این سیاتل علف های هرز فروشگاه ها پاداش اجتماعی فاصله با تخفیف ویژه

سفارش خود را از علف های هرز چیز در اینترنت و درو مزایای. بود/گتی ایماژ

به عنوان سیاتل رستوران ها و کسب و کارهای کوچک به طور موقت به بستن درهای خود را وجود دارد یک صنعت که آجر و ملات باقی می ماند تا حد زیادی صدمه ندیده: گلدان ها ، در حالی که شما هنوز هم می تواند راه رفتن به محله خود داروخانه (در حال حاضر) مغازه داران در حال تشویق مشتریان به عمل اجتماعی فاصله توسط توپخانه برخی از بودجه دوستانه قدرت پردازش به کسانی که سفارش آنلاین برای وانت. اگر شما هنوز هم نمی رسد در این ایده از سفارش جلوتر نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از مغازه ها تنها اجازه می دهد تعداد محدودی از مشتریان به فهرست طبقه در یک زمان بنابراین خرید در فرد نمی تواند سریع ماموریت. در زیر ما گرد کرده ام تا در هر محلی درمانگاه ارائه تخفیف ویژه برای مدنی راهنما مطیع stoners. شما می توانید یک لیست کامل از مکان های است که اجازه می دهد آنلاین سفارشات—از جمله کسانی که نمی ارائه تخفیف—اینجا.

365 تفریحی شاهدانه
این خط ساحلی داروخانه با یک فروش پس از آن تعجب آور نیست که آنها پیکور 10% خاموش preorders. اگر بودجه شما است به خصوص تنگ می دانم که آنها باید خوراکیهای شروع در فقط 3 دلار و گل شروع در $5.
خط ساحلی

شاهدانه شهر
آیا شما لرزان دست ناکافی برای تهیه کافی مفاصل? شاهدانه شهر سیاتل اولین قابلمه فروشگاه است که در اینجا برای شما—آنها بیش از 100 گونه از قبل از رول به علاوه بیشتر علف های هرز چیزهای که شما می توانید سفارش آنلاین برای 10 ٪ خاموش.
Sodo

صخره (کاپیتول هیل و برمرتون مکان)
هر دو از ریف آن مناطق را درمان صفحه اصلی خریداران به 5% خاموش سفارشات در به طور منظم قیمت اقلام و آنها را نیز اهدا 5 درصد از سود را به محلی COVID-19 امداد برنامه های.
کاپیتول هیل برمرتون

گنجه الهه
خرید جوانه های خود را آنلاین از این زن متعلق به گلدان کسب و کار اشاره کرد به عنوان یکی از Sodo اول “چراغ سبز منطقه” مغازه و لذت بردن از 10 ٪ خاموش. آنها مقدار زیادی از haute گزینه بلکه چندین منازعه برای صرفه شریک از جمله sub-$10 گرم و $21 هشتم از لرزش.
Sodo

سبز بانو ماری جوانا (شرق و غرب و مکان)
شعار خود را به عنوان یک “Northwest اصلی برای همه شاهدانه خود را نیازهای” این South صدا درمانگاه دارای مکان در شرق و غرب المپیا. آنها در حال ارائه به 20% preorders.
المپیا

Greenside تفریحی
با چیدن گل خود را edibles, تزریق, pre-رول تماس با مواد, اسپیسی, نوشیدنی کنسانتره و/یا بخارات آنلاین, شما صرفه جویی می شود 10% در کل خود را سفارش دهید.
گرینوود

سبزتر امروز (دره راینر خط ساحلی کلمبیا, شهرستان بوتهل مکان)
این اعتماد زنجیره ای خواستار شما را به “محدود کردن زمان خود را در فروشگاه و خرید به صورت فله.” سفارش جلوتر از زمان از طریق وب سایت خود را به شما صرفه جویی 20 ٪ در سفارش خود را.
مکان های مختلف

برچسب شاهدانه
شبیه صخره با آن هنری نقاشی دیواری-آراسته بیرونی شما پیدا کردن مجموعهای از گلدان محصولات در اینجا برای 15 ٪ خاموش هنگامی که شما سفارش آنلاین. اگر شما مخالف به روانگردان اثرات THC, شما ممکن است خود را بررسی کنید CBD بسته نرم افزاری: شامل یک موضعی, یک, آمریکایی, پخته میوه جویدن و یکی از پیشگامان میادین میوه جویدن برای $19.
فریمانت

Herbn عناصر
کسانی که قرنطینه در شمال سیاتل می saunter به استقبال خوبی روشن فروشگاه را انتخاب کنید تا محصولات آنها دستور داده آنلاین از همیشه در حال گسترش منو. Preorders 15 ٪ خاموش.
لیک شهر

Kush21
Stoners کمی خارج از سیاتل می توانید لذت بردن از 15 ٪ تخفیف قبل از رول کنسانتره خوراکی و موضعی محصولات با سفارش آنلاین.
بارین

کش Klub
این محل دارای صدها نفر از محصولات از جمله گونه های منحصر به فرد در دسترس نیست در فروشگاه های دیگر که می تواند بر روی وب سایت خود را و preordered برای 15 ٪ خاموش.
خط ساحلی

اندیشیدن
برای حق بیمه تامین پاک سبز–خبره شاهدانه محصولات flanked توسط $7 گرم مرور کوچک عمو آیک را-جنب فروشگاه وب سایت و سفارش آنلاین. شما 15% off—شامل موارد فروش—به عنوان یک درمان.
کاپیتول هیل

گلدان فروشگاه سیاتل
پیچک-نوار پوشش-تبدیل-درمانگاه دارای مجموعهای از تزریق خوشبوکننده آب نبات کیک های شکلاتی و چای و میوه chews و گل را انتخاب کنید. آنها در حال ارائه 25% سفارشات آنلاین.
جنوب دریاچه اتحادیه

Satori
سیاتل پاسگاه از این داروخانه های زنجیره ای ارائه شده است 15% سفارشات بیش از $25. توجه داشته باشید که این معامله را نمی توان “انباشته” با دیگر در فروشگاه می پردازد.
فریمانت

THC المپیا
این سبز لیمویی رنگی تیره شاهدانه فروشگاه با ارائه 10% تخفیف preorders—20% برای سالمندان و نظامی است.
المپیا

عمو آیک را (کاپیتول هیل سفید مرکز منطقه مرکزی مکان)
عمو آیک را ارائه 5% خاموش preorders در به طور منظم قیمت اقلام بیش از 10 دلار است.
کاپیتول هیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de