives Matter تظاهرات در سیاتل در این سال تعطیلات شکل دادن به حتی شلوغ تر از حد معمول است. ما وارد تمام مجازی و حضوری اتفاقات زیر از مجازی Juneteenth جشنواره موسیقی به Juneteenth بهمن و مجمع مردم را در منطقه مرکزی. برای ایده های بیشتر را بررسی کنید ما سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و اعتراضات مقاومت و تقویم و همچنین راهنماهای ما به حمایت محلی, سیاه, هنرمندان و ایستاده در برابر نژادپرستی در سیاتل.

همه حوادث در حال حاضر مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد.


پرش به: شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


تمام هفته

جشنواره

Juneteenth هفته 2020
برای یک هفته تمام در Facebook, جشن, سیاه تاریخ آمریکا و فرهنگ با موضوع زندگی سیاتل-پادشاه شهرستان و FW سیاه و جمعی. بچه پسند حوادث شامل تأملات هدایت, DJ, مجموعه غذایی-رویداد مرتبط با جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edouardo اردن, بخت آزمایی, و بیشتر.

شنبه

جامعه

سیاه رادیکال تخیل: عجیب و غریب & Trans Juneteenth میزگرد
با غرور و افتخار Juneteenth و سیاه زندگی مهم جنبش در ذهن الفبا داد از رنگ میزبان مجازی بحث و گفتگو با QTPOC فعالان و سازمان دهندگان آنها به عنوان خود را به اشتراک بگذارید “رادیکال تصور آینده و در حال حاضر با آزاد ترانس و عجیب و غریب, سیاه بدن.” اعضا هنوز هم هنوز اعلام نشده اما DJ Fairygawdzad تایید شده است.

جمعه

جامعه

Juneteenth: kronda در گفتگو با Ahamefule Oluo
این Oluo خواهر و برادر را به مراتب بهبود ذهن و دل این شهر است. علاوه بر بازیگری و نوشتن و ایجاد فوق العاده موفقیت آمیز, پاپ, اپرا, Ahamefule نقش ترومپت در غریبه نابغه برنده جایزه گروه صنعتی وحی است. Ijeoma اجرا می شود استقرار و گاهی می شکند وب سایت ما با روشنگری تفسیر او به عنوان با قطعه خود را در Rachel Dolezal. اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که حتی نصف سرد متفکر خلاق و سیاسی مشغول به این دو هستند, سپس شما باید آنها را بشنود به اشتراک گذاری داستان زندگی خود را. غنی اسمیت

موسیقی

این است WAK مجازی پسا-کارائوکه جم
پیوستن به یک مسهل ضد نژادپرستانه مجازی شب نشینی و karaoke party, این برنامه شامل یک لیست پخش از گرامی سیاه ترانه سرایان و نوازندگان با خود توصیف “post-colonial مفهومی کارائوکه مشترک” عجیب و غریب الان Kaprow به میزبانی منطقه مرکزی, سیاه, هنرهای فضای Na Wa Wari.

پنج شنبه

جامعه

Jamila تیلور Juneteenth جشن
سابق ایالت وکالت, مشاوره برای غرب, عدالت, پروژه, Jamila تیلور میزبان این بازی هم با جامعه طرفداران نوازندگان و مقامات منتخب از سناتورهای مونا دس جینی Darneille و کلر ویلسون به کار رهبر مارس سیمز.

یک Juneteenth بحث بر سفید برتری & محیط زیست
یادگیری در مورد intersectional مبارزه برای محیط زیست و نژادی عدالت از محلی POC پانل از کارشناسان از جمله دزیره ویلکینز سهره (شهروندان برای سالم بای) کریستین Ang (بندر تاکوما), رایان Mell (پیرس حفاظت از منطقه) و دیگران.

موسیقی

مجازی Juneteenth جشنواره موسیقی
DJ Jazzy Jeff خواهد شد تیتر این مجازی نسخه از دنور سالانه جشنواره موسیقی جشن سالگرد رهایی از برده داری در ایالات متحده است. همراه با کشت و اجرای موسیقی, پادکست ها, کمدی, مجموعه رقص و مسابقات این رویداد نیز از ویژگی های ششمین سالانه رویای بزرگ جوایز که افتخارات کلرادو اعضای جامعه را ساخته اند که تفاوت نژادی و حقوق صاحبان سهام. می خواهم به برجسته مجری? هنوز هم وجود دارد زمان به ارائه تصویری از خود را در مجموعه کمدی/دارای جای خواب تک ضربه/و غیره. برای گفتگو.

جمعه

جامعه

Juneteenth ناهار و یادگیری
یادگیری در مورد تاریخچه و اهمیت Juneteenth از رهبران واشنگتن کار شورای Facebook Live.

Juneteenth/غرور جشن!
خود را به ارمغان بیاورد پتو و میز و صندلی و غیره. به این لحاظ اجتماعی دور بلوک های سبک بزم میزبانی تاکوما کمک های متقابل جمعی برای غرور و Juneteenth. هنوز جزئیات TBA اما وجود دارد می توان یک میکروفن باز کردن.
پارک مردم (تاکوما)

مواد غذایی و نوشیدنی, ویژه

JuneBaby
آشپز Edouardo اردن ستایش جنوبی-الهام رستوران خواندن-به-گرما-تا سه دوره Juneteenth شام مخصوص (60 دلار) با شاخ و برگ بو نخست دنده قرمز سالاد سیب زمینی با بامیه و پیاز بهار, هندوانه, سالاد و کیک قرمز مخملی در دسترس برای پیشسفارش و وانت در تاریخ 19 ژوئن تنها. به طور مشابه رنگی آیتم های منو بدون تصادف—به عنوان JuneBaby نوشت: در Instagram “برخی بر این باورند [رنگ قرمز] نشان دهنده خون میلیون ها نفر از بردگی افرادی که جانشان را از دست دادند در طول دو قرن از فعال تجارت برده و دیگران تشخیص دهد که در بسیاری از غرب آفریقا فرهنگ مخفف قدرت و معنویت و زندگی و مرگ است.”

معارف گیاهی
محلی کامیون مواد غذایی وزارت معارف گیاهی باز خواهد شد تا برای یک روز فقط به افتخار Juneteenth آوردن گیاهی منوی ارائه شده به Kush21 پارکینگ.
Kush21 (جنوب سیاتل)

تظاهرات & راهپیمایی

Juneteenth مارس و مردم را مونتاژ
Africatown منطقه مرکزی و سایر سازمان های محلی را نمایندگی کند در این راهپیمایی و مجمع مردم را در Juneteenth.
23 و اتحادیه (منطقه مرکزی)

Juneteenth مارس برای عدالت و برابری
عدالت برای زندگی جمع آوری خواهد شد در فینی به راهپیمایی علیه نژادپرستی و سیستمیک بی عدالتی در Juneteenth.
وودلند پارک (فینی)

Juneteenth پورت Shutdown – تجمع و اسفند
بین المللی Longshore و انبار اتحادیه را تعطیل همه West Coast بنادر در سالگرد پایان قانونی برده داری در آمریکا در اعتراض به نژادپرستی و خشونت.
3440 E حاشیه راه S (غرب سیاتل)

گام های بعدی رالی! نه این زمان رویداد
محلی غیر انتفاعی نه این زمان که ماموریت است که با تمرکز بر “کاهش کشنده تیراندازی پلیس تغییر قوانین حاکم بر استفاده از زور و بازسازی اعتماد بین جوامع ما و پلیس که در حال سوگند به حفاظت و خدمت به آمریکا منجر خواهد شد و این اعتراض و مارس برای جوامع رنگ شده اند که تحت تاثیر خشونت های پلیس.
Judkins پارک (منطقه مرکزی)

شنبه

جشنواره

جشنواره Sundiata ارائه: سیاه و هنر متحرک
جشنواره Sundiata ارائه تمام روز جشن فرهنگ آفریقایی آمریکایی. جزئیات به صورت مجازی این نسخه هنوز اعلام نشده اما در گذشته در شخص حوادث را شامل رقص و ضربت زنی کارگاه مد تظاهرات و بازار است.

تظاهرات & راهپیمایی

Juneteenth جشن زندگی و وحدت
پس از یک شب زنده داری شمع برای جورج Floyd این Juneteenth جشن خواهد شد و تقاضا برای اصلاحات در سیستم قضایی ما. درآمد حاصل از هر مطرح اهدا خواهد شد به محلی کمک مالی بودجه.
Carkeek پارک (بردویو)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de