این استودیو در حال Livestreaming تمرین کلاس

NITAT TERMMEE / گتی ایماژ

شاید شما در حال حاضر شده است از دیدن بیشتر از حصیر یوگا و پیاده روی کفش از دوره قرنطینه آغاز شده اما اگر شمار کون-تقویت (?) ورزشهای سبک بدون وسیله و عمیق تنفس تمرینات ذخیره شده در خود را هیپوکامپ از کلاس های قبلی در حال گرفتن فازی محلی ورزش مدرسان در اینجا برای از بین بردن. در زیر ما گرد محلی یوگا و تمرین استودیو کمک به شما در فعال ماندن در خانه در حال حرکت جلسات خود را آنلاین از سرعت Dance مرکز به 8 اندام یوگا.


پرش به: یوگا | رقص و حرکت | وزنه & قلبی


یوگا

8 اندام یوگا
این محلی استودیو های زنجیره ای ارائه می دهد کلاس های آنلاین هر روز در صبح و بعد از ظهر و شب. را انتخاب کنید از ترکیبی از یوگا و barre کلاس های چند سطح کلاس جریان و حتی بچه های کلاس.
روزانه (در حال انجام)

Aditi یوگا و سلامتی
وعده یک “مقدس غیر قضاوت محیط زیست” این والینگفورد استودیو ارائه می دهد هاتا جریان آهسته و سایر وزش کلاس های یوگا—از جمله بسیاری از گزینه های جدید برای پدر و مادر و بعد از تولد مردمی آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

آیا یوگا واحه
این بارین استودیو ارائه شده است در یک هفته دو کلاس آنلاین برای عبور $27. کلاس های خود را با الهام از عناصر طبیعی به این معنی که شما می توانید از قدرت های آموزشی (آتش) جریان (آب) یین یوگا (زمین) و مراقبه (هوایی).
روزانه (در حال انجام)

بالا یوگا فریمانت
را انتخاب کنید از این فرمونت و کرکلند استودیو مجموعهای از کلاس livestreamed آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

CorePower Yoga
استودیو های زنجیره ای ارائه می دهد که جریان عرق و savasana کلاس های کمک به مردم و نگه دارید تا عمل خود را با بر روی تقاضا کلاس های آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

Facebook Live, یوگا برای همه
این دووال استودیو یوگا باغ را به صورت زنده از Facebook دو بار در روز برای یک هفته. اگر شما از دست یک کلاس بدون نگرانی—شما می توانید این ویدئو را در صفحه خود را پس از این واقعیت است.
روزانه (از طریق مه 3)

این پوزخند یوگی
سیاتل و پورتلند استودیو ارائه می دهد livestreamed کلاس های آنلاین در مقیاس کشویی مبتنی بر پذیرش برای هر دو افراد و خانواده ها.
روزانه (در حال انجام)

زنده عشق جریان
بوتیک ورزشگاه معمولا گرم ارائه می دهد جریان یوگا گرم و قدرت آموزش و دوچرخه سواری داخل سالن کلاس اما خود را از راه دور کلاس های آنها را تغییر دهید به طور منظم (غیر گرم) جریان کلاس با تمرکز بر قدرت و انعطاف پذیری.
روزانه (در حال انجام)

Poseurs
این refreshingly هتاک همه سطوح استودیو همچنان به ارائه “جامعه سحر و جادو برای همه” با vinyasa و پرانایاما کلاس از طریق زوم و یوتیوب. بررسی تقویم گوگل خود را برای لینک به این جریان است.
روزانه (در حال انجام)

مراسم خانه یوگا
تمرین هاتا vinyasa یین و وین کلاس از راحتی از طبقه خود را با مدیسون پارک استودیو کلاس های آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

سیاتل یوگا هنر
امیدوار کننده “قلب تزریق جریان کلاس ها در حد متوسط” سیاتل یوگا هنر حرکت خواهد کرد آنلاین برای هم بودن.
شنبه-یکشنبه (ادامه)

صدا یوگا
جدید و بازگشت دانش آموزان به انجمن خوش آمدید اتمام غرب سیاتل استودیو آنلاین ارائه شده است. دانشجویان جدید می توانید لذت بردن از خود را در کلاس اول به صورت رایگان.
روزانه (در حال انجام)

پیچ و تاب و یوگا
بدون نیاز به سفر به ادموندز به انجام سگ رو رو به پایین—به ورزشگاه خواهد آمد به شما سه بار روزانه خود Instagram صفحه.
روزانه (در حال انجام)

دو سگ ورزشگاه
این دریاچه شهرستان استودیو ارائه شده است کلاس های آنلاین از طریق زوم از جمله تمام سطوح جلسات و جلسات متمرکز بر تسکین درد.
روزانه (در حال انجام)

رقص و حرکت

آبجو باره زندگی می کنند!
EshelYoga را زنده باره کلاس ها از آشپزخانه خود را هر پنج شنبه و او را در اطراف پس از آن به یک مجازی آبجو با شما. از آن رایگان است برای پیوستن به, اما می دانم که 100 درصد از کمک های مالی بهره مند خواهد شد سیاتل بنیاد COVID پاسخ صندوق.
پنج شنبه (از طریق 30 آوریل)

الهی حرکت
خود را در کلاس های حضوری شما یاد می دهد که حمل وزن تمام بدن خود را در حالی که آهنی در اطراف در یک قطب است که به عنوان آسان به عنوان آن به نظر می رسد اما Devine آنلاین کلاس نیست و محدود به کسانی که خانه های قطب. در عوض آنها ارائه 55 دقیقه مراقبه و آزاد رقص جلسه تمرین در راحتی از خلوتگاه خود را.
روزانه (در حال انجام)

مسحور عمودی رقص
“سیاتل فراگیر رقص استودیو” است و تن از گزینه ها برای مبتدیان مطلق و کسانی که در حال حاضر می دانم که چگونه به چرخش وارونه است. خود را آنلاین فهرستی شامل انعطاف پذیری کلاس برای $15, طراحی کلاس های رقص برای $12 ، (توجه داشته باشید که شما نیاز به یک قطب در خانه به انجام بسیاری از این.)
روزانه (در حال انجام)

خروج – رقص مدرسه
این راونا رقص مدرسه در حال حاضر ارائه باله, شیر, جاز, مدرن, و, هیپ هاپ, کلاس های آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

سالسا Con Todo
نگاهی به خصوصی مجازی درس سالسا, zouk, bachata, تانگو و kizomba. آنها نیز شروع به ارسال تعدادی از فیلم های آموزشی در Facebook صفحه.
روزانه (در حال انجام)

سالسا N’ سیاتل
تا زمانی که این استودیو است قادر به بازگشت به آن به طور منظم چهار هفته در کلاس های سالسا, kizomba هیپ-هاپ و بیشتر آنها در حال ارائه آنلاین zumba کلاس. طبق معمول کلاس اول خود را رایگان است که شما یک تازه وارد.
چهارشنبه و پنج شنبه (ادامه)

SANCA
آیا شما همیشه تصویر خود را به عنوان یک ستاره سیرک ؟ شما می توانید شروع به ساخت این رویا به حقیقت می پیوندند در SANCA که در آن شما می توانید یادگیری طناب بند بازی, هوایی, ترامپلاین یک چرخه و بیشتر برای هر دو بچه ها و بزرگسالان با زوم آنلاین کلاس.
مختلف روز (در حال انجام)

سرعت مرکز رقص
طولانی در حال اجرا در کاپیتول هیل استودیو و عملکرد فضای سر گرفته خواهد شد با آن بهار کلاس های آنلاین تا قرنطینه محدودیت برداشته می شوند. را انتخاب کنید از آغاز مدرن (دوشنبه) پیشرفته/حرفه ای معاصر (سه شنبه) باز در سطح هیپ-هاپ (پنجشنبه) یا رقص قلبی تناسب اندام (خورشید).
دوشنبه-سه شنبه و پنج شنبه و یکشنبه (ادامه)

همه کاره هنر
هوایی هنر نیست فقط برای نوازندگان سیرک—شما بیش از حد می توانند یاد بگیرند به پیچ و تاب خود را در اطراف ابریشمی با دوام پارچه در یک محیط امن و حمایتی. اما از آنجا که راه اندازی آن پارچه را در خانه خود را که درخواست های زیادی همه کاره هنرهای’ کلاس های آنلاین را به تمرکز بر روی ساخت قدرت در زمینه های کلیدی از bod خود با پیلاتیز هسته قلبی, انعطاف پذیری, مطبوع کلاس.
روزانه (در حال انجام)

وزنه & قلبی

سیاتل بدنسازی
شما هم اکنون می توانید درخواست برای پیوستن به TSG کنار Facebook صفحه را در زندگی مجازی تمرینات اعم از DanceFIT به پیلاتیز به یوگا.
مختلف روز (در حال انجام)

سیاتل Kettlebell باشگاه
اگر شما به دنبال برای دریافت واقعی عرق و خود را تقویت عضلات و استقامت سیاتل Kettlebell باشگاه ارائه شده است 21-روز آنلاین بسته آموزشی برای $90.
روزانه (از طریق 20 آوریل)

SJCC کلاس های مجازی
این Stroum مرکز جامعه یهودیان است livestreaming سه کلاس در راستای سالمندان هر چهارشنبه در مارس: یک صبح زود تمرین به “چالش خود را به سیستم قلبی عروقی و قدرت عضلانی” اواسط صبح “صندلی یوگا” جلسه بعد از ظهر HIIT جلسه.
چهار شنبه (از طریق مارس 29)

Upbeats
Upbeats “یک مقصد برای موسیقی محور گروه کلاس های تناسب اندام” را ارائه می دهند تخفیف ویژه رای از 5 دلار در هر کلاس و یا 45 دلار برای 10 کلاس به عنوان آنها به طور موقت حرکت آنلاین.
روزانه (در حال انجام)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de